Esteban Orozco - fot. Woytek / Legionisci.com

Esteban Orozco nie zagra w Legii

źródło: sport.tvp.pl

Esteban Orozco nie zostanie zawodnikiem stołecznego klubu. Reprezentant Gwinei Równikowej był testowany przez stołeczny klub przez dwa tygodnie. Wystąpił również w sparingowym meczu trzecioligowych rezerw z Zawiszą Bydgoszcz.

Według informacji sport.tvp.pl, Legia uznała, że potrzebuje zawodników na wyższym poziomie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
Ryży Szatniarz Brukselski - 10.08.2022 / 18:59, *..

Nie prezentował się źle,ale Legia potrzebuje zawodników na wyższym poziomie.
Takich jak Abu Hanna,Rose albo Slisz?

odpowiedz
Dd - 10.08.2022 / 16:08, *.supermedia.pl

Nigdy nie grał w piłkę. Wystarczy spojrzeć na transfer Markt. Amator.

odpowiedz
grzesiek - 10.08.2022 / 14:27, *.centertel.pl

Czarnoskorzy są dobrzy wiecna pewno warto bylo go przetestowac. Byle jakich czarnoskorych jedenastu by wystawil vd jedenastu naszych i by ograli bialych

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 10.08.2022 / 22:05, *.play-internet.pl

@grzesiek: O tym samym pomyslałem wczoraj (zresztą nie 1 raz) podczas oglądania meczu el. LM Ferencvaros - Qarabag gdy tylko ,,czarnuszki" strzelali bramki. Dlaczego my nie sprowadzimy takiego silnego, technicznego, szybkiego napadziora, dlaczego Węgrzy, Azerzy, Słowacy, Czesi poszukują, sprowadzają i trafiają! z talentami z Afryki.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.08.2022 / 14:24, *.centertel.pl

Trzeba było marnować sobie i chłopu 2 tygodnie,oraz pieniądze na wyżywienie,żeby dojść do wniosku, że koleżka z 3.,4. poziomu rozgrywek hiszpańskich nie będzie prezentował poziomu predystynującego go do przyszłorocznych rozgrywek pucharowych...? Choćby to były kwalifikacje? Jeśli jest w pewnym wieku,i nikt bardziej interesujujący z lepszych lig go nie "wyjął",to jakiś powód musiał być. Zwłaszcza ten,o zbyt niskim poziomie prezentowanym przez niego. To mogłem i ja powiedzieć bez stanowiska w pionie sportowym. I... pisałem o tym.

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2022 / 14:26, *.mm.pl

Jak mamy brać byle kogo, to lepiej nie brać nikogo.

odpowiedz
Singspiel - 09.08.2022 / 11:21, *.plus.pl

Ufff. Na cholerę nam trzeci prawy obrońca. Przydałby sie napastnik

odpowiedz
Jaca - 09.08.2022 / 11:20, *.centertel.pl

Czyli kogoś na poziome Slisza lub Rosołka.

odpowiedz
Kalarepa - 09.08.2022 / 11:15, *.play-internet.pl

Wziac kogos z UE. By grali bez tych non eu.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 09.08.2022 / 07:08, *.play-internet.pl

Coraz bardziej"Czarna eLka w kółeczku się mieni ......"

odpowiedz
(L) eon - 09.08.2022 / 01:01, *.net.pl

Z pewnością się nie nadaje, przecież nie jest do odbudowy, a my takiego potrzebujemy:)

odpowiedz
Rado - 09.08.2022 / 00:25, *.autocom.pl

Gdzie jest napastnik???

odpowiedz
Came(L) - 08.08.2022 / 21:32, *.orange.pl

skoro lechia miała Krasicia a korona Oliwiera Kapo to czemu by nam sie nie udał np Balotelli...?

odpowiedz
Rado1916 - 09.08.2022 / 08:24, *.com.pl

@Came(L): mieliśmy Eduardo i Obradovica... Już chyba wystarczy takich kalek

odpowiedz
Żyrardów - 08.08.2022 / 20:12, *.125.101

Zaraz się okaże że i Strzałek za słaby na Legie

odpowiedz
Andrzej Strzelał - 10.08.2022 / 18:53, *..

@Żyrardów : Bo za słaby.Niech się najpierw gdzieś ogra.

odpowiedz
ding - 08.08.2022 / 20:06, *.chello.pl

Napisalibyście, ile Legii skapnie za transfer Lewandowskiego do FCB

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 08.08.2022 / 20:51, *.play-internet.pl

@ding: Było podawane, 450 tys euro. Można dobrego grajka sprowadzić.

odpowiedz
Sig - 08.08.2022 / 21:36, *.aster.pl

@ding: tylko trzeba działkę odpalić dla Mirka Trzeciaka

odpowiedz
K(L)AKIER - 09.08.2022 / 12:07, *.inetia.pl

@ding: Tych piniedzy jeszcze nie ma, ale i tak już ich nie ma , zrobią wejscie i odrazu wyjscie.

odpowiedz
Piotr - 09.08.2022 / 19:46, *.orange.pl

@SŁAWEK(L): Ważniejsze aby te pieniądze trafiły do Delty i Varsovii oni potrafią je lepiej wykorzystać. Zresztą barcelona to bankrut tak szybko te kaska nie wpłynie

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 10.08.2022 / 11:18, *.play-internet.pl

@Piotr: Jak trafią to do wszystkich, którym to przysługuje. Faktycznie ze wzgledu na kłopoty FCB moze być opóźnienie, z drugiej strony jak nie przeleją do końca sierpnia to nie wiem czy bedą go mogli zgłosić do UEFA.

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 08.08.2022 / 19:37, *.play-internet.pl

No lipa straszna, gość zaraz wypłynie na szerokie wody np w Liverpoolu,a dla nas za słaby:)

odpowiedz
Żyrardów - 08.08.2022 / 20:10, *.125.101

@Miasto dupiarza Rafałka:
Słuszna uwaga...Przecie mogli go do L2 kupić
To jakaś karma za Lewego co był za slaby
Orozco za slaby
Lakomy też
Nie wspominając o Walukiewiczu i innych

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 08.08.2022 / 22:49, *.play-internet.pl

@Żyrardów : Łakomy gra coraz lepiej, zastanawiam się jak można było go puścić i to nie tak dawno i już nie był wtedy juniorem. W dodatku poszedł do Lubina za ekwiwalent. A w drugą stronę Slisz za 1,5 mln E, Celhaka też coś kosztował.

odpowiedz
Zdzicho - 09.08.2022 / 05:08, *.tpnet.pl

@SŁAWEK(L): dodaj mosora i wlodarczyka, ktorzy sobie radza w lidze

odpowiedz
Żyrardów - 09.08.2022 / 07:25, *.play-internet.pl

@SŁAWEK(L):
W (L) jest tak że trafiają to tylko gwiazdy ... niestety przygasajace albo na odbudowanie
I graja piach
Już nie pamiętam kiedy trafił to ktoś na dorobku...bo Slisza nie licze
Chyba Kowal niestety kiedyś Jedza
Lakomy dałby rade

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 09.08.2022 / 14:33, *.play-internet.pl

@Zdzicho: Może sobie radzą, może się rozwiną ale nie jestem przekonany czy są to zawodnicy na Legię. Też trzeba pamiętać, że wszystkich nie zatrzymamy z akademii (czasem chodzi o pozycję/profil zawodnika), ale chodzi o to, żeby najlepszym dać szansę i nie popełniać takich gaf jak w przypadku Walukiewicza czy Łakomego. A jeśli już odchodzą to przynajmniej za jakieś kwoty.

odpowiedz
Zzp - 08.08.2022 / 19:04, *.play-internet.pl

Nie trafił w tunel wychodząc z szatni. Potwierdzone info.

odpowiedz
jo - 08.08.2022 / 18:18, *.tpnet.pl

Mówi się trudno. Przynajmniej ogarnęli dobrych napastników...

odpowiedz
Zielu - 08.08.2022 / 17:56, *.chello.pl

My bierzemy tylko takich co pół roku będą się leczyć, następne pół roku aklimatyzować a następnie rozwiążemy kontrakt za porozumieniem stron, inni są nam nie potrzebni.

odpowiedz
onomatopeja22 - 08.08.2022 / 17:53, *.interkam.pl

Legia podobno ma jeszcze zakontraktowac 4 zawodnikow....8ka,napastnik,SO i skrzydlowy---i niby co nikt nie odejdzie?!DP mamy o 1 za duzo-Sokolowski

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 08.08.2022 / 23:33, *.play-internet.pl

@onomatopeja22: Sprzedać Slisza, tylko kto go kupi za 2-3 mln E.

odpowiedz
Jasio - 10.08.2022 / 16:39, *.2.125

@SŁAWEK(L): Odpowiadam. Nikt.

odpowiedz
MonsteR (L) - 08.08.2022 / 17:47, *.tpnet.pl

Zawodnicy bez umowy. Obrońcy moje propozycje,
Prawy obrońca
1.Ales Mateju
2.Jordan Ikoko
3.Aitor Buñuel
4.Giovanni Troupée
5.Jakub Bednarczyk
Środkowy obrońca
1.Alfie Mawson
2.Philippe Sandler
3.Joris Gnagnon
4.Sava-Arangel Cestic
5.Nassim Hnid
6.Jan Bamert
7.Marcin Flis
Lewy obrońca
1.Karim Hafez
2.Jordan Lukaku
3.Lumor
4.Mohammad Naderi
5.David Juncà
6.Amir Absalem

odpowiedz
Esaende - 08.08.2022 / 17:56, *.232.254

@MonsteR (L): s ty co w FM grasz ja pier...le menager

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.08.2022 / 23:20, *.play-internet.pl

@MonsteR (L):Zawodnicy bez umowy.Obrońcy moje propozycje: Jan Kulavy,Olaf Kebabson,Pierre Melange,Vaclav Huiovy,Dragan Niepotrafič,Adam Povolny,Jano Lenivy,Thomaš Astmatyk,Jurii Niedomagoj,Peter Otyły,Henry Anemik,oraz Koreańczyk Ho Par-kin-son.Do tego trójka pomocników-Popil,Poruchal,Asmutny i rozwalamy ligę jak ta lala

odpowiedz
Piotrek Ochota - 09.08.2022 / 08:20, *.gov.pl

@FOREVER LEGIA : Dobre!!!

odpowiedz
Legiak83 - 09.08.2022 / 13:16, *.supermedia.pl

@FOREVER LEGIA : odwaliłeś kawał dobrej roboty, ale ja jeszcze dodałbym bardzo obiecującego czeskiego obrońcę który nie łapie się jednak dopierwszego zespołu i gra w rezerwach Sparty Praga: JAN GARBATI

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 09.08.2022 / 21:39, *.52.135

@FOREVER LEGIA :

jeszcze nowy bramkarz, bo tych mamy mało w klubie - słynny gruziński talent - Vladimer Kałmanawardze

odpowiedz
Michał - 08.08.2022 / 17:46, *.plus.pl

Szkoda gadać. Szkoda pisać. Niby był bardzo dobry prezentował się bardzo dobrze i pogonili człowieka. A tak zastanawia mnie po co nam taki Kastrati Abu Hanna czy jakiś Celhaka....i paru innych. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
ZenekL3 - 08.08.2022 / 17:38, *.chello.pl

A ktoś miał wątpliwości, że takie cudo może się nadać? Żegnaj Ozorko, szkoda, że jesteś taki słaby i nie przeszedłeś testów.

odpowiedz
Wtf - 08.08.2022 / 17:35, *.aster.pl

Jak to możliwe ,przecież my bierzemy wszystkich którzy mają dwie nogi

odpowiedz
Cyniek - 08.08.2022 / 17:28, *.weserve.nl

Miała dwóch na wyższym poziomie i też zrezygnowała a napastnik Panie Jacku jakiś będzie

odpowiedz
Rysio - 08.08.2022 / 17:14, *.play-internet.pl

Orozco Esteban jest czarny jak heban:)

odpowiedz
Legionistaaa - 08.08.2022 / 17:01, *.orange.pl

Za jakiś czas trafi do lepszego klubu w lepszej lidze tacy sa nasi fachowcy

odpowiedz
Siwy - 08.08.2022 / 16:59, *.02.net

Za chwile wyląduje w np. Wiśle Płock i okaże się ze kozak…

odpowiedz
Stefan - 08.08.2022 / 16:58, *.m247.com

Szkoda, bo dobry kocur był. Miodelski z Zielińskim wola bardziej ogórowatych i najlepiej z kontuzją.

odpowiedz
Dimas - 08.08.2022 / 16:44, *.play-internet.pl

Smuteczek ;)

odpowiedz
KLanik - 08.08.2022 / 16:43, *.chello.pl

Dawać naszych chłopaków a nie egzotyków kolejnych.

odpowiedz
Kamila - 08.08.2022 / 16:30, *.centertel.pl

Ponoć Obradović prezentuje dużo wyższy poziom i jutro podpisuje papiery!

odpowiedz