REKLAMA

Wyniki 4. kolejki III ligi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrana została 4. kolejka III ligi. Rezerwy Legii zwyciężyły 2-0 z Sokołem Ostróda, który pozostaje jedyną drużyną bez punktu w lidze. Liderem nadal Świt Nowy Dwór Mazowiecki z pełną pulą punktów. Bez porażki pozostają także Legia II Warszawa, Unia Skierniewice oraz Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Następna kolejka zostanie rozegrana 27 i 28 sierpnia.Wyniki 4. kolejki III ligi:
Jagiellonia II Białystok 5-2 (2-2) Concordia Elbląg
Błonianka Błonie 0-1 (0-1) Unia Skierniewice
Broń Radom 1-4 (1-2) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda 0-2 (0-1) Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 (2-0) Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-2 (1-0) Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 2-2 (1-0) ŁKS II Łódź
Pelikan Łowicz 2-2 (0-1) Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa 1-2 (1-0) Mławianka Mława

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Made in PoLand - 23.08.2022 / 02:15, *.165.0

Kupie Ursus Warszawa, i wszystko bêdzie na prâd i ecology, ile mam przygotować kapustki?A tak na serio , klub i zakładt powinien objâć rzád to było by ciekawe!nowa fabryka ciägniki maszyny, drony wojskowe, nowy nowoczesny stadion, zero gaxu czy ropy, wszystko ns präd i ekologicznie, można?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.