fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Sparing: MOKS Słoneczny Stok Białystok 5-3 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wczoraj w Białymstoku futsaliści Legii rozegrali przedostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu 2022/23. Legioniści przegrali 3-5 z MOKS Słoneczny Stok Jagiellonią Białystok. Mecz rozgrywano systemem 3x20 minut bez zatrzymywania czasu gry. W niedzielę podopieczni Mariusza Milewskiego zagrają z Wenecją Pułtusk w ostatniej grze kontrolnej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
FUTSAL - 18.08.2022 / 15:59, *.tpnet.pl

Byłem, widziałem... gdyby skuteczność była chociaż o 20% lepsza to wynik byłby zupełnie inny - MOKS czekał tylko na kontry. Wynik w żadnym stopniu nie odzwierciedla tego co działo się na parkiecie... Bramkarze bardzo dobrze - troche pracy mieli i to co wpadło w momentach dekoncentracji naszych zawodników... szkoda, że tylu zawodników kontuzjowanych

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.