fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Koszulki retro trafiły do sprzedaży

Bartosz Kuciński, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zaprezentowała koszulki w stylu retro, które kibice wybierali na platformie Socios. Wybrane modele pochodzą z sezonów 93/94, 95/96, czyli czasów, gdy stołeczny klub zdobywał mistrzostwa i grał w Lidze Mistrzów. Trykoty spotkały się z bardzo dobrym odbiorem wśród kibiców. Cena koszulki wynosi 179,99 zł, a dla karneciarzy 161,99 zł.

Koszulki zostały wyprodukowane w Polsce i odwzorowane z oryginałów meczowych z tamtych lat - od kroju, przez kolory, fakturę i wykończenia.

Możecie je kupić w Legia FanStore i na sklep.legia.com.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
Sebo(L) - 20.08.2022 / 22:14, *.vectranet.pl

Nie wiem o co tu chodzi,skoro po w zasadzie jednym dniu już brak koszulek w sprzedaży internetowej a prawdopodobnie i również w stacjonarnej jak zasugerował kolega Barczi.Można by rzec,że klub lekko zakpił z kibiców wypuszczając do sprzedaży jakąś limitowaną ich serię.Mam nadzieję,że to był tylko pierwszy rzut i niebawem zapasy się uzupełnią bo koszulkę FSO lub tą z edycji z Ligi Mistrzów sam bym z chęcią "przytulił" mimo dość wygórowanej ceny.

odpowiedz
OIF - 20.08.2022 / 14:38, *.plus.pl

Pierwsza od prawej strony, sztos, tylko czemu wczoraj w sklepie internetowym już nic nie było?

odpowiedz
Retro - 20.08.2022 / 11:50, *.orange.pl

Czy będzie drugi rzut?

odpowiedz
Sebo(L) - 20.08.2022 / 09:21, *.vectranet.pl

Koszulki wyglądają fantastycznie.Prawie jak oryginał.Tylko właśnie te "prawie" robi ogromną różnicę bo cenowo to jest chyba lekka przesada,żeby koszulka "no name" kosztowała prawie 200 PLN. Tym niemniej koszulki są na tyle efektownie wykonane,że warto się nad kupnem którejś poważniej zastanowić mimo,iż cena z lekka odstrasza. Myślę,że za 100 PLN rozeszły by się jak przysłowiowe "świeże bułeczki".

odpowiedz
Barczi - 20.08.2022 / 10:08, *.chello.pl

@Sebo(L): I tak właśnie się rozeszły :-)

odpowiedz
Sebo(L) - 20.08.2022 / 10:47, *.vectranet.pl

@Barczi : no właśnie zdążyłem zauważyć bo w sklepie internetowym po tych trykotach nawet śladu nie zostało :) Mam nadzieję,że to tylko chwilowe braki.Jak widać kibicom sentyment pozostał do dawnych lat świetności :)

odpowiedz
(L)ychu - 19.08.2022 / 23:02, *.188.2

Ciekawe czy są jeszcze gdzieś dostępne szaliki Legia - Pogoń ja osobiście mam taki szalik z 1995 roku

odpowiedz
oLaf - 19.08.2022 / 19:26, *.vectranet.pl

FSO sztos.
Powinna jeszcze być biała z lat 80tych...

odpowiedz
SEBO(L) - 19.08.2022 / 14:25, *.centertel.pl

Takie coś zrobione w Polsce,a nie przez sponsora technicznego (nazwy nie wymienię),jest warte max 50 zł. ,i to tylko przez wzgląd na sentyment kibica,i fatygę producenta,że chciał coś zrobić.
Zbyt szybko został poprzedni sezon oddzielony grubą kreską przez kibiców. Bardzo optymistyczne podejście jest w obecnym sezonie. Bardzo pochlebne opinie zagościły nagle wobec klubu w ostatnim czasie...
Nie byłbym zdziwiony, gdyby producent tych koszulek,był mniej lub bardziej powiązany ze środowiskiem pewnych grup. Taki przyjazny gest klubu na dobry początek nowego okresu współpracy na linii klub - kibice...

odpowiedz
Frugo - 19.08.2022 / 12:58, *.55.154

Sztos to by był gdyby to było Adidasa nawet jeśli miała by kosztować 500, mi się marzy koszulka Legii Adidas Originals bez sponsorów jak to kiedyś było typowy oldschool. Pomarzyć dobra rzecz.

odpowiedz
Dominik - 19.08.2022 / 12:24, *.t-mobile.pl

A gdyby tak trzecie komplety zawsze były retro?

odpowiedz
sliwa - 19.08.2022 / 09:11, *.mm.pl

Najfajniejsze to CWKS- białe z lat 50/60

odpowiedz
TJEMOKA????(+)???? - 19.08.2022 / 08:56, *.centertel.pl

FSO coś pięknego

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 19.08.2022 / 08:49, *.telefonica.de

Żadna z tych koszulek jak i obecne nie mają herbu LEGII tylko eLke w kółku

odpowiedz
e(L)o - 19.08.2022 / 08:22, *.play-internet.pl

Najładniejsza to biała z czarnym pasem sprzed niedawna!

odpowiedz
grzesiek - 19.08.2022 / 07:30, *.centertel.pl

Ta po prawo najładniejsza. Ale były ładniejsze jeszcze

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 19.08.2022 / 08:11, *.tpnet.pl

@grzesiek: Groclin miał podobną

odpowiedz
Kamień - 19.08.2022 / 04:42, *.chello.pl

Przecież w takich koszulkach grali już napewno w sezonie 92/93. Kto był w Krakowie na pamiętnym meczu i bił się o nie to pamięta...

odpowiedz
Alan - 19.08.2022 / 05:26, *.t-mobile.pl

@Kamień:
Fakt koleka cudów to była....piłkarski poker jak się patrzy.

odpowiedz
Jurek - 19.08.2022 / 07:13, *.play-internet.pl

@Kamień:
Wtedy były takie bialo-zielone w ciężki do opisania wzór,są zdjęcia w necie

odpowiedz
Zdzicho - 19.08.2022 / 09:17, *.tpnet.pl

@Kamień: chyba żartujesz, nie wiem o co się wtedy biłeś. Grali w biało zielonych, notabene dla mnie jednych z lwpszych.. mam sentyment do tej druzyny, sliwowski, kowal, lejba, rataj

odpowiedz
Mrok - 19.08.2022 / 00:00, *.chello.pl

Gówno a nie "możecie kupić", droga redakcjo... to jakaś stała zmowa kogoś z kimś i napędzanie spekulacji jak co roku. Od dawna jest tak, że atrakcyjniejsze rozmiary koszulek z oferty specjalnej sprzedają się pierwszego dnia, ale o dziwo cała reszta trafia na aukcje po znacznie wyższych cenach.
I wyobraźcie sobie że nic się z tym nie da zrobić! Tak samo jak kiedyś z "koniami" przed meczami.

odpowiedz
Paczkomat - 18.08.2022 / 23:19, *.plus.pl

A dlaczego nie adidasa?

odpowiedz
Karabasz - 18.08.2022 / 23:18, *.virginm.net

Mam koszulke FSO z 94r i tam jest inna eLka, nie biala tylko wlasnie taka jak na koszulce Canal+, takze niestety troche zje..li

odpowiedz
Izzy - 18.08.2022 / 23:48, *.tpnet.pl

@Karabasz:
W sezonie 93/94 była taka L jak jest na tych replikach. W sezonie 94/95 była ta o której mówisz. Wszystko jest ok.

odpowiedz
Rado1916 - 19.08.2022 / 00:50, *.com.pl

@Karabasz: było nie kupować na stadionie X-lecia ;)

odpowiedz
tomiacab - 19.08.2022 / 07:01, *.centertel.pl

@Karabasz: ja pamętam właśnie takie z eLką bez tła.

odpowiedz
Jurek - 19.08.2022 / 07:16, *.play-internet.pl

@Karabasz:
Masz rację.Wystarczy wyszukac zdjęć z meczu Legia-Gornik o mistrzostwo w 94 ;)

odpowiedz
Fabian - 19.08.2022 / 11:28, *.132.157

@Jurek : patrze i w tym meczu tez nie jest biala ta (L).... Karabasz ma racje, zepsuli ta koszulke, nigdzie nie ma takie L bialej, nawet na zdjeciach z sezonu 93/94 jak ktos powyzej napidal... kazda koszulka FSO ma czarna L, w czwrnych koleczku na bialym tle

odpowiedz
Daniel - 19.08.2022 / 12:15, *.aster.pl

@Karabasz: może chcesz sprzedać?

odpowiedz
ololo - 19.08.2022 / 12:20, *..

@Fabian: Nie, nie ma racji. I oczywiście to nie prawda, że "nigdzie nie ma". Grali w takiej chociażby w finale Pucharu Polski w czerwcu 1994 z ŁKS czy z Siarką w lipcu 1993, tak jak i w derbach z KSP w listopadzie. Nie wiem skąd wziąłeś te swoje teorie.

odpowiedz
Jurek - 19.08.2022 / 16:46, *.play-internet.pl

@ololo:
Posprawdzalem i...faktycznie oboje Panowie macie rację ;) były i takie i takie.Swoja drogą ciekawe jakie mogły być tego przyczyny,bo to wygląda jak dwa prawie takie same komplety

odpowiedz
borkowicz_gmail_com - 18.08.2022 / 23:17, *.orange.pl

czy ktoś z karnetem nie chce skorzystać z pakietu na Szachtar na LM? chętnie odkupię kontakt na mail w nicku :)

odpowiedz
borkowicz_gmail.com - 18.08.2022 / 23:18, *.orange.pl

oczywiście chodzi o kod do zakupu pakietu na stronie Szachtara

odpowiedz
oeirj - 19.08.2022 / 00:13, *.chello.pl

@Zgred: znalazł się erudyta ze zmywaka w UK

odpowiedz
Zdzichu - 18.08.2022 / 23:04, *.206.85

To Carlitos grał w Legii w latach 90? Jakiś kretyn reklamę wymyślił.

odpowiedz
Zły Krasnolud - 19.08.2022 / 08:07, *.centertel.pl

@Zdzichu: Ty tak serio? A co ieli Zbyszka Mandziejewicza jako modela zatrudnić?

odpowiedz
3210start - 19.08.2022 / 11:29, *.btcentralplus.com

@Zły Krasnolud: A do koszulki z "Canal +'' - Ryszard Staniek, bo Roman Oreszczuk w obecnych czasach raczej odpada - z powodu miejsca urodzenia:)

odpowiedz
Yaro - 19.08.2022 / 11:44, *.centertel.pl

@Zły Krasnolud: Hahaha - zrobiłeś mi dzień.

odpowiedz
pol - 18.08.2022 / 22:45, *.chello.pl

retro.....buuuhhhaaahhaaaa
Retro to lata 80-te i wcześniejsze.
W ostateczności jeszcze FSO może być

odpowiedz
Wycior - 18.08.2022 / 22:31, *.vectranet.pl

Fantastyczne, szczególnie ta z FSO!

odpowiedz
BRL - 18.08.2022 / 22:47, *.chello.pl

@Wycior: no właśnie ta ch...owa

Można gdzieś zobaczyć, jakich nie wybrano?

odpowiedz
BRL - 18.08.2022 / 22:55, *.chello.pl

Ok, znalazlem
https://legia.com/pilka-nozna/wez-udzial-w-glosowaniu-socioscom-i-wybierz-koszulke-retro-ktora-trafi-do-sprzedazy/15570

odpowiedz
starszy - 18.08.2022 / 22:19, *.plus.pl

Najfajniejsze były białe z czarnymi paskami z lat 80-tych. Bez reklam.

odpowiedz
Jasio - 18.08.2022 / 22:36, *.85.25

@starszy: wieczny maruda?

odpowiedz
Ding - 19.08.2022 / 08:06, *.chello.pl

@Jasio: ...pogromca dzieci i niszczyciel dobrej zabawy

odpowiedz