fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

BSF Bochnia 6-4 Legia Warszawa

źródło: Legionisci.com

W meczu 1. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała 4-6 z beniaminkiem, BSF Bochnia. Do przerwy legioniści przegrywali 2-5. Po zmianie stron, za sprawą grającego trenera, Mariusza Milewskiego, który skutecznie egzekwował dwa przedłużone rzuty karne, udało się zmniejszyć straty do jednej bramki, na 5,5 minuty przed końcem meczu. Legioniści musieli się otworzyć, walcząc o wyrównanie, co doprowadziło do kontry ze strony BSF-u, która zakończyła się bramką, która rozstrzygnęła losy inauguracyjnego spotkania. W składzie Legii zabrakło m.in. Świniarskiego, Glińskiego i Jarosza. Kolejne spotkanie stołeczny zespół rozegra 4 września o godzinie 18, a jego przeciwnikiem będzie FC Toruń.Ekstraklasa: BSF Bochnia 6-4 (5-2) Legia Warszawa
0-1 - 2:03 Madej
1-1 - 3:05 Musiał
2-1 - 5:23 Budzyn
3-1 - 13:27 Tarnowski (s)
4-1 - 14:56 Mendez
5-1 - 16:31 Budzyn
5-2 - 18:45 Luiz
5-3 - 30:19 Milewski (przedłużony rzut karny)
5-4 - 34:14 Milewski (przedłużony rzut karny)
6-4 - 37:27 Wędzony

Legia: Tomasz Warszawski, Grzegorz Och, Adam Grzyb, Andre Luiz, Michał Madej
Rezerwa: Juan Casillas, Paweł Gajek, Paweł Tarnowski, Radosław Marcinkowski, Krzysztof Flis, Mariusz Milewski, Davidson Silva

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.