Dominik Hładun - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

27. urodziny Hładuna

Redakcja, źródło: Legionisci.com

27. urodziny obchodzi dziś bramkarz Legii Dominik Hładun. Urodzony w Lubinie golkiper przyszedł do stołecznego klubu w letnim oknie transferowym. Nie zadebiutował jeszcze w pierwszej drużynie, ma na swoim koncie jedynie kilka występów w III-ligowych rezerwach. Wcześniej grał tylko w Zagłębiu Lubin i przez rok na wypożyczeniu w Chojniczance Chojnice.

Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi dużo zdrowia, pomyślności i wielu sukcesów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.