Josue - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

32. urodziny Josue

Redakcja, źródło: Legionisci.com

32. urodziny obchodzi dziś pomocnik Legii Warszawa, Josue Filipe Soares Pesqueira. Obecny kapitan występuje w klubie z Łazienkowskiej 3 od ponad roku. Przez ten czas stał się zdecydowanym liderem i opoką drużyny. W zeszłym sezonie został także najlepszym asystentem sezonu z 14 takimi podaniami na koncie. Wcześniej występował w takich klubach jak FC Porto, SC Braga, Galatasaray czy Hapoel Beer Szewa.

Z okazji urodzin życzymy dużo zdrowia i wielu sukcesów z eLką na piersi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Tomek prg - 17.09.2022 / 15:27, *.centertel.pl

Happy Jose.you are very good

odpowiedz
Autor - 17.09.2022 / 12:12, *.play-internet.pl

Życze Ci wymiany oleju i i montażu 5 klepki

odpowiedz
Zbycho(L) - 17.09.2022 / 08:37, *.autocom.pl

Tak to się kończy jak nie myśli co się robi tylko wybiega myślami do przodu - kogo zaprosić na imprezę i jaki alkohol zamówić.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 17.09.2022 / 07:34, *.174.42

Impreza urodzinowa To raczej już była. W meczu z miedzia byli jacyś zdekoncentrowani, wczorajsi może.... Haha. Ps : 100 lat Juzek!!!????????????????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.