fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Bruk-Bet 2-3 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

KURSY NA NIECIECZA - LEGIA
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Lupus - 30.08.2022 / 23:49, *.centertel.pl

UUUFFF udało się!

odpowiedz
LLL1916 - 30.08.2022 / 23:24, *.centertel.pl

Wszołek, Muci i paru innych dziś słabo ale Rosołek to ma chyba ma jakieś haki na trenera, że jest w drużynie. Takiego ogóra to nawet do okręgówki bym nie wstawiał. Na szczęście mamy napadziora, Carlitos to Pan Piłkarz. Razem z Josue dają jakość. Jeżeli reszta tej drużyny zacznie coś grać to jest nadzieja. Mioduski niech odda za darmo Rosołka gdziekolwiek albo najlepiej dopłaci żeby ktoś chciał tego leszcza bo niedobrze się robi widząc jego poczynania.

odpowiedz
Legiak83 - 30.08.2022 / 22:50, *.inetia.pl

Wszołek zjadł batona.
Zaraz ich pojedziemy

odpowiedz
Polo - 30.08.2022 / 23:02, *.virginm.net

@Legiak83: Oni wszyscy jacyś nie dożywieni,kiedyś woda z bidonu i się grało 90min nawet na kacu.Teraz batony energetyki i ch...a grają.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 30.08.2022 / 23:44, *.52.135

@Polo:

kiedyś to były czasy, a teraz nie ma czasów, młodzież nic nie umie, a myśmy za darmo pracowali i cieszyli się, że robota była

odpowiedz
orik - 30.08.2022 / 22:50, *.mm.pl

raków cup... i po co te męczarnie?

odpowiedz
Won czesiu - 30.08.2022 / 22:45, *.virginm.net

Wszołek totalne drewno powinien minimum dwie bramki strzelić.

odpowiedz
zielony - 30.08.2022 / 22:37, *.centertel.pl

Zamiast Miszty powiem grać Hładun.Miszta wg mnie na wypożyczenie ,a na 3 bramkarza jakiś młody ze szkółki.Miszta niestety przypomina mi Janko Muzykanta co przyszedł do nas z Olimpii Grudziądz

odpowiedz
Darek - 30.08.2022 / 22:32, *.chello.pl

Grają jak dziady.Muci zamiast podać do Carlitosa to uderzył w sam środek bramki po ziemi.Ledwo remis wyciągneli.
Gramy dalej.

odpowiedz
jezus - 30.08.2022 / 22:23, *.vectranet.pl

hahahahahhaha co za frajernia xDDDD

odpowiedz
Atmosferić - 30.08.2022 / 22:22, *.orange.pl

Zwolnić tego seryjnego przegrywa już dziś!

odpowiedz
Won - 30.08.2022 / 22:21, *.virginm.net

Ja pi....le.Termalika to w jakiej lidze gra?bo nie widać zadnej różnicy .Piąta kolumna z zydzewa (nr.8) juz działa .

odpowiedz
Miodek, ale nie Dariusz - 30.08.2022 / 23:45, *.52.135

@Won:

skrótu "nr" (numer) nie piszemy z kropką - nauczcie się w końcu...

odpowiedz
Rataj - 30.08.2022 / 22:21, *.centertel.pl

No to już puchar mamy z głowy i możemy skupić się na lidze jupi:) Ja już nie płacze bo szkoda życia.Zrozumiałem to po 30-tce

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 30.08.2022 / 22:20, *.netfala.pl

Hahahaha Wincyj Slisza, Miszty i Rosołka .... Hahahahahahaha

odpowiedz
@Wycior - 30.08.2022 / 22:17, *.t-mobile.pl

Też o tym pomyślałem, dawniej w PP musiało być dwóch młodzieżowców

odpowiedz
O mamo - 30.08.2022 / 22:11, *.centertel.pl

My chyba nigdy nie wygramy przez 90 minut z tą wioską bo zdaje się,że Nieciecza nie ma praw miejskich

odpowiedz
Badylu - 30.08.2022 / 22:08, *.vectranet.pl

Słoniki znowu naoglądaly się Obelixa i Asterixa i znowu podskakują karakany jedne:)

odpowiedz
Pjoter - 30.08.2022 / 22:04, *.play-internet.pl

Obym się mylił,ale nie zdziwię się jak będzie konkurs jedenastek....bo oni grają na poziomie rezerw.Dramat.....

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 30.08.2022 / 22:03, *.netfala.pl

Heheheeh Wincyj kreatora Slisza....

odpowiedz
Htyvd - 30.08.2022 / 22:00, *.vectranet.pl

Czyli czeka nas nerwowa atmosfera i karne.A po karnych komitet powitalny......

odpowiedz
KowaL - 30.08.2022 / 21:51, *.vectranet.pl

Nieciecza twierdza niezdobyta…żenujące legijne wkłady do koszulek, co na boisku robi Slisz, Wszolek czy Kiszony?! To jest sabotaż

odpowiedz
Jerry - 30.08.2022 / 21:48, *.orange.pl

No kak tosz?

odpowiedz
PawLo - 30.08.2022 / 21:37, *.mm.pl

Miszta Ty ręczniku wszystkie pilki wypluwa masakra!!!!

odpowiedz
Kibic - 30.08.2022 / 21:42, *.plus.pl

@PawLo: odczep się od Miszty.

odpowiedz
AA - 30.08.2022 / 21:50, *.virginm.net

@Kibic : Przecież prawdę napisał. Jeżeli jest taki dobry to dlaczego nie jest pierwszym bramkarzem.

odpowiedz
Darek - 30.08.2022 / 21:26, *.chello.pl

Początek dobry w naszym wykonaniu.Z czasem coraz gorzej.Augustyniak nie nadąża za Śpiewakiem.Szczęśliwa żółta kartka dla Rose.I Slisz wybija piłkę z lini bramkowej.
Do tego jeden celny strzał.Szału nie ma.

odpowiedz
Wolfik - 30.08.2022 / 21:23, *.chello.pl

Carlitos to jest jednak kawał gościa.

odpowiedz
Atmosferić - 30.08.2022 / 21:15, *.orange.pl

To nie jest faul na czerwoną, nawet nie wiem czy na żółtą...

odpowiedz
O jaaa - 30.08.2022 / 20:58, *.play-internet.pl

Ale poszło Cccceeeeeee

Mega

odpowiedz
Tak - 30.08.2022 / 21:01, *.lukman.pl

@O jaaa:

To trzeba mieć gardło;)

odpowiedz
Kibic L z Wrocławia - 30.08.2022 / 21:01, *.plus.pl

@Tak: pięknie

odpowiedz
bum - 30.08.2022 / 20:42, *.145.85

Carlitos :)

odpowiedz
Vincze - 30.08.2022 / 20:34, *.chello.pl

oni po tym meczu ze Stalą to wrócili do Warszawy czy zostali na południu Polski

odpowiedz
Wycior - 30.08.2022 / 19:58, *.vectranet.pl

A w PP to nie powinno być 2 młodzieżowców?

odpowiedz
MonsteR (L) Miłkowice - 30.08.2022 / 19:48, *.tpnet.pl

Moja 11 na ten mecz .
............................. Hładun ........................
Johansson ... Rose ... Nawrocki ... Ribeiro
........................ Augustyniak .................
Rosołek ... Kapustka ... Slisz .... Muci
......................... Carlitos .................

odpowiedz
Transmisja - 30.08.2022 / 18:37, *.weserve.nl

Czy macie jakiś link do darmowego streamu online?

odpowiedz
bum - 30.08.2022 / 20:00, *.145.85

@Transmisja : proszę bardzo morda!

http://www.hesgoal.com/news/Nieciecza%20vs%20Legia%20Warsaw.html

odpowiedz
Transmisja - 30.08.2022 / 20:07, *.weserve.nl

@bum: Dzięki serdeczne brachu

odpowiedz