Mariusz Lewandowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Lewandowski: Wystarczył jeden błąd

Fumen, źródło: Legionisci.com

Mariusz Lewandowski (trener Radomiaka): Chcieliśmy dziś wygrać i były ku temu przesłanki. Szczególnie w pierwszej połowie graliśmy dobrze stworzyliśmy sytuacje bramkową. Powinniśmy prowadzić po akcji Mauridesa. Gdyby trafił, to spotkanie lepiej by się ułożyło. W drugiej części za bardzo się cofnęliśmy.

Można powiedzieć, że przy wybiciu piłki Machado myślał, że jest faulowany. Natomiast powinien grać do końca i zabezpieczyć strefę przed polem karnym. Nie powalczył do końca i to zakończyło się celnym strzałem Legii. Wystarczył jeden błąd, brak pressingu na zawodniku i gospodarze trafili na wagę zwycięstwa.Nie chcę na gorąco wskazywać najsłabszego elementu w dzisiejszym meczu. Muszę go najpierw przeanalizować. Szczególnie, że mecz nie był słaby w naszym wykonaniu. Była dyscyplina taktyczna, choć czasami brakowało doskoku do przeciwnika. Były dobre i mądre momenty, zmiana ciężaru gry, granie piłką. Zarówno zespół, jak i konkretni gracze realizowali założenia. Brakowało skuteczności, ale obraliśmy dobry kierunek i bramki pojawią się. W piłce bramki zmieniają optykę meczu. Dziś nie udało nam się otworzyć wynik spotkania, ale będziemy dalej pracować, żeby wyglądało to lepiej w kolejnych spotkaniach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Ju(L)ius - 03.09.2022 / 10:20, *.vectranet.pl

Można się już porzygać od tych wypowiedzi trenerów, którzy przegrywają (głównie tych 45-65 l.).... A po tym jak przegrają z Legią to już szczególnie...
"Chcieliśmy wygrać, ale się nie udało..."
"Powinniśmy prowadzić..."
"Gdyby strzelił, to inaczej by się ułożyło..."
"Powinien powalczyć, ale nie powalczył..."
"Mecz był dobry (nie był zły) w naszym wykonianiu, ale brak skuteczności..."
i oczywiście: "Wyciągniemy wnioski i będziemy pracować dalej..."
ZAJEBIŚCIE ODKRYWCZE WNIOSKI LICENCJONOWANYCH TRENERÓW!!! JA P...LE!!
Ja też tak potrafię: "Gdybym się nie potknął o ten kamień, to bym się nie przewrócił", "Naprawdę nie chciałem się spóźnić do pracy, ale się nie udało",

I najlepsze: "Wystarczył jeden błąd i przeciwnik go wykorzystał..."
NO K.WA!!! NA TYM CHYBA POLEGA WYGRYWANIE I PRZEGRYWANIE W PIŁCE NOŻNEJ!!
Smuda przy nich to mistrz mikrofonu....

odpowiedz
geds - 03.09.2022 / 11:13, *.centertel.pl

@Ju(L)ius:
trudno coś z tego twojego bełkotu wyłapać. Jakaś pusta paplanina. To raptem analiza że to ci w wieku 45 - 65 wypowiadają się nie tak - czyli prawie wszyscy. Konferencja pomeczową jest obowiązkowa więc mówią bo muszą a nie bo strasznie chcą. Mówią jak było a że to oczywiste.... ich celem nie jest zaskoczenie cię niezwykłością. Jak szukasz zaskakujących wypowiedzi to idź na Plotek, poczytasz celebrytów. Oni nie mają żadnej treści do przekazania ale za wszelką cenę próbują zaskakiwać.... swoją głupotą. Spodoba Ci się.

odpowiedz
Ju(L)ius - 03.09.2022 / 12:42, *.vectranet.pl

@geds: Po pierwsze co to jest Plotek? Twierdzisz, że powtarzanie tych samych formułekA poza tym

odpowiedz
vxam - 03.09.2022 / 23:36, *.vectranet.pl

@Ju(L)ius:
Dokładnie tak. W kółko pieprzą oczywistości,

odpowiedz
Artur Borucbardzo - 03.09.2022 / 08:52, *.inetia.pl

Cyc mniej honor, sam odejdź. Układami od dupy strony wszedłeś do Radomiaka, a teraz jego niszczysz ,,,

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.