REKLAMA

Kursy na mecz

Piąte starcie w historii

Woytek, źródło: artykuł sponsorowany

W ubiegłym sezonie Legia dwukrotnie musiała uznać wyższość Radomiaka w ligowych potyczkach. Mecz w Warszawie zakończył się wynikiem 0-3 i był "zwieńczeniem" tragicznej rundy jesiennej w wykonaniu Legii. Dziś legioniści są w innym miejscu i liczymy na przełamanie. Kurs na wygraną podopiecznych Kosty Runjaicia w Fortunie to 2,1.

KURSY NA LEGIA - RADOMIAK
FORTUNA: 1 2.10 X 3.55 2 3.95Mecze Legii z Radomiakiem:
19.12.2021 Legia 0-3 Radomiak
31.07.2021 Radomiak 3-1 Legia
05.05.1985 Legia 2-0 Radomiak
22.09.1984 Radomiak 1-1 Legia

Pełna oferta zakładów na mecz Legia - Radomiak

Prosty bonus na start
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na awans Legii II i wygraną Legii z Radomiakiem za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie, czyli ponad 1100 zł
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.