Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Z Rakowem bez Jędrzejczyka

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu z Radomiakiem Radom Artur Jędrzejczyk został ukarany żółtą kartką, która eliminuje go z kolejnego meczu ligowego. W tym sezonie obrońca Legii był napominany przez sędziego już czterokrotnie.

To oznacza, że "Jędzy" nie zobaczymy w wyjazdowym spotkaniu z Rakowem Częstochowa.



Po trzy kartki na koncie mają Josue, Bartosz Kapustka i Lindsay Rose.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Woiti67 - 03.09.2022 / 12:30, *.vectranet.pl

TAK TO NAPRAWDĘ JEST WZMOCNIENIE, JEDNĄ ZE SŁABOŚCI TAKIEGO KLUBU JAK LEGIA JEST TO ŻE TAKIE DREWNO Z TAK WYSOKIM KONTRAKTEM JEST UTRZYMYWANA W KLUBIE....ALE MOŻE TAK PO POLSKU KTOŚ ZA TEN EWENEMENT DOSTAJE DZIAŁKE...

odpowiedz
Szymon - 03.09.2022 / 11:43, *.t-mobile.pl

To zwiększa nasze szanse na dobry wynik

odpowiedz
tekken (L) - 03.09.2022 / 10:13, *.chello.pl

Pyrki i nie tylko krytykują naszych najlepszych zawodników i to już od dobrych paru lat to jest widoczne w necie. Redaktorzy i komentatorzy telewizyjni łatwo to podchwytują i potem mówią , że kibicom nie podoba się gra np. Slisza albo Jedzy, czy KK w przeszłości, ato jest nieprawda!!!!
Szkoda naszej ostoi obrony w tak ważnym meczu.

odpowiedz
krasnal - 03.09.2022 / 10:11, *.orange.pl

przynajmniej jest szansa że nie wyleci z boiska i karnego nie zrobi, ma niefart i jest za wolny

odpowiedz
Magic - 03.09.2022 / 08:31, *.vectranet.pl

Bardzo dobra wiadomość. Jemu nawet opaska kapitana już się nie należała. Czas powiedzieć dowodzenia.

odpowiedz
Ju(L)ius - 03.09.2022 / 09:00, *.vectranet.pl

@Magic : dowodzenia?? :))

odpowiedz
(L) - 03.09.2022 / 01:03, *.centertel.pl

ale z was idioci xD?? to powiedzcie kto teraz za niego ??

odpowiedz
(L) - 03.09.2022 / 08:01, *..

@(L): Maik Nawrocki?

odpowiedz
Kiwi - 02.09.2022 / 23:59, *.chello.pl

Bardzo dobra wiadomość

odpowiedz
Luk - 02.09.2022 / 23:35, *.vectranet.pl

I bardzo …. dobrze

odpowiedz
HHAAHA - 02.09.2022 / 22:49, *.centertel.pl

i dobrze bo grał tragicznie

odpowiedz
Kuchy King - 02.09.2022 / 22:40, *.vectranet.pl

To akurat będzie wzmocnienie.

odpowiedz