Malwina Rowińska (z prawej)
REKLAMA

Tenis

Wyniki Rowińskiej w US Open Junior Championships 2022

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Malwina Rowińska zakończyła udział w wielkoszlemowym turnieju US Open Junior Championships 2022 (do lat 18), który rozgrywany był w Nowym Jorku. Tenisistka Legii w singlu odpadła w pierwszej rundzie, zaś w deblu, w parze ze Słowenką, Elą Nalą Milic, dotarła do ćwierćfinału.

Wyniki Malwiny Rowińskiej w singlu:
I runda: Malwina Rowińska - Solana Sierra (Argentyna) 2-6, 2-6

Wyniki Malwiny Rowińskiej w deblu:
I runda: Malwina Rowińska/Ela Nala Milic (Słowenia) - Jarosława Bartashevich (Francja)/Ksenia Zaytseva (Rosja) 7-6(4), 5-7, 10-8
II runda: Rowińska/Nala Milic - Malak El Allami (Maroko)/Ella McDonald (Wielka Brytania) 6-3, 3-6, 10-7
1/4 finału: Rowińska/Nala Milic - Lucia Havlickova (Czechy)/Diana Shnaider 1-6, 1-6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.