fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz z Wartą 9 października

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono dokładny terminarz 12. kolejki Ekstraklasy. Legia Warszawa podejmie Wartę Poznań w niedzielę, 9 października o godzinie 17:30. Spotkanie będzie transmitowane na antenie C+ Sport oraz TVP Sport.

Najbliższe mecze Legii:
11.09. (ND) 17:30 Raków Częstochowa - Legia Warszawa
16.09. (PT) 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica
01.10. (SO) 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa
09.10. (ND) 17:30 Legia Warszawa - Warta Poznań



Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Anty Kosta - 08.09.2022 / 16:19, *.plus.pl

Nie ma co narzekać trzeba grać !!!!

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 08.09.2022 / 13:53, *.plus.pl

Dobrze że niedziela chociaż bo te piątki to już była przesada ile urlopu można tracić jak ktoś pracuje na zmiany!!!

odpowiedz
ws - 07.09.2022 / 20:58, *.chello.pl

Piątek i poniedziałek to wymysł telewizji. Mecze powinny być grane w większości w sobote o tej samej godzinie a tylko 2 lub 3 mecze w sobotę wieczorem i w niedzielę.

odpowiedz
Arek - 07.09.2022 / 14:30, *.tpnet.pl

Zaczyna żreć, to nam ku...wy piątki zabierają.

odpowiedz
Felek - 07.09.2022 / 13:08, *.netfala.pl

Jadymy durś!

odpowiedz
Wycior - 07.09.2022 / 14:32, *.vectranet.pl

@Felek: na tej stronie obowiązuje język polski. Takie pokrzykiwanie uprawiaj sobie na śląsku…

odpowiedz
amorena - 07.09.2022 / 12:17, *.mm.pl

Ale lipa. CZEMU NIEDZIELA????????

odpowiedz
Meteor - 07.09.2022 / 13:07, *.plus.pl

@amorena: Bo nie możemy ciągle grać w piątki, ile można prosić o wolne żeby jechać na mecz.

odpowiedz
Peter - 08.09.2022 / 18:08, *.vectranet.pl

@Meteor: Dokładnie, dla mnie niedziela to jedyny dzień wolny w pracy.

odpowiedz