REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Warszawski styl (256)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kolejne legijne graffiti powstały na warszawskich murach, dzięki zaangażowaniu UZL. Pierwsza z prac - "Warszawski Styl" powstała we współpracy z WFS. Kolejne graffiti legijny herb wraz z rękawicami bokserskimi i odpowiednią postawą w walce oraz hasło "Mocno Legia". UZL przygotowali też graffiti "Capital City" z warszawską syrenką i herbem Legii.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
1916 - 09.09.2022 / 21:15, *.virginm.net

Haslo Warszawski Styl z typem w oprychowce czy apaszce przewija sie bardzo czesto, grafy, gadzety itp, a widzial ktos kiedys tak kogos ubranego na Ł3??? Bo ja nie, wiec po co robic takie hasla gdy moja sie z prawda....

odpowiedz
gorąca zupa - 10.09.2022 / 16:31, *.inetia.pl

@1916: To mało widziałeś,ale może i dobrze niezdrowo tak się patrzyć na wystrojonych typów,lepsza jest ta piękniejsza strona trybun przy Ł3.

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 09.09.2022 / 15:44, *.play-internet.pl

Warszawski styl,niebezpieczny styl

odpowiedz
LWST - 09.09.2022 / 14:17, *.plus.pl

Siema ,może ktoś wymienić wszystkie grupy działające na Legii,nie chodzi mi o te z pod znaku "h" ?? Czy np.jak NS robią oprawę to UZL pomagają im ,czy każda grupa zajmuje się czymś innym ?? Jeśli to pytanie jest nie na miejscu i nie każdy musi o tym wiedzieć to proszę o zignorowanie mojego wpisu ;) Pozdro !!

odpowiedz
Pyza - 09.09.2022 / 15:33, *.chello.pl

@LWST: Uzl , Krety, Moczy mordy, Ryśki , Andzeje , Gang starych capów , NS, , Koksy , Od początku do Końca 95 , Fanatycy z Falenicy , Emigracja to nie ta lokalizacja , Piro Transy ,

odpowiedz
Trog(L)odyta - 09.09.2022 / 21:58, *.chello.pl

@Pyza: O Januszach zapomniałeś. :)

odpowiedz
Pyza - 10.09.2022 / 09:35, *.chello.pl

@Trog(L)odyta: aaaa ja myślałem ze Janusz pyta :)))

odpowiedz
E - 09.09.2022 / 13:55, *.vectranet.pl

sztos

odpowiedz
Grzegorz - 09.09.2022 / 11:24, *.144.37

Cieszy ilość i jakość prac. Fajnie,że UZL zajeli się legalami!

odpowiedz