fot. Bartosz Piątkowski
REKLAMA

Rugby kobiet

Legia 3. w czeskim Women's 7s Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Rugbistki Legii Warszawa wzięły udział w międzynarodowym turnieju Women's 7s Cup 2022, który odbył się w czeskich w Petrovicach w ostatnią sobotę. W zawodach wzięło udział 10 drużyn - osiem czeskich oraz Legia i RU Donau z Wiednia. Legionistki zajęły w turnieju trzecie miejsce, przegrywając z Austriaczkami w półfinale 5-14.

Nasz zespół przegrał również z RU Donau w fazie grupowej, a porażka była tym bardziej bolesna, że Legia prowadziła 19-5 w drugiej połowie, a jeszcze na 30 sekund przed końcem meczu 19-12. Niestety, w doliczonym czasie legionistki straciły decydujące przyłożenie. W meczu o 3. miejsce Legia pewnie pokonała Spartę Praga.

Wyniki Legii w turnieju w Petrovicach:
Legia Warszawa 19-24 RU Donau Wiedeń
Legia Warszawa 49-0 RK Petrovice
1/2 finału: Legia Warszawa 5-14 RU Donau Wiedeń
O 3. miejsce: Legia Warszawa 31-5 RC Sparta Praga

Klasyfikacja końcowa:
1. RC Tatra Smichov
2. RU Donau Wiedeń (Austria)
3. Legia Warszawa (Polska)
4. RC Sparta Praga
5. RK Petrovice A (Petrovice/Babice/Přelouč A)
6. RK Mountfield Ricany
7. Severni Morava (Olomouc+Ostrawa+ Havirov)
8. RC Dragon Brno
9. RK JIMI Vyskov
10. RK Petrovice B (Petrovice/Babice/Přelouč B)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.