Ernest Muci - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Raków 4-0 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Raków Częstochowa - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA RAKÓW - LEGIA
FORTUNA: 1 1.83 X 3.65 2 4.63


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (109)

+dodaj komentarz
grzesiek - 12.09.2022 / 09:30, *.centertel.pl

Przeciez kazdy trener ktory rpzyszedl tu po vukoviciu kladl by lache, bo przez jakis czas bedzie cieszyl sie z tego co wypracowal mu poprzedni trener a jak zaczna gorzej grac to sie bedzie tlumaczyl a pozniej na koniec rundy i tak go wywalą.

odpowiedz
Bart - 12.09.2022 / 01:10, *.telenormobil.no

Stary, dobry Kosta z Pogoni.

odpowiedz
Borewicz - 11.09.2022 / 22:17, *.cyfrowypolsat.pl

Za taką postawę kolejne 3 dni wolnego należą sie chłopakom jak psu micha.

odpowiedz
Falcon01 - 11.09.2022 / 20:28, *.play-internet.pl

Dno i 100 metrów mułu, na czele ze sliszem

odpowiedz
mks 1948 - 11.09.2022 / 19:57, *.plus.pl

kosta jak dobrze ze odszedles

odpowiedz
Echhh - 11.09.2022 / 19:56, *.175.11

No to poszliście za ciosem, jak mówił trener przed meczem. Od początku sezonu duuuży fart. No to się skończył. Jestscie ......... i tyle w temacie.

odpowiedz
grzesiek - 11.09.2022 / 19:43, *.centertel.pl

Chyba Vuko wroci po tej rundzie

odpowiedz
Atmosferović - 11.09.2022 / 19:36, *.plus.pl

A czego się spodziewaliście po trenerze co wygrywa ze środkiem tabeli i kandydatami do spadku a z czołówka wszystko w plecy? Niestety ale z tym trenerem osiągniemy to samo co Pogoń ale po poprzednim sezonie to i tak będzie już postęp.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.09.2022 / 19:57, *.t-mobile.pl

@Atmosferović: Nie psuj atmosferovici...Jak rozumiem, z innym trenerem, tym składem i właścicielem klubu będziemy w L.M.????

odpowiedz
Jackson - 11.09.2022 / 19:31, *.chello.pl

kiedy ostatnio taki wynik
pamiętam za Skorży Wisła Kraków - Legia 4-0

odpowiedz
Atmosferić - 11.09.2022 / 19:33, *.orange.pl

@Jackson: Sa pinto z Wisłą dostał tyle samo - i to był jego ostatni mecz, to samo powinno być z niemiaszkiem.

odpowiedz
Jackson - 11.09.2022 / 19:37, *.chello.pl

@Atmosferić:
dokładnie, jeździli na farcie, ale się skończyło
jak mawiał Nalberczak w filmie "Brunet wieczorową porą"-
- Ja to panie przez całe życie na farcie lecę, wie pan? I nigdy jeszcze nie wpadłem

odpowiedz
zagrycha - 11.09.2022 / 19:30, *.vectranet.pl

CI LUDZIE W OGÓLE CHARAKTERU NIE MAJĄ

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.09.2022 / 19:30, *.t-mobile.pl

Wsadzili ogórki do maszyny i porządnie odarli ze złudzeń....

odpowiedz
Pusia - 11.09.2022 / 19:30, *.vectranet.pl

Idzie jesień i liście musza zacząć spadać

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 11.09.2022 / 19:28, *.plus.pl

Wreszcie ktoś obnażył słabości tych co farcili od początku, są ciency jak sik pająka, może to otworzy komuś oczy

odpowiedz
Benit - 11.09.2022 / 19:27, *.t-mobile.pl

Runjaic pakuj walizkę miernoty weź slisza ze sobą. Jak można z takim kurnikiem przegrać 4-0

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2022 / 19:31, *.chello.pl

@Benit: W tym sezonie nie raz jeszcze przegramy. Mamy bowiem skład na miejsce w połowie tabeli co najwyżej.

odpowiedz
Tts - 11.09.2022 / 19:54, *.chello.pl

@Benit: jakim kurnikiem bilu de

odpowiedz
Zły - 11.09.2022 / 19:27, *.chello.pl

trenejro daj im 3 dni wolnego bo wyglądają na zmeczonych,pajacu miduski przy takim zaangazowaniu pilkarzyków akcja z Autobusem sie znowu powtórzy,to nawet dziecko wie ,igrasz z ogniem,ale ze jeste g.upi to wiem ze bedzie sie działo,smutne

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2022 / 19:27, *.chello.pl

Zagraliśmy z głównym kandydatem do tytułu na jego terenie. Porażka była mocno prawdopodobna, chociaż jej rozmiary zaskakują. Zapomnieliście drodzy Koledzy, że nie mamy celu sportowego???

odpowiedz
Zielu - 11.09.2022 / 19:27, *.centertel.pl

Panie Boże świeć nad grą tej zbieraninki

odpowiedz
BUBA - 11.09.2022 / 19:27, *.vectranet.pl

K.... ale wstyd.Oni nie są gotowi psychicznie do bitwy z takim przeciwnikiem jak Raków.Grają jak panienki i przegrywają jak panienki.Koszulki po meczu czyste,fryzura starannie ułożona i wszystko jest ok

odpowiedz
jim - 11.09.2022 / 19:26, *.tpnet.pl

Kolejny "znakomity " mecz Josue w tym sezonie, myślę że trener powinien mu jeszcze dać wybijać piątki bo jeszcze tego nie spier...

odpowiedz
Tomek - 11.09.2022 / 19:32, *.191.250

@jim: jeden z niewielu kolegów który widzi jego dziadostwo

odpowiedz
Anty Kosta - 11.09.2022 / 19:41, *.plus.pl

@jim: Josue to najlepiej gra jak dostanie piłkę ale żeby powalczyć pobiegać to nie bo za niego ktoś musi biegać i walczyć a Josue ewentualnie poda na asystę coś tam wrzuci w pole karne i jeszcze pretensja wyskoczy że nie rozumieją jego zagrań po czym rywal rozpocznie akcje a on machnie łapami do kolegów żeby wracali a on poczeka na odebrana piłkę.

odpowiedz
Pfff - 11.09.2022 / 19:47, *.chello.pl

@Anty Kosta: Josue miał drugi wynik w przebiegnięgym dystansie. Rezerwowi utopili ten mecz.

odpowiedz
Cyniek - 11.09.2022 / 19:26, *.weserve.nl

Ciekawe co powie niemiecki błazen mający się za trenera sądzę. Że jego dni już są policzone październik zapasem super wizja Miodka i Ziela był Vuko trzeba było sprowadzic cudaka niemieckiego

odpowiedz
Olomanolo - 11.09.2022 / 19:25, *.com.pl

Marek Papszun !!! Marek Papszun !!!!

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 11.09.2022 / 19:37, *.plus.pl

@Olomanolo: Slavia Praga !!! Slavia Praga!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 11.09.2022 / 19:24, *.vectranet.pl

Tragedia, żenada. Nie było drużyny tylko jakiś zlepek ludzi, którzy trenują ze sobą od trzech dni.

odpowiedz
Rysio - 11.09.2022 / 19:24, *.play-internet.pl

Cztery bramki to już patologia i kryminał;(

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 11.09.2022 / 19:24, *.netfala.pl

Nic nie gramy. Nic! Katastroficzny piach

odpowiedz
ivi - 11.09.2022 / 19:24, *.orange.pl

ale dziadostwo

odpowiedz
Jano - 11.09.2022 / 19:23, *.orange.pl

,banda śmieciarzy a nie piłkarzy!!!!!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.09.2022 / 19:22, *.164.9

Faul na Pichu w polui karnym. Bez reakcji.

odpowiedz
Korda - 11.09.2022 / 19:26, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: tam był karny? Hahahaha. Proszę Cie.

odpowiedz
Aron86 - 11.09.2022 / 19:36, *.play-internet.pl

@Korda: taki sam jak na lopezie w pierwszej połowie . W jedną stronę gwizdamy? A za czysty wślizg Johanson dostaje kartkę?

odpowiedz
pegiezet - 11.09.2022 / 19:17, *.chello.pl

To co zrobil Sokolowski to mi smierdzi sprzedanym meczem.

odpowiedz
Korda - 11.09.2022 / 19:22, *.centertel.pl

@pegiezet:a te marne wypociny Wszołka? To co oni dzisiaj grają to jest parodia futbolu. Po takim meczu powinni iść z buta do domu. I właśnie padła bramka na 3-0. Dramat. Obrona to jest rozlazła jak galareta

odpowiedz
Byniu - 11.09.2022 / 19:17, *.vectranet.pl

Niestety z lepszymi drużynami przegrywamy. Raków jest za szybki dla obecnej Legii. Przebudowa drużyny musi nadal trwać. Legia potrzebuje lepszych graczy

odpowiedz
Icognito - 11.09.2022 / 19:14, *.play-internet.pl

Kalwaryjskie dziady

odpowiedz
wtf - 11.09.2022 / 19:13, *.chello.pl

Co za niespodzianka,trener który w Pogoni przegrywał wszystkie mecze "na szczycie" w Legii też przegrywa!

odpowiedz
P(L)EBI - 11.09.2022 / 19:13, *.tpnet.pl

Mam tego dość. mioduski pakuj sie !

odpowiedz
Jimi70 - 11.09.2022 / 19:13, *.orange.pl

Niech się uczą szybkiej gry od Rakowa

odpowiedz
Jano - 11.09.2022 / 19:12, *.orange.pl

gdzie są ci "mądrale" którzy tak jechali po mnie jak pisałem że nie mamy szans z Rakowem pokrytykujcie mnie teraz mądrale!!!

odpowiedz
MATEK - 11.09.2022 / 19:12, *.proneteus.pl

DNO !!!!!

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2022 / 19:12, *.telnaptelecom.pl

Sen się skończył . Grają słabiutko jak zawsze ale naprzeciw wreszcie normalna drużyna. I dobrze.

odpowiedz
WdW - 11.09.2022 / 19:08, *.com.pl

no zbliża się 80 minuta ,czyli niedługo Legia walnie gola

odpowiedz
WdW - 11.09.2022 / 19:12, *.com.pl

@WdW: ech... słaby ze mnie wróżbita,no ale gol wpadł tylko nie tu gdzie powinien

odpowiedz
WdW - 11.09.2022 / 19:15, *.com.pl

taktycznie Papszun zmiótł Runjanicia z planszy,nawet przez minute nie było zagrożone zwycięstwo Rakowa w tym meczu

odpowiedz
Karamba - 11.09.2022 / 19:07, *.cyfrowypolsat.pl

Ha ha koledzy gdzie ten ogień. Dziś przegramy 2:0

odpowiedz
gazza - 11.09.2022 / 19:06, *.centertel.pl

Slisz w skladzie i chyba mamy porazke...

odpowiedz
Bu"L"i - 11.09.2022 / 19:10, *.inetia.pl

@gazza: ale to nie on jest najgorszy....

odpowiedz
Włosu - 11.09.2022 / 19:05, *.kompex.pl

Ten Slisz to taki Borysiuk tyko ze bez strzału i bez farta. No chciałbym go ocenić pozytywnie ale No dramat jest z chłopem

odpowiedz
Zły - 11.09.2022 / 19:03, *.chello.pl

Są ludzie którzy mają "osraną rękę " do czego się nie dotknął to wszystko partolą albo ściągają na siebie i wszystkich w pobliżu jakieś fatum,tak panie loczek to do pana,kilku trenerów ,kilkudziesieciu pilkarzy,cała akademia która i=jest kpiną,tylko ty zostałeś nie wymieniony .Zrób nam prezent i kup sobie taki Raków albo Amice a od nas sie odpie...l,papa

odpowiedz
wróciLi z weseLa - 11.09.2022 / 19:02, *.151.151

TRENER ŚPI NIEODBIERA LEKCJI, WIDZIMY NIEPORADNOŚĆ ZERO SZYBKOŚCI ZWROTNOŚCI DOKLADNOŚCI STRATY I WOGLE JAK BY WSZYSCY Z WESELA WCZORAJ WRÓCILI...

odpowiedz
Mietek - 11.09.2022 / 19:02, *.vectranet.pl

Słabo Legia. Oczy bolą od oglądania...

odpowiedz
Jimi70 - 11.09.2022 / 19:02, *.orange.pl

Josue albo niecelne podanie albo strata

odpowiedz
Zły - 11.09.2022 / 18:59, *.chello.pl

za padeke wszołka padaka rosołek,wiem ze jest niedziela ale takie zmiany to proszenie sie panie trenerze o zwolnienie z posady

odpowiedz
szkLany roWER - 11.09.2022 / 18:59, *.151.151

NO TO DAWAJ KRAMERA!DA!RADE20MINUT!JEDNA DOBRA AKCJA!I GOL!CZY ZE SZKŁA JEST I SIE POTŁUCZE ZNOWU ...

odpowiedz
Bu"L"i - 11.09.2022 / 18:59, *.inetia.pl

Komentarze Pana Ż. są naprawdę żenujące. Chce zabłysnąć ?

odpowiedz
Atmosferić - 11.09.2022 / 18:57, *.orange.pl

Czy mu już zawsze z tym gównianym klubem będziemy zbierać łupnia? przecież to jest jakaś parodia - wpierw ten wieśniacki piast teraz to gówniarstwo...

odpowiedz
Atmosferić - 11.09.2022 / 19:00, *.orange.pl

@Atmosferić: Wszystko się sprowadza do wybiagania i walki - nasza pożalsię drużyna nie walczy i nie biega tyle ile trzeba a ten kurnikowy klub tak.

odpowiedz
Bu"L"i - 11.09.2022 / 18:51, *.inetia.pl

aż żal patrzeć...... zero akcji... aby od siebie. Wcisną Tobiasza z piłką do bramki.

odpowiedz
Jimi70 - 11.09.2022 / 18:50, *.orange.pl

Wszołek całkowicie bez formy, zresztą większość piłkarzy, którzy przychodzą do Legii tracą formę

odpowiedz
Zły - 11.09.2022 / 18:50, *.chello.pl

ku.wa zdejmijcie Wszołka bo coś mu sie porobilo pod sufitem ,nie biega,nie podaje,i gubi pilke w prostych sytuacjach,wygląda jak by był po litrze wodki,a do tego zamiast sie zmobilizowac to sie głupkowato usmiecha,cos tu smierdzi

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.09.2022 / 18:47, *.164.9

Pich za Wszołka, gorzej nie będzie!

odpowiedz
Zły - 11.09.2022 / 18:45, *.chello.pl

Co to niby jest za zmiana Sokołowski za Baku,my sie mamy bronic czy atakować
Kramer za Baku
Muci gra wyżej ,a Slisz zostaje sam na 6 i ma tylko czyścić,jak odbierze to do Josue a ten na skrzydło do Muciego albo Wszołka ,a poźniej wrzutka na Kramera albo podanie do Carlitosa.

odpowiedz
Zły - 11.09.2022 / 18:42, *.chello.pl

Martwi mnie ze nie widać u Nas progresu,fartem wygraliśmy pare meczy a teraz Raków,Lech i Pogoń na zweryfikuja,najgorsze jest ze nie widać zadnych założeń taktycznych,schematów,wszystko jest na czuja,wieć albo mamy wyjątkowo głupich kopaczy albo cały sztab trenerski jest do niczego,tylko że trwa to już kolejny sezon,wiec daj to do myślenia!!!

odpowiedz
JAK AKADEMIA NIE DAJE SUKCESÓW TO ZMIEŃCIE NAZWE NA DOMEK LETNISKOWY MR MIODUSKIEGO - 11.09.2022 / 18:39, *.151.151

NIEWIEM NIE OGLĄDAM NA ŻYWO TO TAKI PROTEST ANTYZAWAŁOWY SERCA, ALE CZYTAM I SŁUCHAM CO SIE TAM KUR..DZIEJE CARLITOS PRZYSZEDL I POBRAŻALI SIE KAPUSTKI WSZOLKI, POKAZUJĄ JAK CHODŻ LUBIĄ GRE W LEGII, WSZYTKICH SŁABYCH DO ZMIANY AMBITNYCH MŁODYCH NA 2 POLOWE A KIEDY ?!ZA ROK?!

odpowiedz
Zły - 11.09.2022 / 18:35, *.chello.pl

Niech mi ktos wyjasni,po jaka ......... zaczynamy gre od brankarza,skoro on podaje do obroncy obronca do brank.,ten znowu do obroncy,przeciwnik naciska i wybijamy na oslep albo w aut.
tak jest conajmniej od kilu spotkan,gramy za wolno ,brak rozegrania z pierwszej piłki,poza Josue i Carlitosem,ale oni maja tez granice swojej cierpliwości,jak do grudnia Josue nie przedłuży kontraktu to mamy pozamiataną runde wiosenna

odpowiedz
robal - 11.09.2022 / 18:29, *.vectranet.pl

Z Rakowem to trzeba trochę zaryzykować. Nie wystarczy poprawna gra i reagowanie na to co pokaże przeciwnik. Z 1:0 będzie cholernie ciężko wyciągnąć wynik. Kto jak to ale oni potrafią grać na wynik i skutecznie zabijać grę. Z nimi nie można stracić bramki

odpowiedz
Cyniek - 11.09.2022 / 18:28, *.weserve.nl

Mówiłem że. Jeszcze zatęsknimy za Vuko

odpowiedz
Jurek - 11.09.2022 / 18:26, *.inetia.pl

Na amatorskich boiskach jest lepszy poziom . Jest typowy kogel-mogel w ustawieniu i grze. Trener to ma jakiś pomysł odnośnie taktyki ? Bo jak na razie to grają na udo . Udo się lub nie udo . No i ten Wszołek bez formy . Ogólnie to nie mamy w ogóle skrzydłowych .

odpowiedz
Zagłębiak - 11.09.2022 / 18:26, *.plus.pl

Witam,może ktoś podać stream do meczu,z góry dzięki.

odpowiedz
Jano - 11.09.2022 / 18:25, *.orange.pl

No cóż to było do przewidzenia, jak o tym pisałem wcześniej to tu wszyscy mędrkowali, gdzie są teraz ci wszyscy mądrale i krytycy??????

odpowiedz
Zielu - 11.09.2022 / 18:25, *.centertel.pl

Panie Boże świeć nad grą Mladenovicia,Johansona, Muciego,Wszołka, Baku, Sisza i Josue

odpowiedz
Sebo(L) - 11.09.2022 / 18:24, *.vectranet.pl

Gra strasznie statyczna i wolna.Brak większego zdecydowania.Akcje Legii rozgrywane w ślamazarnym tempie.Brakuje szybkich wymian z pierwszej piłki aby napędzić atak.Wszystko to wygląda jak by było rozgrywane w zwolnionym tempie.Już wcześniej pisałem,że aby wygrać mecz trzeba go wybiegać,a na razie Legia biega...w miejscu.

odpowiedz
antek - 11.09.2022 / 18:23, *.play-internet.pl

Ale oni grają na wstecznym tragedia koniec marzeń o mistrzu

odpowiedz
Tomek - 11.09.2022 / 18:22, *.191.250

Bez jaj. Flaki z olejem. Dla rakowa idealnie

odpowiedz
Syn trenera - 11.09.2022 / 18:21, *.netfala.pl

WINCYJ SLISZA ..........................

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.09.2022 / 18:25, *.164.9

@Syn trenera: Daj sobie na wstrzymanie. Przywal się do Szweda i do Wszołka.

odpowiedz
speed - 11.09.2022 / 18:19, *.play-internet.pl

Carlitos to jednak piłkarski analfabeta. Nigdy mnie nie przekonywał i pewnie nie przekona.

odpowiedz
Qw - 11.09.2022 / 18:16, *.vectranet.pl

Ale padają ja prdl ile tak można grac

odpowiedz
pegiezet - 11.09.2022 / 18:14, *.chello.pl

Czy ktos im moze przekazac, ze oni maja grac do bramki przeciwnika, a nie do swojej.

odpowiedz
wtf - 11.09.2022 / 18:14, *.chello.pl

Ach,te potężne bomby Wszołka!

odpowiedz
WdW - 11.09.2022 / 18:05, *.com.pl

Strasznie wygląda ta gra ,żadnego progresu nie widać od 5 meczów ,wiem że trenera rozlicza się za wyniki a te są nadspodziewanie dobre ale ja tu widzę straszny minimalizm i w taktyce i w stylu gry,z czym do Europy

odpowiedz
Pusia - 11.09.2022 / 18:02, *.vectranet.pl

Skoro gra Slisz to będzie oklep od wsiokow

odpowiedz
Adi - 11.09.2022 / 18:01, *.play-internet.pl

Komentarz Canal Plus to jest jakaś kpina. Te mendy są antylegijni.

odpowiedz
meter - 11.09.2022 / 18:27, *.t-mobile.pl

@Adi :
To już jest stały punkt programu.Cały tydzień zakompleksiona chłopina czeka żeby poujadać..

odpowiedz
Farme(L) - 11.09.2022 / 17:52, *.virginm.net

Nie wiem dla mnie padolino…

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.09.2022 / 17:44, *.164.9

Tradycyjne otwarcie Wszołka: dwie sytuacje i dwa niecelne podania w pole karne. To już staje się nudne..

odpowiedz
Hfb - 11.09.2022 / 17:37, *.vectranet.pl

Proszę o linka

odpowiedz
pegiezet - 11.09.2022 / 18:06, *.chello.pl

@Hfb: https://strims.top/RakowCzestochowaLegiaWarszawa.php?source=5

odpowiedz
aMICA już sie cieszyŁA a tu 2-2! - 11.09.2022 / 17:33, *.151.151

POGOŃ GRANATOWO BORDOWI 2-2 AMICA WRONKI, TERAZ!LEGIA!goLe!i!mamy!Lidera!

odpowiedz
Sraków - 11.09.2022 / 17:32, *.t-mobile.pl

To ma być stadion? :o

odpowiedz
Ja - 11.09.2022 / 17:32, *.net.pl

Zapoda ktoś linka?

odpowiedz
O(L) AF - 11.09.2022 / 17:30, *.autocom.pl

Bedzie lypa????

odpowiedz
Przepraszam bardzo którędy do Baku Bakowa? - 11.09.2022 / 16:52, *.105.245

Baku Baku dzisiaj walnie hadtrika.

odpowiedz
P(L)EBI - 11.09.2022 / 16:34, *.tpnet.pl

Do spodu z nimi. 0-3 dokładny wynik. Pozdrowienia dla ‚trenera ‚ obowiazkowo

odpowiedz
P(L)EBAN - 11.09.2022 / 18:08, *.tpnet.pl

@Di: tak się nazywasz?

odpowiedz
Monster (L) Miłkowice - 11.09.2022 / 16:18, *.tpnet.pl

Moja 11 na ten mecz.
............................. Tobiasz ...........................
Johansson ... Rose ... Nawrocki .... Ribeiro
..................... Augustyniak .......................
Baku ........ Slisz ....... Sokołowski ....... Muci
..................... Carlitos ...............................

odpowiedz
Lemas - 11.09.2022 / 16:18, *.7.247

Ten mecz musimy wygrać, gryźć trawę i do przodu Legio ma

odpowiedz
Cyniu - 11.09.2022 / 16:11, *.151.17

Kiełbachy w górę i dojeżdżamy częstochowską frajernie!

odpowiedz