Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: To dla nas lekcja

Mishka, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Legii): Co mogę powiedzieć po porażce 0-4. Nie taki był nasz plan, żeby przegrać tak wysoko, jak pograliśmy. Początek spotkania był wyrównany, oba zespoły grały swoją grę, chciały trzymać piłkę, grać pressingiem, podchodzić do rywala i wykorzystywać strefy 2 i 3. Na początku mieliśmy kilka dobrych momentów.Przy rzucie karnym na 0-1 mieliśmy trochę pecha, ale takie sytuacje zdarzają się w piłce. Z mojej perspektywy, po stracie bramki graliśmy pasywnie. W drugiej połowie zabrakło determinacji, ale Raków bronił się bardzo dobrze. Drugi gol został stracony po zbyt prostym błędzie i to zamknęło już to spotkanie. Gole 3, 4 i 5 padły, bo graliśmy już na zbyt dużym ryzyku, nie utrzymaliśmy formacji. To dla nas lekcja. Czekamy już na piątkowe spotkanie i oczekuję lepszej gry. Ważne, żeby wygrać przed przerwą.

Porażki w sporcie mogą się zdarzyć, przyjmuję je jako lekcję i biorę za nie odpowiedzialność. Myślę, że kolejne spotkanie będzie już lepsze, postaramy się wygrać.

SONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (73)

+dodaj komentarz
Echhhh - 13.09.2022 / 16:43, *.europapier.com

Tylko, żebyście jeszcze z tych lekcji wyciągali wnioski. Ale to niestety chyba zbyt trudne. Widocznie uczniowie powinni przenieść się do szkoły dla opornych, ale obawiam się, że nawet tam lekcje przekroczyłyby ich możliwości.

odpowiedz
Bufet (L) - 13.09.2022 / 06:34, *.orange.pl

Panie Trenerze, czas weryfikacji nadchodzi …
Do końca sezonu okaże się czy jesteś Pan przebieraniec czy farciarz.
Bo ja osobiście w Pana warsztat trenerski nie wierzę.
Czekamy …

odpowiedz
krasnal - 12.09.2022 / 22:43, *.orange.pl

Jaka lekcja ty już skończyłeś dawno szkołę prawdopodobnie z poprawką! Pieprzysz facet i tyle

odpowiedz
Rafaello - 12.09.2022 / 21:55, *.t-mobile.pl

Kosta zrobił błąd opuszczając Szczecin. W Legii nic nie osiągnie. Zaraz Miodulski go wywali tak samo Zielińskiego.

odpowiedz
Trampek - 12.09.2022 / 19:08, *.125.66

Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło . Wczorajszy mecz z Rakowem wykazał - jakie braki kadrowe ma LEGIA. Praktycznie formacja obrony nie istnieje jako całość . To, że są jedna czy dwie indywidualności tej formacji - to za mało. Tym bardziej ,że wielu wypadkach skład tej formacji jest w innym zestawieniu. Defensywa pomocy to Slisz a brak jego na boisku w tej formacji - to dramat . Formacja ataku to ... Carlitos . Gdy jest w niedyspozycji ... lub jest wyłączony przez przeciwnika niema kto strzelać gola . Tak jest prawda . Od biedy jeszcze dwóch , no może trzech zawodników. Cała LEGIA . To wszystko. Trzeba spojrzeć chłodnym okiem na ... faktyczny stan kadrowy .Tu nawet Sir Alex Ferguson, ,/ którego osobiście uważam , za najlepszego trenera świata w swoim czasie, a jak nie najlepszego , to za jednego z najlepszych / nie był by w tym stanie rzeczy LEGII pomóc. Tu trener ma to co ma . Obserwuję pracę Kosty Runjaića i uważam ,że on nawet nie jest na początku " budowania " LEGII. Bo po prostu nie ma właściwego " materiału " . Dalej uważam ,że on jest na etapie " przesiewania " , których zawodników należy zostawić . Nie jestem pewny , czy nie jest pod naciskiem " administratorów " klubu,że pewni zawodnicy MUSZĄ grać . Nie wymieniam tu zawodników - jakich mam na myśli , ale uważni kibice domyślają się o kogo chodzi. Tu są między innymi przyczyny porażki jak również wysokość tej porażki .

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.09.2022 / 08:09, *.play-internet.pl

@Trampek: Jeżeli dopiero po tym meczu to dostrzegłeś,to naprawdę "gratuluję spostrzegawczości".A takie "analizy",które nam przedstawiłeś,mimo,że są trafne,to nie zrobią na nikim wrażenia,ani na kibicach,bo Ci,to albo jeszcze są zahipnotyzowani słowami mioduskiego o "budowaniu krok po kroku Europejskiego średniaka",albo napruci na meczu nie ogarniają niczego wokół,tylko drąc ryjca "Gdybym jeszcze raz ...."przez pół meczu,uważają,że dzięki temu Legia się wznosi na wyżyny swoich (pożal się Boże) umiejętności,ani na całym sztabie decyzyjno-szkoleniowym,bo akurat oni to wszystko wiedzą.I zapewniam Cię,że nic się nie zmieni,bo mioduski nie przedstawia takiej woli,jemu taka sytuacja pasuje a przede wszystkim sam ją stworzył.Wam-kibicom będzie zaś wmawiał,że "wszystko idzie w dobrym kierunku" a "problemy są przejściowe".Do tego to wszystko "podlane sosem" dla niektórych z NaS,co by ta tandeta była "elegancko opakowana" poprzez frekwencję/oprawy i jakoś się kręci.....aż do wielkiego upadku......

odpowiedz
Trampek - 13.09.2022 / 13:11, *.125.66

@FOREVER LEGIA : Dzięki za " gratulacje spostrzegawczości". Niestety nie mogę tym samym się odwdzięczyć, gdyż co najmniej od kilku dziesiątek lat zwracam analogiczną UWAGĘ na wymieniony stan rzeczy , a Ty dopiero po tym czasie dostrzegłeś. Ale mimo wszystko dziękuję Pozdrawiając .

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.09.2022 / 14:27, *.play-internet.pl

@Trampek: To chyba troszkę "odleciałeś" z tymi kilkoma dziesiątkami lat.....Zabrakło mi jeszcze w Twoim wpisie,że masz 800 wyjazdów.Ech-magia internetów-)))

odpowiedz
Trampek - 13.09.2022 / 17:18, *.125.66

@FOREVER LEGIA : Ponad dwadzieścia ,/ to już jest kilkadziesiąt / , dokładnie ponad 28 lat " jestem w interku - gdy jeszcze był on bardzo drogi i na telefon. Tak że nie odleciałem. Wówczas w międzyczasie było minimum dwa razy więcej linków LEGII. Tak ,że zapewniam , że nie odleciałem. Ale mniejsza o większość.

odpowiedz
bronek49 - 12.09.2022 / 17:04, *.chello.pl

Panie trenerze dokąd Pan będzie robił idiotów z kibiców widać jak na dłoni że drużyna nie jest przygotowana i to wina trenera już Pana zdaniem była progresja formy a ja widzę że nurkujecie bardzo szybko nie potraficie się bronić , atakować gracie bardzo wolno jedynie co wam dobrze wychodzi to rozgrywanie piłek między obrońcami i bramkarzem a podanie do przodu to już strata piłki to już następny trener po Michniewiczu który nie potrafi przygotować drużyny ,wy chcecie grać o puchary lepiej dajcie na luz bo tylko wstydu narobicie i cała Polska będzie z was szydzić

odpowiedz
Egon - 12.09.2022 / 15:38, *.waw.pl

W meczu z Rakowem limit szczęścia nam się wyczerpał, co było do przewidzenia od dawna.
Legia po przygotowaniach Runjaica wygląda słabiutko. I to od samego początku rundy.
Nie zawsze Tobiasz (który przy takiej grze za chwilę odejdzie) uratuje nam mecz i nie zawsze Carlitos zapobiegnie kompromitacji, jaką o mały włos byłoby wywalenie nas z PP przez Termalikę.

odpowiedz
BYNIU - 12.09.2022 / 15:15, *.vectranet.pl

Jak było widać,że nie mamy sposobu na grę(2 celne strzały w całym meczu) to po przyjęciu 2 bramek trzeba było dać spokój.Trzeba szanować kibiców.Dla ludzi to ma znaczenie czy 1,2 czy 5 do 0.Zachowanie twarzy w takim meczu też ma swoją wartość,a Raków w tym meczu odarł Legię z godności.Wg mnie zadecydowała pierwsza bramka czyli prze głupi faul obrońcy i karny

odpowiedz
Prg - 12.09.2022 / 20:54, *.aster.pl

@BYNIU: godności to nie ma ten co się poddaje i nie walczy do końca,czyli ty

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 12.09.2022 / 14:48, *.plus.pl

On to mówił po naszemu czy po niemiecku?

odpowiedz
Dudu - 12.09.2022 / 13:51, *.206.83

Ja jestem ciekawy co piłkarze robią na treningach? Z meczu na mecz jest coraz gorzej. Najbardziej rzuca się w oczy ''paraliż'' jaki panuje przy zawiązywaniu akcji. Na siłę próbujemy rozgrywać piłkę od tyłu, gdzie uczestniczy w tym 3 obrońców i bramkarz. Następnie jest ogromna luka między kolejną formacją. Zawodnicy w ogóle nie wychodzą do rozegrania. Brak jest wyjść na wolne pole, brak budowania pozycji na boisku bez piłki. To jest chyba główny mankament w naszej grze (abstarhując od poziomu piłkarzy i ich aktualnej formie). Nie da się konstruować akcji bez ruchu bez piłki.

odpowiedz
mks 1948 - 12.09.2022 / 12:41, *.plus.pl

to samo ze pier.....lil w szczecinie wszytkie wazne mecze wpier...l przez twoja taktyke teraz przeniosles sie do Warszawy tam psuc druzyne nie dorastsz do prowadzenia Legii oszuscie uciekinierze

odpowiedz
zduneq - 12.09.2022 / 12:16, *.inetia.pl

Panie Trenerze Runjaić.To nie lekcja, to upokorzenie.Legia nie ma prawa przegrać z KIMKOLWIEK 4:0 w tej śmiesznej lidze.Przegrać można, ale nie 4:0.

odpowiedz
Legionista - 12.09.2022 / 12:00, *.net.pl

co on gada postaramy się wygrać następny mecz z Miedzią u siebie sukcesów

odpowiedz
i tylko tradycji i legendy Legii szkoda... - 12.09.2022 / 11:27, *.t-mobile.pl

Jak to przed meczem Runjaic? Że Legia jest najlepszą drużyną? Tak to jakoś leciało no nie? No, to wczoraj Raków wyjaśnił Runjaicowi w jak ogromnym błędzie jest.

odpowiedz
marcin - 12.09.2022 / 09:39, *.inetia.pl

Wiem, że Nawrocki to kot na środku obrony, a Augustyniak strzelił bramkę z Radomiakiem, ale wczoraj zamiast jednego z Nich powinien grać Rose, nominalny środkowy obrońca, który nomen omen wyrównał stan rywalizacji z Górnikiem, a potem już nie powąchał murawy.
Podobnie Pich, który wtedy miał asystę drugiego stopnia, też nie gra, a gra Baku, który wogóle nie ma liczb.
Wtedy Augustyniak na DP, kosztem Ślisza. Poza tym w obowodzie są jeszcze Charatin i Celhaka, którzy wogóle nie grają, a Sokół wczorajszą zmianą, no delikatnie mówiąc nie pomógł...
Wszołek po dublecie na początku sezonu nie gra już nic i przydałby Mu się odpoczynek, ale musi grać, bo nie ma zmiennika.
Obiecujące wejście wczoraj Kramera, może trener powinien na Niego postawić na Niego od początku wczoraj.
Tego się nie dowiemy. Na razie potwierdza się, że trener Runjaić nie potrafi wygrywać ważnych meczów. Wiedzieliśmy to po Jego kadencji w Pogoni, wiemy to już po 3 miesiącach pracy w Legii.
Jak będzie dalej, zobaczymy...

odpowiedz
Hiszpan - 12.09.2022 / 11:19, *.play-internet.pl

@marcin: A ja uważam że w pomocy powinni grać Augustyniak i Ślisz. Josue i Kapustka zero dynamiki i odbiorów. Patryk Ruleta Sokołowski sam się wykluczył.
Moja 11
Tobiasz
Johansson Jędza Maik Mladen
Ślisz Augustyniak
Baku Carlitos Pich
Kramer

odpowiedz
R. - 12.09.2022 / 09:24, *.chello.pl

Legia jedzie po lekcję do Częstochowy?

odpowiedz
pogoniarz - 12.09.2022 / 08:00, *.play-internet.pl

mogl miec posadke do konca kariery w Pogoni ,poszedl do was na wieksza kase i zaraz pampersic zostanie przez pudla zwolniony. Nam nigdy poważnego meczu nie wygrał wam też nie wygra Pampers jest pełen

odpowiedz
Urs72 - 12.09.2022 / 11:49, *.t-mobile.pl

@pogoniarz : zgodność jest w tym temacie ,Nie zostawia się klubu który awansował do pucharów ,zwykły Kmiot który leci na kasę jak go zwolni Miodek to i tak przez kontrakt będzie brał kasę za opier.....się o to tu chodzi

odpowiedz
zduneq - 12.09.2022 / 12:18, *.inetia.pl

@Urs72 : a w jakich to pucharach gra Pogoń?Co najwyżej do eliminacji do pucharów.

odpowiedz
Piknikowiwc - 12.09.2022 / 16:51, *.plus.pl

@Urs72 : z tym awansem do pucharow to coś Tobie się pomyliło kolego

odpowiedz
Jb - 12.09.2022 / 07:58, *.chello.pl

Tego się można spodziewać. Obrona jest najsłabszą formacją zespołu. Brak zgrania, nie trzymanie linii, słaba koncentracja i przede wszystkim nie czytanie gry. Wystarczyło zrobić 2-3 kroki do przodu i jest spalony i to przy 3 bramkach

odpowiedz
13 - 12.09.2022 / 07:21, *.205.94

Nawiazujac do tytulu...
Trzymam za slowo.
Bo choc Legia w przebudowie, to skromnym zdaniem sily u nas nie widac zadnej. Wymeczone zwyciestwa. Pierwszy znaczacy przeciwnik i wiemy gdzie jest nasze miejsce.
Takze ten teges Panie, 5 treningow dziennie i ogien taki ze im sie udo potroi...

odpowiedz
gutek - 12.09.2022 / 07:05, *.chello.pl

jaki wstyd-ta drużyna to słabość

odpowiedz
Maly_lc - 12.09.2022 / 06:23, *.t-ipconnect.de

i w czym ten gość jest lepszy od vukovicza? raczej w niczym . nie to że vuko był wybitny ale gorszy nie był . czasami pod jego wodzą kopaczom udało się dobry mecz zagrać . za czasów tego o to pana co najwyżej jedną połowę.... katastrofa

odpowiedz
13 - 12.09.2022 / 06:19, *.205.94

Po samych powtorkach to banda paralitykow tam grala.. Niestety, jestesmy w czarne duzej...

odpowiedz
Afro - 12.09.2022 / 10:42, *.ncs2012.pl

@13: Widziałem od 60 minuty bo wcześniej żużel był. Wyglądało tak samo. Zero pomysłu i gra na alibi.

odpowiedz
mojo jojo - 12.09.2022 / 05:35, *.t-mobile.pl

dla was każdy mecz to lekcja partacze ! miodek WON!

odpowiedz
Kibic - 11.09.2022 / 23:32, *.t-com.sk

Tak wielkie miasto.. Tak fanatyczni kibice.. Taka historia sukcesów.. nie rozumiem, czemu nikt z zewnątrz nie chce zainwestować w Warszawie w Legie idąc śladem Chinczykow w Pradze czy takie Red Bulla w różnych miejscach świata.. Co jest nie tak ? Przecież bez ciężkich pieniędzy z zewnątrz i prawdziwych profesjonalistów to taka liga będzie jak chore dziecko..musisz je kochać Ale wiesz jaka jest rzeczywistość..

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 11.09.2022 / 23:07, *.play-internet.pl

Na loki Miodka i rany koguta,co za czasy że raków nas leje

odpowiedz
Wo(l)a - 11.09.2022 / 23:01, *.forthnet.gr

Pakuj mandżur dziaduniu!

odpowiedz
fan1956 - 11.09.2022 / 22:57, *.tpnet.pl

Daj ty łamagom odpocząć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Emerytowany Milicjant - 11.09.2022 / 22:44, *.cyfrowypolsat.pl

Kosta daj 3 dni wolnego!!!

odpowiedz
Ja - 11.09.2022 / 21:56, *.t-ipconnect.de

Zabrakło świeżości, zawiodła taktyka, nie taki był plan

odpowiedz
Darek - 11.09.2022 / 21:54, *.tpnet.pl

Szkoda, że odpuściliśmy Papszuna.

odpowiedz
Bemowo - 11.09.2022 / 22:58, *.chello.pl

@Darek: Oczywiście, że szkoda. Ale tu chodzi o coś więcej. O organizację całego klubu od Prezesa począwszy. Papszun w Rakowie realizuje swój plan. Ma wpływ na trasfery. Więc ma serio szansę coś zrobić. I serio może to firmować swoim nazwiskiem i brać odpowiedzialność. U nas jak jest, wiadomo.... Amatorka od kilku lat.....

odpowiedz
Mati - 12.09.2022 / 00:21, *.chello.pl

@Bemowo: ile tytułów Raków zdobył a ile ta amatorska Legia w ostatnich latach

odpowiedz
ffs - 11.09.2022 / 21:54, *.chello.pl

Po polsku dalej ani słowa?

odpowiedz
Ja - 11.09.2022 / 21:53, *.t-ipconnect.de

Zawiodła taktyka, zabrakło świeżości, nie taki był plan

odpowiedz
Prion - 11.09.2022 / 21:46, *.interkam.pl

Panie trener pań jesteś słabszy niż Vuko....

odpowiedz
Lukas - 11.09.2022 / 21:31, *.orange.pl

Jak kupujesz odpady w sklepie to nie ugotujesz świątecznego obiadu.

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2022 / 21:17, *.telnaptelecom.pl

Najbardziej martwi kompletny brak pomysłów z przodu. Nie było ani jednego meczu z wieloma strzałami i okazało. Kilka przepchniętych meczów po 1:0 to za mało.

odpowiedz
Nie „postaramy się wygrać” - 11.09.2022 / 21:12, *.chello.pl

ale wygramy!

odpowiedz
Nie „postaramy się - 11.09.2022 / 21:11, *.chello.pl

ale

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2022 / 21:06, *.telnaptelecom.pl

Podobnie jak w Pogoni Runaijc nie umie grać i wygrywać z czołowymi klubami. Wygrana z Miedzią mam w upie... w Posraniu znowu się obsrają i będzie w ryj.

odpowiedz
LLL - 12.09.2022 / 09:07, *.orange.pl

@Hiszpan: Jeszcze z tą Miedzią nie wygrali ....

odpowiedz
KowaL - 11.09.2022 / 21:04, *.rogers.com

Gole 3, 4 i 5 padły, bo graliśmy już na zbyt dużym ryzyku. to ile było w końcu

odpowiedz
Lolo - 11.09.2022 / 20:55, *.plus.pl

Dawaj trzy dni wolnego nieudaczniku!

odpowiedz
WSL - 11.09.2022 / 20:46, *.tpnet.pl

Do Trenera: Lekcja z Cracowia, lekcja dzis a LEGIA dalej nic nie gra ! Gdzie jest styl gry ?

odpowiedz
Konrad - 11.09.2022 / 20:39, *.icpnet.pl

Już drugi sezon pobierają lekcje

odpowiedz
Antek - 11.09.2022 / 20:34, *.rr.com

Legia jest po prostu slaba

odpowiedz
culemans - 11.09.2022 / 20:28, *.online.no

zatesknimy za Vuko

odpowiedz
DanieLo - 11.09.2022 / 20:35, *.myvzw.com

@culemans: już daj spokój. Nie bredź

odpowiedz
L - 11.09.2022 / 20:25, *.171.0

Jakim presingiem? Jaka swoja gre? Przeciez my nie gralismy zadnym presingiem i od poczatku wyszlismy z misja przetrwania a nie wygrania. I tak juz 4 mecz z rzedu. Pasywni bylismy od 1 minuty a nie po stracie gola.

To w ogole jest zabawne, ze nie gramy w pucharach, nie ma presji mistrzostwa, bo kazdy widzi jak wyglada klub, mamy dobra pozycje w tabeli, sporo punktow i co? I nadal nie potrafiym wyjsc odwaznie i zaatakowac od 1 minuty. Najwyzej bysmy dostali 3 kontry ale chociaz pokazali ze wychodzimy wysoko i nastepny rywal by sie obawial a tak dajemy proste zadanie rywalowi. Kazdy rywal juz wie ze my od pcozatku nie chcemy atakwowac i maja spokoj. Dojda presingiem i nas mają. Mega, oby tak dalej to daleko zajedziemy.

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2022 / 20:48, *.chello.pl

@L: Generalnie zgoda. Tylko proszę weź pod uwagę nasz skład. Szczególnie skład naszej obrony (praktycznie niezmieniony od zeszłego sezonu) czy pomocy) opartej na dyspozycji JEDNEGO zawodnika. Na grę z Miedzią, Mielcem a czasem nawet z Radomiakiem to wystarczy. Na Raków, Pogoń, Lecha czy Płock pewnie juz nie.

Takie realnia.

odpowiedz
Nono - 11.09.2022 / 20:21, *.play-internet.pl

Podobny mecz jak z Cracovia.

odpowiedz
Hunter - 11.09.2022 / 20:20, *.net.pl

Nie jesteś w tym Klubie po to, by dostawać lekcje tylko żeby je dawać. Kolejny nieudacznik, kolejny zmarnowany czas.

odpowiedz
Zgred - 11.09.2022 / 20:19, *.vectranet.pl

Panie trenerze ,a długo takie stare konie za przeproszeniem zamierzają się uczyć? Wy ciągle się uczycie

odpowiedz
ogolić kołtuny pudla - 11.09.2022 / 20:15, *.lewtelnet-access.de

Wszołek, Slisz, Josue i Baku nie grali nic a nawet byli 12,13,14 i 15 kopaczem srakowa

pozostali niewiele lepiej i wynik tragiczny

ok., za wszystko odpowiada Kosta ale kiepy które są od przygotowania fizycznego do wyje...nia, nie potrafili przygotować przez tydzień drużyny, byliśmy wolniejsi, słabsi fizycznie, traciliśmy wszystkie stykowe i odbite piłki

odpowiedz
Legia - 11.09.2022 / 20:14, *.41.158

Ludzie DAJCIE PRACOWAC, jeżeli spojrzymy na Raków to lata był budowany, a Legia jest w przebudowie. Zimą znowu nastąpią zmiany, Legia to obecnie ma spore szanse na trzecie miejsce. Zoabczymy jak Legia bedzie wygladać na przyszłą jesień. Budowac drużynę z dnia na dzien mozna tylko w FM.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 11.09.2022 / 20:24, *.plus.pl

@Legia: Człowieku co ty pieprz....ta drużyna jest co roku budowana od kad kudłaty nieudacznik przejął klub ( z całym szacunkiem dla Jacka Zielińskiego za to zrobił dla tego klubu jako piłkarz) ale teraz chociaż nie wiem jak by się starał to gówno zrobić jak ma za przełożonego idiotę i parodyste zamiast porządnego trenera.

odpowiedz
NEGUNDO - 11.09.2022 / 20:24, *.play-internet.pl

@Legia:
Tak. Dokładnie tak.

odpowiedz
Johny - 11.09.2022 / 20:14, *.orange.pl

Oho..... Mamy wysyp specjalistów :)

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2022 / 20:12, *.telnaptelecom.pl

Za wcześnie powiedział że zagrali ówno. Zagraliśmy ujowo nie puszczą...

odpowiedz
Papszun taktycznie zmiażdżył Runjaica, Raków zmiażdżył Legię - 11.09.2022 / 20:09, *.t-mobile.pl

Panie Kosta 4-0 Runjaic jest Pan beznadziejnie słabym trenerem.

odpowiedz
Cybiek - 11.09.2022 / 20:09, *.weserve.nl

Ty niemiecki błaźnie lekcje to my powinniśmy dawać całej lidze a nie pół ligi nam mam nadzieję że twoje dni są policzone

odpowiedz
Marcinek 31 - 11.09.2022 / 20:06, *.play-internet.pl

@GlanWLKP: a ty co w życiu osiągnęłeś że innych pouczasz i obrażasz ?

odpowiedz
GlanWLKP - 11.09.2022 / 20:03, *.sky.com

Naucz się trenerki nieudaczniku.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.