Marek Papszun - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Papszun: Mogliśmy wygrać znacznie wyżej

Mishka, źródło: Legionisci.com

Marek Papszun (trener Rakowa): Gratulacje dla zespołu, całej szatni i trenerów za ten mecz. Jedyny ból to uraz Czyża. Trzymam kciuki, by nie było nic poważnego, bo nie wyglądało to najlepiej, ale mam nadzieję, że jakoś wydobrzeje i nie będzie większego problemu. Potrzebowaliśmy to tygodnia, by popracować w normalnym mikrocyklu. Dawno nie mieliśmy na to czasu.



Dawno nie mieliśmy na to czasu, żeby odpocząć, przede wszystkim psychicznie po tym maratonie. Widać to było dzisiaj na boisku, rytm, energię, tworzyliśmy bardzo dużo sytuacji. Mogliśmy wygrać znacznie wyżej, ale z takim przeciwnikiem jak Legia wygrać 4-0 to dużą sztuka. Legii rzadko zdarza się ponosić takie porażki. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ale idziemy dalej, bo już w sobotę gramy z Radomiakiem. Trzeba potwierdzić dobrą dyspozycję, żeby złapać ciągłość.

Miałem podstawy by myśleć, że wygram z Legią, bo w zeszłym sezonie wygraliśmy trzy razy. Niemal do samego końca było 2-0. Pokazałem, że potrafię przygotować zespół tak, że potrafimy dominować, grać na swoich warunkach i tworzyć bardzo wiele sytuacji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Egon. - 12.09.2022 / 21:54, *.waw.pl

Do czego to doszło.
Łoją nas 4-0 i jeszcze mają niedosyt, a Runjaic zostaje trenerem sierpnia i mówi, że Legia ma jakiś impet, który trzeba wykorzystać.
Z takim impetem, to my możemy komary ubijać i to też te mniejsze, bo, jak trafimy na szefa, to nas pogoni.

odpowiedz
Rafaello - 12.09.2022 / 21:53, *.t-mobile.pl

Legia jest cieniutka a trener kosta daremny

odpowiedz
bronek49 - 12.09.2022 / 17:42, *.chello.pl

Papszun gdzie ty widzisz Legie jako głównego faworyta do mistrzostwa moim zdaniem robiłeś sobie alibi w razie przegrania meczu

odpowiedz
Ewelina - 12.09.2022 / 07:59, *.vectranet.pl

Trochę dziwne słowa jak na trenera który przed chwilą sam przegrał w lidze 0:3.

odpowiedz
Alan - 11.09.2022 / 22:23, *.t-mobile.pl

Czyli co Mocno Legia nie dziala już na nikogo....

odpowiedz
Szymon - 11.09.2022 / 21:44, *.chello.pl

Wygrać znacznie wyżej... ile? 100 do 0. A może 200. Trochę się w główce popier....

odpowiedz
Ja - 12.09.2022 / 01:54, *.centertel.pl

@Szymon: Tobiasz nam tylek ratował ze 3 razy

odpowiedz
(L) - 12.09.2022 / 21:48, *..

@Szymon: Raz uratował nas centymetrowy spalony. Oprócz tego parę razy Tobiasz nas uratował.

odpowiedz
Zgred - 11.09.2022 / 21:19, *.as9105.com

Ale dzban z niego. Dobrze że go Zieliński nie wziął na trenera

odpowiedz
R1958 - 11.09.2022 / 21:02, *.t-mobile.pl

Najgroźniejszych rywalem Legii byli piłkarze Legii trzeba było p. trenerze Papszunem tak zmotywować swoich graczy aby dołożyli jeszcze gole z własnych akcji. Było by to obrazem całej nieudolnie ości legionistów. Przykre to ale należało się tym,, gwiazdom,, że stolicy

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 11.09.2022 / 20:51, *.aster.pl

Wszystkie bramki po obcinkach
1. Na ..ujj Ikea go faulowal , Ivi wybiegał z pola karnego wystarczyło go wypchnąć pressingiem .
2. Sokołowski ......... brak słów co ....
3. Augustyniak dal się przepchnąć jak dziecko
4. tez brak pytań ale widać już było frustracje .
5. na szczęście minimalny offside.

odpowiedz
Aron86 - 12.09.2022 / 10:12, *.play-internet.pl

@Mądrala 0,7: ? Jaki karny? Jak tam fału nie było? Gdzie tam faul widziałeś? Jak tu był karny to tak samo powinien być pod koniec meczu dla Legii. Następnie kartka dla Johanssona za czysty wślizg.... Pan Marciniak pomógł.... Tzn jak to Kopacz z rakowa powiedział Szymuś... Żal było patrzeć na to sędziowanie.

odpowiedz
robal - 11.09.2022 / 20:46, *.vectranet.pl

Mógłby zjeść snickersa ale trzeba mu oddać ,że trenejro z niego przedni. Szkoda, że Warszawiak tak leje Legię

odpowiedz
LEGII DZIŚ NIE BYŁO MARECZKU BYŁ JEJ SLABY CIEŃ... - 11.09.2022 / 20:44, *.151.151

...sazcunek ale zjedz pawelka....

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2022 / 20:43, *.chello.pl

Facet wpadł w samozachwyt. Widocznie musiał odreagować Pragę...

odpowiedz
Tomek - 11.09.2022 / 20:41, *.191.250

Trochę odlatuje ten nasz Marek... Chyba mu jeszcze Slavia siedzi w gardle

odpowiedz
Miro - 11.09.2022 / 20:30, *.com.pl

Wszystkie bramki po błędach naszych zawodników

odpowiedz
L - 11.09.2022 / 20:22, *.171.0

3 razy? 2 razy wygral Rakow, 2 razy byl remis.

odpowiedz
Legionista - 11.09.2022 / 20:22, *.chello.pl

Panie Papszunie,mecz ustawił wielbłąd Szweda, a drugi gol padł przez innego słabego piłkarza - P. Sokołowskiego.Mieliście szczęście że Waszymi przeciwnikami byli bardzo słabi piłkarze. Nie jest wielką sprawą wygrać mecz z drużyną,w której w większości grają piłkarze którzy na grę w tym klubie nie zasługują,tak jak na trenowanie w tym klubie nie zasługuje Lista Runjaić.

odpowiedz
Paczek - 11.09.2022 / 20:20, *.vectranet.pl

Tak. 15 zero. I tak ten Twój raków 3,4 lata i znów będzie w 1 lidze.

odpowiedz
Bystry - 11.09.2022 / 20:23, *.chello.pl

@Paczek: poki co trzeba oddać, ze nas leje za każdym razem.

odpowiedz
W-w - 12.09.2022 / 00:48, *.tpnet.pl

@Paczek: Może będzie, może nie będzie. Natomiast Twój dziecinny komentarz pokazuje, że nerwy puszczają. 4-0, nie musiało być wyżej, bo bez tego jest kompromitacja.

odpowiedz