fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raków 4-0 Legia

Nie sprostali

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa nie wykorzystała szansy na objęcia fotela lidera tabeli, przegrywając na wyjeździe z Rakowem Częstochowa aż 0-4. W niedzielny wieczór "Wojskowi" nie mieli na boisku zbyt wiele do powiedzenia. Raków spokojnie rozbijał ich akcje ofensywne, a sam kilkukrotnie zmusił do wysiłku Kacpra Tobiasza. Gole dla wygranych strzelili Lopez, Piasecki i Nowak (dwa trafienia).

Przez pierwsze minuty Legia starała się rozgrywać piłkę długo i spokojnie, zaczynając już od formacji obronnej. Celem było wciągnięcie Rakowa na własną połowę, a następnie podanie na dobieg do Pawła Wszołka - ta taktyka kilkukrotnie zdała egzamin. Legioniści pierwsze groźne uderzenie oddali w 9. minucie. Wówczas nieco więcej miejsca pozostawiono Ernestowi Muciemu, jednak jego płaski strzał przeleciał obok słupka. Gospodarze odegrali się gościom kilka minut potem. Wówczas po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Iviego Lopeza główkował Zoran Arsenić, jednak odbita od Rafała Augustyniaka piłka wylądowała w rękach Kacpra Tobiasza. Potem na boisku nie działo się zbyt wiele. Ataki jednej i drugiej drużyny kończyły się zazwyczaj gdzieś w okolicach dwudziestego metra.



Niestety, w 30. minucie to Raków wyszedł na prowadzenie. Arbiter po analizie VAR podyktował rzut karny, zmieniając swoją wcześniejszą decyzję o rzucie wolnym za faul Mattiasa Johanssona na Lopezie. Do wykonania jedenastki podszedł Ivi Lopez i pewnym strzałem w środek bramki dał częstochowianom na prowadzenie. Ostatni kwadrans to głównie ataki graczy Marka Papszuna. Świetną szansę miał m.in. Vladislav Gutkovskis, który przegrał pojedynek sam na sam z Tobiaszem. Ten sam zawodnik kilka chwil przed przerwą powinien podwyższyć prowadzenie, jednak z dwóch metrów... nie trafił do pustej bramki. Legioniści zdołali zagrozić natomiast jedynie słabym uderzeniem Pawła Wszołka, z którym spokojnie poradził sobie Vladan Kovacević.

Niedługo po zmianie stron ponownie szansę mieli gospodarze. Zoran Arsenić miał świetną szansę po wrzutce od Lopeza, jednak posłał piłkę nad poprzeczką. Za moment niezbyt pewnie na linii zachował się z kolei Tobiasz - to niestety już nie pierwszy raz tego dnia. Tym razem młody golkiper na raty poradził sobie ze strzałem Lopeza z dalszej odległości. Niestety, ale po zmianie stron groźne akcje ofensywne Legii były sporadyczne i większość nie miała prawa zaskoczyć defensywy Rakowa. Gospodarze natomiast liczyli na przeprowadzenie tej jednej zabójczej kontry, która rozstrzygnęłaby losy spotkania.

W 80. minucie Raków strzelił drugiego gola. Błąd w środkowej strefie popełnił Patryk Sokołowski, który przepuścił prostą piłkę podaną mu przez jednego z rywali, co tylko napędziło akcję gospodarzy. Za moment do prostopadłego podania doszedł Bartosz Nowak i mając przed sobą jedynie Tobiasza spokojnie posłał piłkę między jego nogą i ręką. Cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry na boisku pojawił się debiutujący w barwach stołecznego klubu Blaz Kramer. Zaraz po wejściu na plac gry Słoweniec miał szansę na strzał głową po wrzutce od Josue. W 87. minucie z dystansu szczęścia szukał Mattias Johansson. Kopnięta przez Szweda piłka wylądowała jednak w rękach Kovacevicia. W samej końcówce wynik podwyższył Fabian Piasecki. Napastnik Rakowa wygrał walkę o piłkę z Rafałem Augustyniakiem i mając przed sobą jedynie bramkarza pokonał go pewnym strzałem. Nie minęło zbyt wiele czasu i zobaczyliśmy kolejnego gola. Szybka kontra, Piasecki do Bartosza Nowaka i ten ustalił końcowy rezultat. Kompromitująca końcówka legionistów w Częstochowie.

Ekstraklasa
9. kolejka
#RCZLEG
5500
Częstochowa
11.09.2022
17:30
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
Raków Częstochowa
4-0
Legia Warszawa
30' Ivi Lopez (k)
79' Nowak
90' Piasecki
90+2' Nowak
(1-0)
1 Vladan Kovacević
4 Stratos Svarnas
24 Zoran Arsenić
3 Milan Rundić
7 Fran Tudor
66 Ioannis Papanikolaou
55 Szymon Czyż 65'
23 Patryk Kun
17 Mateusz Wdowiak 77'
21 Vladislavs Gutkovskis 62'
11 Ivi Lopez 77'
12 Kacper Trelowski
25 Bogdan Racovitan
5 Gustav Berggren
71 Wiktor Długosz
30 Władysław Koczerhin 65'
27 Bartosz Nowak 77'
99 Fabian Piasecki 62'
9 Sebastian Musiolik 77'
Kacper Tobiasz 1
Mattias Johansson 6
Rafał Augustyniak 8
Maik Nawrocki 17
Filip Mladenović 25
84' Bartosz Slisz 99
60' Paweł Wszołek 13
Josue 27
84' Ernest Muci 20
46' Makana Baku 28
79' Carlitos 19
Cezary Miszta 31
Yuri Ribeiro 5
Lindsay Rose 29
Ihor Charatin 14
46' Patryk Sokołowski 18
84' Bartosz Kapustka 67
79' Robert Pich 11
60' Maciej Rosołek 39
84' Blaz Kramer 9
Trener: Marek Papszun
Asystent trenera: Dawid Szwagra
Kierownik drużyny: Kamil Waskowski
Masażyści: Wojciech Herman
Trener: Kosta Runjaić
Asystent trenera: Aleksandar Rogić
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Szymon Marciniak
Asystent: Paweł Sokolnicki
Asystent: Krzysztof Nejman
Techniczny: Albert Różycki
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (206)

+dodaj komentarz
Filipek - 13.09.2022 / 21:47, *.97.87

Biegać ,biegać i ćwiczyć biegać talentu nie będzie ????????????

odpowiedz
Maciek - 14.09.2022 / 00:15, *.t-mobile.pl

@Filipek: nie pij przed pisaniem

odpowiedz
Olo - 13.09.2022 / 12:19, *.chello.pl

Nie wiem czemu się dziwicie. Większość tych wygranych poprzednich na mega farcie, nie grali tam zupełnie nic.

odpowiedz
Romcio - 13.09.2022 / 11:41, *.play-internet.pl

Jakies brednie o niby taktyce że podanie do Wszołka. Przycięż Wszołek już dawno nie powinnien powachac nawet ławki. To karykatura skrzydłowego. Zero prób dryblingu. Typowy polski kopacz kopnij biegnij albo kopnij w stronę pola karnego. Może się odbije od kogoś i wpadnie. Taki Josue musi chodzić wku...iony że z takim ogorkiem musi się męczyc.

odpowiedz
1234 - 13.09.2022 / 12:29, *.t-mobile.pl

@Romcio: Dobrze napisałeś. Josue chodzi po boisku a nie biega...

odpowiedz
Egon - 13.09.2022 / 18:47, *.waw.pl

@Romcio: Ten sam Wszołek jeszcze niedawno robił liczby, aż miło.
Josue grał bardzo dobrze, a teraz ?
Przecież u nas od początku sezonu praktycznie nikt nie ma formy na miarę swoich możliwości, a to już jest kwestia przygotowania drużyny do sezonu.

odpowiedz
speed - 13.09.2022 / 10:18, *.play-internet.pl

Po co strzępić sobie język. Wystarczy poczytać Dziekanowskiego:https://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-ekstraklasa-to-sportowa-katastrofa-w-legii-nie-ma-zadnej-wiz,nId,6280929

odpowiedz
Abcd - 13.09.2022 / 08:46, *.waw.pl

Widzę,ze johanson musiał zrobić karnego żeby ktoś przyjrzał się jego grze. Ja obserwuje go od samego początku (skupiam na nim szczególną uwagę podczas każdego meczu), to pozorant, każda piłka przy nodze to panika w oczach i niepewność, niestety ale oszukał wszystkich i chyba samego siebie ze swoimi umiejętnościami.

odpowiedz
Literat - 13.09.2022 / 08:31, *.net.pl

Co tu pisać po tej wtopie?
Że piłkarze są nie w TOPie?
Przecież wszyscy dobrze wiedzą,
Ale tego nie powiedzą,
Siedzą jak ta mysz pod miotłą,
By ich z Legii nie wymiotło.
W czym przyczyna, że Legia wielka?
Zachowuje się jak ścierka.
Tego to ja Wam nie powiem,
Otwórz oczy i włącz głowę.



odpowiedz
Tylko Legia - 12.09.2022 / 22:14, *.centertel.pl

To już kolejny sezon, w którym, pomimo że widziałem każdy, nie pamiętam żadnego meczu Legii. Żaden nie zapada w pamięć. W tej ekipie nie ma żadnego błysku.

odpowiedz
Remino - 12.09.2022 / 19:21, *.orange.pl

Slisz, Sokołowski, Pich- to nie poziom nawet II ligi. Raczej III i to z bidą. A Johansson- szkoda pisać. Za trenera Czerczesowa gonili 90 min i mieli siłę na następne 90. A teraz? Na treningu śmichy chichy. Zabawa.

odpowiedz
Rataj - 12.09.2022 / 20:51, *.centertel.pl

@Remino: To też jest prawda.Raków jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne i kondycyjne to jest poziom ekip europejskich.W Legii jest za mało pracy,a za dużo pozerstwa jak zwykle zresztą.Raków zprdl aż im się uszy trzęsą.U nas nie lubią się przemęczać bo jeszcze się człowiek ubrudzi i spoci

odpowiedz
tylko (L) - 12.09.2022 / 18:58, *.centertel.pl

To co wyprawia Johanson i Slisz to kpina z kibicow ! Apel do trenera - nigdy wiecej tych ludzi w pierwszym skladzie.

odpowiedz
Kermit - 12.09.2022 / 17:53, *.chello.pl

Kolejny mecz mamy w piątek, a wiec według mojej teorii fartownych piątków - wygramy.

odpowiedz
Legion - 12.09.2022 / 17:25, *.chello.pl

Przegrać mecz można, to nie jest problem. Nawet można przegrać 0:4. Zdarzało się nie takim klubom i nie takim zawodnikom. Ale tutaj to nie jest żaden "wypadek przy pracy", tylko od początku sezonu widać, że gramy g....o, a nasze wysokie miejskie w lidze wynika z dużej ilości szczęścia oraz terminarza. Do tego meczu nie graliśmy z żadnym kandydatem do mistrzostwa. Teraz była klęska z Rakowem, przed nami jeszcze Lecha i Pogoń. Ciężko o jakikolwiek optymizm przed tymi meczami. Gramy totalną padlinę, bez pomysłu, bez niczego. Jak ktoś sam czegoś nie zrobi jak Carlitos czy z Radomiakiem Augustyniak, to 0 z przodu. Zupełnie niezrozumiały powrót do składu Slisza tylko dlatego, że dał niezłą zmianę z Górnikiem za beznadziejnego wówczas Charatina. Pożytek z niego absolutnie żaden. Nieprzekonujący od początku sezonu Josue i dramatyczny w ostatnich tygodniach Wszołek. Kapustka też zupełnie bez formy. Właściwie najlepiej w ostatnich tygodniach to prezentował się Augustyniak, który przez ostatnie kilka msc to przygotowywał się sam. Baku też jak tylko przyszedł to się prezentował nieźle, a teraz już nic. I zamiast trenować, to oni dostają 3 dni wolnego, bo musieli zagrać JEDEN mecz w środku tygodniu. My nie mamy w ogóle skrzydeł i to ani jeśli chodzi o obrońców, ani pomocników, a środek poprzez obecność hamulcowego Josue, jest niezdolna do grania szybko.

odpowiedz
13 - 12.09.2022 / 18:48, *.205.94

@Legion: wgniotles to w podloge. Brawa na stojaco. Bardzo dobry komentarz.

odpowiedz
bronek49 - 12.09.2022 / 16:52, *.chello.pl

przecież Legia nie gra lepiej niż jesienią 2021 wtedy mieli trochę pecha przegrywając mecze w których była lepsza z kolei na wiosne legia też gra słabiutko za to ma szczęście że wygrywa lub remisuje mecze w których była gorsza a trener Legii twierdzi że jest progresja formy drużyny nie wiem jak on to widzi bo my kibice widzimy że gra Legii to tragedia drużyna całkowicie jest bez formy

odpowiedz
Pełny stadion ,Naiwniaków - 12.09.2022 / 16:06, *.t-mobile.pl

Nie tędy droga ,tylko pusty stadion ,zmobilizuje tego typa do przemyśleń ,kasa,misiu kasa .

odpowiedz
Pączek - 12.09.2022 / 16:26, *.net.pl

@Pełny stadion ,Naiwniaków : Zenon zmień dilera, albo bierz pół.

odpowiedz
Egon - 12.09.2022 / 15:49, *.waw.pl

Najgorsze jest to, że to nie był wypadek przy pracy, tylko od początku sezonu gramy bardzo słabo, a to pokazuje, jak zespół jest przygotowany do rozgrywek.
Gra się na tyle, na ile aktualna forma pozwala, a wysokiej formy nie widać na razie praktycznie u nikogo w naszym zespole.
Nasz skład jest za słaby na puchary, ale ludzie, w takiej lidze, jak nasza, z takim składem, to przynajmniej na tle Termaliki powinnismy jakoś wyglądać.

odpowiedz
BUBA - 12.09.2022 / 15:36, *.vectranet.pl

Pół zespołu wygląda jak nieprzygotowana do sezonu,a poza tym w Legii są gracze,którzy już tylko czekają na emeryturę tacy jak Mladenonović.To jest pół tego gościa,który wymiatał w Lechii Gdańsk.Po przyjściu do Legii jest coraz gorszy.Z dnia na dzień notuje regres.O Sliszowym to już nawet nie będę pisać bo skoda strzępić jęzor.Niestety w Legii jest bardzo dużo słabych ogniw

odpowiedz
Cudny Zenon - 12.09.2022 / 14:55, *.jmdi.pl

Ja rozumiem że można przegrać 4:0 z Miedzią Legnica ale z RAKOWEM?
Tak to jest gdy zamiast obrony jest defensyfka. Luuudzie, gdzie jest rząd?

odpowiedz
Anty Kosta - 12.09.2022 / 14:41, *.plus.pl

Jeszcze Płock x 2 ( liga i puchar) Poznań i możemy się przygotowywać do nowej rundy.

odpowiedz
Vito L - 12.09.2022 / 13:43, *.tpnet.pl

Dalej pełen stadion i śpiew na pełnej curvie "nie poddawaj się ukochana ma...." A złodziej loczek od Kulczyka się śmieje. Ludzie proszę zróbcie coś bo LEGIA się stacza na dno. To nie wina piłkarzy, to wina mioduskiej.

odpowiedz
Legia Mistrz - 12.09.2022 / 12:42, *.centertel.pl

Nie przesadzajcie, jesteśmy na 3 miejscu z tym samym dorobkiem punktowym co lider.
A gdzie raków?
Idziemy na mistrza. Rujanic poprawi tu i tam i jedziemy frajerów. Takie mecze się zdarzają. Fartem wygrali w końcówce, bo cały mecz był na styk. Pod koniec Legia się otworzyła bo chciała zmienić wynik i niestety poszło. Jakby nie dostali karnego i byłoby 0:0 to w życiu byśmy tego nie przegrali.

odpowiedz
13 - 12.09.2022 / 13:21, *.205.94

@Legia Mistrz: ciekawy komentarz. Dziekuje.

odpowiedz
Gocław - 12.09.2022 / 13:32, *.net.pl

@Legia Mistrz: na farcie to wygraliśmy 3 mecze i jeden zremisowaliśmy, a to wczoraj to smutna rzeczywistość klubu prowadzonego przez partacza.

odpowiedz
ZenekL3 - 12.09.2022 / 14:42, *.chello.pl

@Legia Mistrz: Jesteśmy na 3 miejscu bo zagraliśmy dopiero z dwoma drużynami z czołówki i wyniki 0:4 i 0:3. Z taką grą jako pokazujemy trzeba liczyć nie tylko na wariant maksimum bo oprócz szczęśliwych zwycięstw mogą pojawić się też pechowe porażki.

odpowiedz
Bazyl - 12.09.2022 / 11:48, *.chello.pl

Głównie przeciętni kopacze zostali i dołączyli to na co liczyć?
Jaki budżet ma Legia, Lech i Raków?

odpowiedz
stary kibic - 12.09.2022 / 11:44, *.chello.pl

Czepianie się Ślisza jest niemądre! Po Tobiaszu był jedynym,który coś robił na boisku! Po jego zejściu drużyna pokazała swój poziom...
Po raz kolejny Augustyniak pokazał,że nie jest stoperem!
A brak formy Wszołka widzimy od kilku meczów,chyba powinien sobie posiedzieć na ławie!
Zresztą ten brak formy dotyczy większości zawodników - tylko trener milczy,choć to chyba jego wina.
Prawdę powiedziawszy to nasi piłkarze pokazują b.małe umiejętności - a pan trener daje im 3 dni odpoczynku zamiast ich pogonić!

odpowiedz
Sim - 12.09.2022 / 10:40, *.btireland.net

3 dni wolnego....zasluzyli....3 dni wolnego

odpowiedz
???? - 12.09.2022 / 10:03, *.t-mobile.pl

Czepianie się Slisza jest słabe , nie był najgorszy A i tak pojazd po nim . Gra może nie była Wow ale bramki z błędów, Johansona , Sokołowskiego i Rosolka czy Raków był u tyle dobry no raczej nie byli solidni i konsekwentni. Narazie brakuje nam walki na Maxa może przez 10 min pod koniec za nim dostaliśmy na 3:0 , a połowa komentarzy to tutaj trochę z Dupy, fakt że Wszołek bez formy A szkoda i aż dziwne że nie mamy młodzieży by weszli i narobili trochę wiatru na skrzydłach

odpowiedz
Single malt - 12.09.2022 / 17:26, *.t-mobile.pl

@????: Zgadzam się z komentarzem.

odpowiedz
Marianek - 12.09.2022 / 09:23, *.145.2

Nie sprostali bo się obsrali.

odpowiedz
SKL - 12.09.2022 / 09:10, *.mil.pl

Od miesiąca gramy gówno !!
Z Widzewem, jedna połowa dobra, druga słaba i wielkim fartem(mimo że milimetrowym) ratujemy zwycięstwo.
Tydzień później Górnik, najgorsza 1 połowa w wykonaniu Legii odkąd tylko pamiętam!
Następna Stal Mielec, wygrana 1-0 po chwili małego geniuszu Carlitosa, a tak gra bezbarwna, choć pewnie 3 zawodników Legii zarabia więcej niż cała drużyna Stali.
Nieciecza ??? Kompromitacja, przynajmniej bardzo blisko kompromitacji...
Radomiak - szczęśliwy strzał po rykoszecie Augustyniaka i na mecz z Rakowem wolne załatwia sobie Jędrzejczyk!!

Mecz z Rakowem (mogę oceniać od 40 minuty :-) ), Wszołek tragedia !! Wczoraj grał dla Rakowa. Totalne zero wszystkiego, Sokołowski, Baku, Pich, Ślisz, Mladen, Kapustka....

Gramy skrzydłami których nie mamy, Kapustka i Wszołek to teraz bezzębne dziąsła !!

Zapewne Josue załapię kartkę z Miedzią, by mieć wolne w Poznaniu...

odpowiedz
jasio865 - 12.09.2022 / 09:03, *.play-internet.pl

Witajcie!!! porażka boli jak ...jak nie wiem co!!!ale powiem przewrotnie , może i dobrze się stało że pokazali Legii naszej miejsce w szyku bo.......Miodek by zimą sprzedał,jak zwykle ,kogo się da,być może razem z chłopcami podającymi piłki!!!!to nie żarty!!!tego pana nie interesują żadne sukcesy ,budowanie drużyny też,tylko temat jeden kogo by tu sprzedać!!???ten pan nigdy się nie zmieni,zmienia trenerów ale myśl pozostaje jedną:handel!!!tylko czemu klub coraz bardziej jest zadłużony??? Już Michniewicz powiedział że za jego kadencji sprzedał aż 21graczy!!!!więcc co jest grane??gdzie kasa!???

odpowiedz
ESA - 12.09.2022 / 09:36, *.105.68

@jasio865: Dokładnie tak, jak piszesz!!!

odpowiedz
Kaprykos - 12.09.2022 / 09:01, *.vectranet.pl

Oczy krwawiły od patrzenia, piszę dalej swoje, od kiedy z Legii odszedł Odjidja-Ofoe Legia nie gra. Wtedy ten jeden zawodnik robił grę.

odpowiedz
AAA - 12.09.2022 / 08:41, *.play-internet.pl

Bez Rosołka 1-0 z Rosołkiem 3-0
Panie Trenerze,odpal typa jak Skibickiego bo nic z Niego nie będzie.

odpowiedz
ZenekL3 - 12.09.2022 / 14:43, *.chello.pl

@AAA: Baku zagrał słabiej niż Rosołek może byś najpierw jego odpalił.

odpowiedz
Makumba - 12.09.2022 / 08:25, *.t-mobile.pl

Tytul artykulu „ nie sprostali” nieco zaklamuje rzeczywistosc. Mozna miec wrazenie ze Legia nie zostala zgwalcona i wytarto nia kibla a na koniec nie dostala kopa w dupe. Sorry ale dla mnie to najnizszy wymiar kary. Rakow pokazal nam miejsce w szeregu. Jestesmy totalnym dnem. W poznaniu dostaniemy ostre lanie i zaczniemy walke w nalepszym wypadku o podium. No ale jak sie gra Bartkiem Sliszem sciaga Baku przegrywajac 1-0 i wpuszcza defensywnego Sokolowskiego po czym zdejmuje sie Carlitosa ktory jako jedyny cos gral? Powiem wam tak: najwiekszym problemem Legii jest ten dreptak pierwszy hamulcowy Josue. Pseudo gwiazdeczka machajaca lapkami. Kiedy on zagral bardzo dobry mecz? Kiedy? Bo mi sie wydaje ze leci tylko na opinii. Wiekszosc podan niecelnych bezsensowne zwalnianie gry i gra wylacznie pod faul, slabe rzuty rozne i slabe rzutu wolne, podania do najblizszego lub do tylu. No ale kazda akcja musi przejsc przez niego. Dodatkowo wydaje mi sie ze on jest zazdrosny o Carlitosa i ze Carlitos go nakrywa czapka wiec beda zaraz kwasy. Nic z tego sezonu nie bedzie. Mozna zapomniec o mistrzostwie. Robcie screeny.

odpowiedz
Hiszpan - 12.09.2022 / 08:42, *.play-internet.pl

@Makumba: Josue to jeden z dużych problemów ale nie jedyny.

odpowiedz
Gość Niedzielny - 12.09.2022 / 08:20, *.tpnet.pl

Ten skład na ten czas to max środek tabeli i nie ma co więcej wymagać!!!Musimy to zrozumieć i poczekać na konkretne wzmocnienia.Carlitos da radę w meczach ze średniakami i spadkowiczami.

odpowiedz
JfK - 12.09.2022 / 08:13, *.t-mobile.pl

Josue to dobry chłopak. Ze dwa razy w sezonie potrafi zagrać genialne podanie. Ale niektórzy powinni zdjąć różowe okulary. Nie zbudujemy na nim drużyny. On gra piłkę nie z tej epoki.

odpowiedz
Quick - 12.09.2022 / 14:01, *.tpnet.pl

@JfK:
Pisze to już od dawna że mam nadzieję że Zieliński nie przedłuży z nim umowy. Josue to jest jeden z głównych problemów jeżeli chodzi o płynne rozgrywanie piłki.

odpowiedz
gutek - 12.09.2022 / 06:59, *.chello.pl

Katastrofa

odpowiedz
boczeks - 12.09.2022 / 06:46, *.inetia.pl

Powrócił Slisz i powróciła porażka...
Kto takie drewno wstawia do składu ???

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.09.2022 / 07:14, *.aster.pl

@boczeks: idź się umyj. Śmierdzi od ciebie bułgarską ....

odpowiedz
Ali - 12.09.2022 / 06:31, *.media.pl

Teraz wszystko wróci do normy Czyli będzie zjazd do środka tabeli. Takie są obecnie realia. Jeśli gra skład podobny do tego co rok temu omal nie zleciał z ligi to i miejsce będzie niewiele lepsze. Na dłuższą metę źle to wróży. Brak pieniędzy i brak w składzie piłkarzy którzy mają Legię w sercu spowoduje spadek prędzej Czy później.

odpowiedz
Zaraz - 12.09.2022 / 06:27, *.centertel.pl

"widać ogień w drużynie"

odpowiedz
Sebo(L) - 12.09.2022 / 05:15, *.vectranet.pl

Zupełnie osobny komentarz należy się jednemu tylko piłkarzowi, którym jest rzecz jasna Paweł Wszołek. Nie wiem jaki punkt honoru sobie postawił Wszołek, może się z kimś założył, może wyznaczył sobie jakiś cel na ten sezon? Jedno jest pewne zjazd formy jaki zanotował ten piłkarz jest wprost spektakularny. To chyba jest jeszcze większy zjazd niż u Mladenovicia w zeszłym sezonie. Jemu już piłka wręcz przeszkadza przy nodze!! To jest coś nieprawdopodobnego. Zero celnych podań, zero pojedynków 1:1,zero szybkości i kompletny brak pomysłu na to co zrobić z piłką kiedy już jest w jej posiadaniu. Strasznie się ogląda grę Wszołka już od kilku meczów. Najsłabszy piłkarz Legii na chwilę obecną. Trudno się teraz dziwić sztabowi szkoleniowemu Unionu Berlin, że bez żalu pozbyli się Wszołka... Był pierwszym piłkarzem nadającym się do zmiany,mimo to przetrwał ponad godzinę na placu gry. Trudno ocenić co przemawia przez Runjaicia, że wystawia go do gry w wyjściowym składzie? Gołym okiem widać, że Wszołek na chwilę obecną to cień zawodnika, tego jeszcze z rundy wiosennej.

odpowiedz
jarekk - 12.09.2022 / 05:59, *.metrointernet.pl

@Sebo(L) : wszolek swoj plan juz zrealizowal. Zrobil przedstawienie pod tytulem - wroci z Unionu do Legii czy nie wroci? Teraz ma kontrakt chyba na 3 lata i smieje sie z naiwnych. Bedzie siedzial jak wrzod na tym, no i kaske pobieral. On sam wie ze sukcesu to on nie osiagnie i nawet mu sie nie chce wysilac.

odpowiedz
Ja - 12.09.2022 / 06:03, *.play-internet.pl

@Sebo(L) : a kogo za Wszołka byś wrzucił, będąc Kostą? Pich to LP/ŚPO, Rosołek to nominalny napastnik. Powrót do koncepcji Skibickiego lub Skwierczyńskiego? Już chyba lepiej grać w dychę. Prawda jest taka, że wróciliśmy do ustawienia ze skrzydłami, a nie mamy rezerwowych skrzydłowych.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.09.2022 / 07:21, *.aster.pl

@Sebo(L) : To nie zjazd formy. Ten facet nie potrafi: podać, strzelić, dryblować, bronić, a biega jak marynarz po półrocznym rejsie. Nie myśli na boisku. Kiedyś, jak grał na k6, to o wiele lepiej zapowiadał się Przybecki. Jakim cudem Wszołek zachował się w poważnej piłce, wie tylko Kołakowski. W każdym razie, jeśli w następnym meczu, zagra od początku, to będę uważał Runjaica za sabotażystę.

odpowiedz
Wieczny fan Zielińskiego - 12.09.2022 / 14:46, *.plus.pl

@Ja: już bym wolał tego Strzałka na skrzydle zamiast tego wszolka czy Baku. Sezon i tak przejściowy więc stawiajmy na młodych z ligi nie spadniemy puchary może będą, trzeba siły zebrać na PP pilnować w lidze środka tabeli ewentualnie liczyć na podium ale po prawdziwych wzmocnieniach w zimę a nie grajkach co są za darmo dostępni ale na to musi być kasa!!!!

odpowiedz
Zlb - 12.09.2022 / 04:53, *.t-mobile.pl

Nie sprostali?????To jest żart!!!Legia nie sprostalau

odpowiedz
Ja - 12.09.2022 / 01:02, *.play-internet.pl

Nie usprawiedliwiam absolutnie Legii (do braku poziomu grajków zaraz przejdę) ale trzeba tu powiedzieć o paru rzeczach. To, co kolejny mecz z rzędu odpier... międzynarodowy srędzia Szymon Varciniak nie nadaje się już nawet do piłkarskich jaj, to jest piłkarski kryminał. Generalnie nie oglądam innych meczów esy niż nasze, ale co widzę tę łysą pałę, to tylko pomyłka na korzyść gospodarzy, pomyłka na korzyść gości, Var, i tak w koło Macieju... Facet nie gwiżdże np. ewidentnego karnego na Pichu pod koniec spotkania, co ustawia cały wynik (mówcie co chcecie, ale nie skończyłoby się 4:0, gdyby to gwizdnął). Na dokładkę Dembiński w c+, który nie dość, że chwalił po 15 razy każdą decyzję na naszą niekorzyść, to spuszcza się nad tym Rakowem, jakby byli najlepszą Polską eksportową drużyną, z potencjałem co najmniej na półfinał LM. Żenada. BTW, to jak dzbannikarze i inni futbolowi quasi eksperci zagłaskali ten twór, który nie potrafił nawet wytrzymać kondycyjnie przez 70 minut ze średnią Slavią, dużo mówi o stanie Polskiej piłki.

Co się natomiast tyczy naszych kocurów - w trakcie okienka pisałem, że trzeba ściągnąć zmiennika za Johanssona. Jedli mnie wtedy żywcem, bo najważniejsze jest wzmocnienie napadu. Dziś na topkę ligi wychodzimy z niepewnym Szwedem z powodu zawieszenia Jędzy i tenże Szwed prokuruje w debilny sposób rzut karny oraz cały mecz pracuje na czerwo (choć żółta za ten faul była absurdem). Jak już jesteśmy przy napadzie - Carlitos. Wszyscy po jednym meczu podniecili się, nazwali chłopa zbawieniem Legii i grupowo pojechali po Vuko, że go na Rangersów w 2019 nie wstawił. Wtedy pisałem o pragmatycznym podejściu do sytuacji, i że weryfikacja przyjdzie z mocniejszymi rywalami. Co się dzieje - facet w pierwszej połowie ma jedną setkę (i tak ze spalonego ale dobra) i koncertowo ją marnuje, a w drugiej jest wyłączony z gry kompletnie i nie wiem, czy dotyka futbolówkę chociaż raz. Josue - same złe decyzje, kompletnie nie jego dzień. Wszołek już od kilku meczów nadaje się do zmiany, ale za bardzo nie ma kim go zastąpić, bo w odwodzie na PP mamy chyba tylko Skibickiego i Skwierczyńskiego, a wstawianie tych Panów skończyć się może tylko utratą punktów. Augustyniak - z meczu na mecz co raz gorzej na tym stoperze, mam nadzieję że powrót Jędzy równał się będzie przesunięciem go na szóstkę i posadzeniem Slisza na ławce. Zmiennicy poza Pichem (który właśnie taką rolę, wchodzącego na końcówki powinien pełnić) to jakaś kompletna padlina, Rosołek dramat, Kapi przewidywalny i ślamazarny. Jedynie z Kramera mogą być ludzie, ale musi najpierw nałapać minut.

Krótko mówiąc, wyjaśnili nas. Miodek won a Zielu do roboty zimą, bo tym składem z dwoma skrzydłowymi to my za wiele nie zdziałamy.

odpowiedz
Buco - 12.09.2022 / 01:55, *.t-mobile.pl

@Ja : na Piachu nie było faulu widać to było na żywo oraz w powtórkach. Delikatny kontakt, nic więcej. Legia obudziła się w 80 min i zaczęła szukać bramki rywala. Ogólnie:Ślisz, Sokołowski, Kapustka, Rosołek, Tobiasz, wszolek.. 11 vs 5 graczy Legii

odpowiedz
Ja - 12.09.2022 / 11:54, *.play-internet.pl

@Buco: nie wiem jaki skrót oglądałeś, ale karny był stuprocentowy. To, że Legia grała syf, nie oznacza że trzeba pomagać Rakowowi. Z resztą zgoda, z wyłączeniem wątku Tobiasza. Chłop akurat parę razy nas uratował, a przy tak przepuszczanych przez naszą obronę piłkach nie pomógłby nawet Van Der Sar w formie.

odpowiedz
Atmosferić - 12.09.2022 / 00:34, *.orange.pl

Transformacja Legii w drugą wisłę się rozpoczęła rok temu. Nic tego nie zatrzyma. Nic nie zatrzyma spadku. Czy będzie on za 2/3/5 czy 10 lat to nie ważne. Ważne że będzie.

odpowiedz
Atmosferić - 12.09.2022 / 00:32, *.orange.pl

Pozdrawiam tych co wierzyli vukoviciowi że to skład na "mistrza Polski" :-D A jak tu próbowałem im te myśli wypersfadować to podniósł się wielki wrzask i oburzenie że "co z ciebie za kibic"? haha

Wychodzi na moje. Jednak troche się znam na piłce a wy wytrzyjcie mleczko spod nosa i spać.

odpowiedz
Luk - 12.09.2022 / 16:54, *.timplus.net

@Atmosferić: Oczywiście, że to skład na MP, ale jak odpowiednio nie przygotujesz, odpowiednio nie poukładasz i zmotywujesz to każdy będzie się kopał po czołach. A już tak na marginesie, na papierze to powinni wciągać ligę nosem.

odpowiedz
Szyszko - 12.09.2022 / 00:31, *.chello.pl

Ale ktoś jest zdziwiony że „nie sprostali”? Ludzie przestańcie pompować balonik, podniecać się prześlizganymi wygranymi z jakimiś ogórkami, bawić się w rekordy frekwencji.. To pudrowanie trupa i autoryzacja pana wizjonera u sterów. Sportowo to jest średnia półka tej podwórkowej ligi, zostajemy sponiewierani przez drużynę, która odpadła w eliminacjach ligi pasterzy, z której już zeszło podobno powietrze. Latajcie tam dalej i legitymujcie ten cyrk. Ten koleś powinien być orany do krwi i odejścia a mamy festyn samozadowolenia

odpowiedz
LewLegia - 12.09.2022 / 13:30, *.net.pl

@Szyszko: trafnie napisane.
Mnie osobiście też frustruje, że część kibiców daje się nabrać na te frazesy pudla.
Powinny padać rekordy niefrekwencji na stadionie, to by szybciutko Legia wróciła na tron, a tak dalej będzie nas ponoewierał ten typ, będzie wstyd, obciach i brak szacunku pasterzy dla Legii

odpowiedz
Atmosferić - 12.09.2022 / 00:29, *.orange.pl

Najlepsza beka z tych co myśleli że z taką drużyną i trenerem co ma Legia znowu powalczą o mistrza haha bez jaj. Te transfery piłkarzy z biedronki z przeceny to można się z nimi jedynie urzymać w lidze. Nic więcej.

odpowiedz
Gocław - 12.09.2022 / 00:12, *.net.pl

Kolejny sezon kompromitacji klubu i upokorzenia kiibiców rozpoczęty.
Pudel do fryzjera.

odpowiedz
Syn trenera - 11.09.2022 / 23:50, *.netfala.pl

Takie Asy jak Slisz, Sokołowski, Pich i zdrajca/przerzut Wszołek plus wieczny talent drewniany Rosołek nie powinni grać to 12 zawodnik przeciwnika... Sprowadzenie tych ludzi i ich gra to sabotaz.... Wielbiciele talentu Slisza... to nie jest piłkarz, on nie podaje (chyba , ze do najbliższego kolegi), nie strzela... nie kreuja, ma więcej strat niz odbiorów, wiecznie przestraszony, oczka rozbiegane.. Masakra jakaś...

odpowiedz
Arek - 11.09.2022 / 23:30, *.tpnet.pl

No cóż, wyjaśnili nas konkretnie. I ten mecz dobitnie pokazał Mioduskiemu, ile znaczy stabilizacja. Mnóstwo roboty przed nowym sztabem.

odpowiedz
Piter - 11.09.2022 / 22:41, *.centertel.pl

Pamiętajcie bracia, że dla nas liczy sie tylko mistrzostwo!

odpowiedz
Daszka - 11.09.2022 / 22:35, *.chello.pl

Miodowa pięciolatka wystawiła nam Kibicom kolejny słony (smutny) rachunek. Jest wielce prawdopodobne, że w szóstym roku tych tragikomicznych rządów DM przeciętność będzie goniła kolejną przeciętność. Przypomina to, jako żywo, zaklęty krąg dalszej niemocy i niekompetencji właścicielskiej. Niestety...

odpowiedz
Żenua - 11.09.2022 / 22:31, *.224.123

Ale wstyd, żenada. Niby tylu ludzi odpowiada za Legię a nie potrafią zdominować polskiej ligi.

odpowiedz
Miodulski skończ odejdź ... Piosenka - 11.09.2022 / 22:16, *.orange.pl

Na Legię nie chodzę.....bo jest Mi nie po drodze,szkoda mi czasu i zarobionego chajsuu dopóki Daruś tam będzie moja noga nie powstanie na Łazienkowskiej więcej.....

odpowiedz
LewLegia - 12.09.2022 / 00:17, *.net.pl

@Miodulski skończ odejdź ... Piosenka :
ci co płacą za bilety na Ł3 to są współwinnymi takiej kompromitacji i upokorzenia. Wstydzę się za was.

odpowiedz
Maken - 11.09.2022 / 22:08, *.151.165

Można przelać, to normalne w sporcie, ale 4 do koła to wstyd. Więcej przerw w treningach.

odpowiedz
Zielu - 11.09.2022 / 22:06, *.centertel.pl

Taktyka która zamordowała Josue

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2022 / 22:15, *.telnaptelecom.pl

@Zielu: Niestety Josue vs Ivi deklaracja na korzyść medalika.

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2022 / 21:56, *.telnaptelecom.pl

Zagadką jest zjazd Wszołka. Najgorszy na placu, piłka mu odskakuje. Problemy rodzinne? alko? hazard? Czy po prostu 3 lata płacą i ma to w upie???

odpowiedz
SzB - 11.09.2022 / 22:24, *.netfala.pl

@Hiszpan:
Chyba to ostatnie- przychodząc do nas na wypożyczenie miał nóż na gardle i aby znaleźć sensowne zatrudnienie musiał się wykazać. Teraz problem z bańki, więc i zapał do pracy też zapewne inny.

odpowiedz
A TALĘNT STRZAŁEK CHYBA SIE ZAŁAMIE, NIECHCĄ GO A POSTĘPY ROBI,MIODUSKI OBUDŻ JAPE! - 11.09.2022 / 21:47, *.151.151

CZY TO POWROT CARLITOSA ZMINIŁ WSZYSTKO?, BO TO JUŻ DRUGI MECZ KIEDY JEST NIEWIDOCZNY...

odpowiedz
Afro - 11.09.2022 / 21:46, *.chello.pl

To bardzo znamienne, że KAŻDY zawodnik, który przychodzi do Legii ZAWSZE zalicza spadek formy po kilku meczach. Trenerzy się zmieniają a ten fenomen trwa nadal.

odpowiedz
Jimi70 - 12.09.2022 / 08:05, *.orange.pl

@Afro: dokładnie, już dawno temu zauważyłem, że gdy do L przychodzi dobry piłkarz, który w poprzedniej drużynie grał super, w L za parę miesięcy gubi tą formę i gra tragicznie, o co tu chodzi...?

odpowiedz
Zibi50 - 14.09.2022 / 13:42, *.centertel.pl

@Afro: Ten problem powtarza się od lat, przyjście do Legii i po pewnym czasie 0 gry

odpowiedz
Wołomin NR - 11.09.2022 / 21:43, *.centertel.pl

Co poszło nie tak?!

odpowiedz
powiślak - 11.09.2022 / 21:38, *.t-mobile.pl

Oni są poraz kolejny z rzędu nie przygotowani do sezonu. Dzieci biegające we mgle a w zimie znow pojadą do emiratów na basen zamiast zapier.. po górach..i tak do zajeania

odpowiedz
Xyz - 11.09.2022 / 21:29, *.orange.pl

Ten sam błąd co popełniła Pogoń w meczu z Rakowem. Spokojne rozgrywanie i klepanie piłki. Z nimi się tak nie da obecnie. Raków gra prosta piłkę oparta na maksymalnym pressingu. Żyją z błędów przeciwnika. Na ligę wystarczy ale taka taktyka nie sprawdzi się z drużynami które grają jak Legia tylko 3x szybciej.

odpowiedz
Kolega po szalu - 11.09.2022 / 21:28, *.plus.pl

Co najgorsze to ci kopacze co dziś zagrali wyjdą na boisko w piątek z Miedzią bo w tym zespole nie ma rywalizacji na treningach ani szerokiej kadry. W Rakowie taki Nowak Gvilia grzeją ławę a u nas? Czy przegramy 0:4 to i tak Wszolek Slisz czy Baku albo ten pseudokapitan Josue zagrają w następnym meczu. Bo kto za nich? Pich?:D Rosołek?:D Kapustka? A może Skibicki? Hahaha. Kosta niech się ogarnie i w końcu postawi na Strzałka i przede wszystkim Augustyniak w pomocy.

odpowiedz
Cezary - 11.09.2022 / 21:15, *.chello.pl

Ale wysyp znawców, co drugi niczym Mioduski wypier...lil by trenera.
Dajcie Koscie pracować. Oceny wystawcie po sezonie!

odpowiedz
fan1956 - 11.09.2022 / 21:12, *.tpnet.pl

potęga i basta do kolejnych blamaży !!!!!

odpowiedz
Czarny76 - 11.09.2022 / 21:07, *..

Dla mnie sprawa jest prosta.Zielu ma zrobić wszystko aby Skorza wrócił na ławkę trenerska…i pisze to w pełni poczytalny.Wtedy to wszystko powinno dobrze wygladac

odpowiedz
Urs72 - 11.09.2022 / 21:02, *.t-mobile.pl

Oooo teraz się zaczęło ? Ale jazda aż miło czytać komentarze .Czy wy nadal będziecie je......grajków którzy od 2015 roku nic nie reprezentują , nic i nadal nic który trener spier.......z drużyny która będzie grała w eliminacjach Pucharów za 10tys euro więcej tylko zje......który liczy co miesiąc przelewy na swoim koncie ,dalej je.....grajków , Pozdro

odpowiedz
Jacek - 11.09.2022 / 20:56, *.chello.pl

10 sierpnia 1975 Stal Mielec 6 Legia 0
04 październik 1975 Szombierki Bytom 6 Legia 0
To w kwestii uzupełnienia mojego poprzedniego wpisu.

odpowiedz
tekken (L) - 11.09.2022 / 20:54, *.chello.pl

Brak wiary w siebie. Resztę mamy. To nas niech się boją, a nie my ich. Zagrać na przebój czasami i się nie przejmować.

odpowiedz
WdW - 11.09.2022 / 20:47, *.com.pl

a ja napiszę z innej strony nie bede się znęcał nad grajkami bo ich juz tu zchłostaliście dobrze ale moim zdaniem przygotowanie taktyczne lezy po całości ,ok Runjaić był dobry na Pogoń ,zresztą Legia teraz wygląda jak Pogon 2 lata temu co tez mecze przepychała po 1-0 po męczarniach,tylko czy właśnie o to nam wszystkim chodzi,żeby Legia grała jak Pogoń 2 lata temu?no chyba k.rwa nie .Ja tu nie widzę strategii i pomysłu na granie ,przepychać mecze oczywiście można na farcie ale ten fart kiedyś sie kończy,dzisiaj się skończył.

odpowiedz
Omg - 11.09.2022 / 21:32, *.orange.pl

@WdW: a kim Ty chcesz grać? Najpierw budujesz fundamenty, a następnie wzmacniacz drużynę. Drużyna podobna do tej z zeszłego sezonu ,a miejsce nieporównywalnie lepsze.
Mistrza wygrywa się w Mielcu, Łodzi, Radomiu. Tutaj traci się najważniejsze punkty.

odpowiedz
(L)eo - 11.09.2022 / 22:35, *.t-mobile.pl

@Omg: w życiu większej bzdury nie czytałem. To jest Legia,mamy lać i dominować każdego,bez względu na to gdzie gramy i z kim,a nie przepychać mecze z Gliwicami i z Widzewem,a z Rakowem dostawać wpier...ol.

odpowiedz
Omg - 12.09.2022 / 00:56, *.orange.pl

@(L)eo:
Wszyscy tego chcą. Tylko napisz kim to ma Legia zrobić? Sliszem? Czasem trzeba zejść na ziemię.

odpowiedz
krasnal - 11.09.2022 / 20:42, *.orange.pl

Napiszę tak, co to jest że zawodnicy dostają wolne po meczu? przecież wiadomo zabalują i całe budowanie formy poszło w kieliszek lub inne naczynie. Czasy dawnej Legii nie było wolnego co najwyżej po południu na trening po meczu. Przecież balowali nie mniej od obecnych a nie wiem czy nie więcej. Ale za to grali w pucharach regularnie. Obecni niby piłkarze mają złe umowy o pracę i dlatego olewają formę tak to wygląda,

odpowiedz
Yeti - 11.09.2022 / 20:33, *.vectranet.pl

Gdzie jest ta Legia? W czarnej d...pie!

odpowiedz
Maciek - 11.09.2022 / 20:33, *.play-internet.pl

Dalej kupujcie bilety, karnety, koszulki itp... Miodek kiwa Was już któryś sezon z rzędu. Słaby zespół, słaby trener a wy to wszystko kupujecie. Tylko pusty stadion, wtedy Szopen albo wzmocni kadrę albo się wyniesie.

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2022 / 22:05, *.telnaptelecom.pl

@Maciek: Na Miedzi 38 tysięcy w euforii po bramce w 89 minucie. Jeden celny strzał w meczu przyniósł sukces. Wspaniałe widowisko nikt nie usnął.

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2022 / 20:32, *.chello.pl

Porażka w tym meczu była mocno prawdopodobna. Z Radomiakiem męczyliśmy bułę okrótnie, ale sie udało. Tutaj karny ustawił mecz, a druga bramka po błędzie Sokołowskiego go zamknęła. Pozosstałe bramki były ...dobijaniem leżącego.

Z taką obroną nic poza środkiem tabeli nie ugramy. Grają bowiem ci sami zawodnicy, którzy w zeszłym sezonie przeszli do historii pod względem porażek. Przeciez wszyscy o tym wiemy, więc nie rozumiem rozczarowania Kolegów.

Druzyny pokroju Rakowa, Lecha, Pogoni czy nawet Cracovii będą z nami wygrywać. Takie realia.

odpowiedz
Jacek - 11.09.2022 / 20:28, *.chello.pl

Byłem osobiście na meczu Szombierki 6 Legia 0. To był łomot. W tym samym sezonie było też 60 ze Stalą Mielec. To były łomoty. Strejlau trener najbogatszy Polak trafił 2 szóstki. Ten łomocik to pikuś. Masakra.

odpowiedz
powiś(L)e - 13.09.2022 / 10:47, *.waw.pl

@Jacek: Tez to pamiętam niestety i te cztery bramki Nagiela.Cały tydzień po tym meczu chodziłem struty.Cztery lata później też się nie popisali i zaliczyli łomot w Bytomiu tym razem "tylko" 5:0.Zastanawiałem się czy pobiją ten "rekord "z Rakowem ale na szczęście za mało już było czasu.Pozdrawiam Cię serdecznie.

odpowiedz
Beck - 11.09.2022 / 20:25, *.t-mobile.pl

Zmiana trenera nic tu nie pomoże. Zdecydowana większość to ludzie bez większych umiejętności,a co gorsza i ambicji. Dobrym przykładem jest Josue,który jest chwalony za kierowanie grą zespołu. Nie będę Go porównywał do takich wirtuozów,jak Deyna czy Pisz,Brychczy.Wspomnę natomiast takich piłkarzy,jak Karaś czy Czykier,często wówczas krytykowanych.Przy nich wspomniany Josue to piłkarz a-klasowy.I tak dalej i tak dalej. Można krytykować Pana Mioduskiego ,jest to człowiek,który kompletnie nie zna się na piłce,a do tego otacza się nieodpowiednimi ludźmi.Trzeba jednak Mu powiedzieć,że co miesiąc wyrzuca pieniądze na pseudograjków. Ja w tej chwili nie widzę wyjścia z tej dramatycznej sytuacji.Trzeba po prostu zbierać punkty tam gdzie się da,aby nie spaść to niższej ligi.Długofalowo należy dookoptować ludzi związanych w przeszłości z naszym klubem.Oni mają "elkę" w sercu,napewno mają pojęcie,jakiego piłkarza kupić.Ostatnia rzecz,ale bardzo ważna,co się dzieje w akademii.
...

odpowiedz
Kieł - 11.09.2022 / 20:42, *.t-mobile.pl

@Beck: piłkarz a klasowy który w najbardziej gównianym sezonie w historii pyknął 15 asyst. Człowieku może jeszcze napisz,że Carlitos to drugi Mudoh. No litości. Skąd się biorą tacy ludzie? A Vadis to pewnie drugi Magiera....Jezu.

odpowiedz
Beck - 11.09.2022 / 21:12, *.t-mobile.pl

@Kieł: Albo ja piszę niezrozumiale,albo TY masz problemy z właściwą interpretacją mojego tekstu. Co do Josue.Chwała Mu za te "pyknięcia". Szkoda jednak, że tylko chodzi,a nie biega,bierze się za wykonywanie rzutów wolnych,co Mu kompletnie nie wychodzi,bardzo często opóźnia grę itd.Jednak przyznaję,że w w tej "drużynie podwyższa poziom,co nie jest wielką sztuką,biorąc pod uwagę jego otoczenie.Dwa ostatnie Twoje zdania mówią dokładnie coś przeciwnego do tego co ja napisałem.Skąd się wziąłem? z legijnej trybuny.

odpowiedz
Kieł - 11.09.2022 / 22:27, *.t-mobile.pl

@Beck: No to sam sobie zaprzeczyłeś. Po co ta klasa A w odniesieniu do najlepszego piłkarza w zespole? A swoją drogą Byłem dziś na klasie A w Starym Polichnie. Delta - Dąb 0:5. I bez kitu to się lepiej oglądało od Legii. Nie pierwszy raz zresztą.

odpowiedz
Farme(L) - 11.09.2022 / 20:24, *.virginm.net

Jeśli można tak powiedzieć to na plus dziś tylko Maik i Bartosz S… tak swoją drogą, to od początku jest mówione, że LKE to maks o co walczymy w tym sezonie… boli jednak to, że tak wysoko przegrywamy z tym czymś, nad czym spuszcza się połowa pseudo-ekspertów w tym kraju, a oni nie wygrywają Mistrzostwa dwa lata z rzędu i tyle samo razy nie awansują do LKE… No ale przecież ten Ivi i trener Mark są tacy wspaniali… teraz to napewno się uda…

odpowiedz
Matek - 11.09.2022 / 20:22, *.proneteus.pl

Co to k.......było ???? Totalne dno !!!

odpowiedz
jarekk - 11.09.2022 / 20:20, *.116.4

Raz, dwa razy mecz może nie wypalić. Ale która to już kompromitacja?

odpowiedz
Paczkomat - 11.09.2022 / 20:20, *.plus.pl

Ile razy trzeba pisać, że jeśli mamy drużynę, w której głównymi postaciami są goście typu Slisz, Mladenowicz, Baku, a z ławki wchodzą asy jak Sokołowski i Pich, to z czym my do ludzi?! Mamy mega przeciętną drużynę, jeśli nie po prostu słabą. No i lider: Josue. Coś tam umie, ale nie można opierać na nim gry: za wolny, jednostajny, tracący piłki. Gdy mu sf'y nie siedzą, to się robi szarakiem.... Oddzielnym tematem jest Wszołek. To jest chłop co ma zero przyjęcia, zero biegu z piłka (zawsze się zatrzymuje i "myśli" co zrobić), ani dośrodkowania, ani skuteczności, ani ustawiania się. Parę razy coś strzelił na farcie i się zrobił "kozakiem". Dzisiejszy mecz chyba wszystkim udowodnił, że jednak trener w Unionie, to nie jest cymbał i przez pół roku dał temu lamusowi zagrać tylko 10 minut w dogrywce z amatorami. Myślę, że wyżej to ze 40 lat w lidze nie przegraliśmy....no ale z takim składem, to po prostu nie może dziwić.

odpowiedz
Anty Kosta - 11.09.2022 / 21:41, *.plus.pl

@Paczkomat: Wszolek gra bez okularów i nie widzi gdzie biegnie tym swoim biegiem w stylu paralityka a że jedna wrzutka na 10 mu wyjdzie to inna sprawa. Starał się jak był wypożyczony a teraz ma wywalone bo i tak zagra w następnym meczu bo konkurencji na skrzydłach brak bo kto za niego ? Pich czy Rosołek? Że o Kacperku nie wspomne

odpowiedz
KIBIC - 11.09.2022 / 20:17, *.vectranet.pl

I wielki apel do prowadzącego doping, zmieniaj repertuar bo już do porzygu jest ta mizerna przyśpiewka gdybym jeszcze raz.... Naprawdę jest to żałosne przez tyle minut to śpiewać

odpowiedz
Ioryp - 11.09.2022 / 21:24, *.chello.pl

@KIBIC: W 100%zgoda. Praktycznie co mecz nie poddawaj się i gdybym jeszcze raz... Ile można?!?!

odpowiedz
Zielu - 11.09.2022 / 20:15, *.centertel.pl

Co to znaczy nie sprostali?
Nie grali, nie biegali, nie gryźli trawy, nie zapier.alali

odpowiedz
bum - 11.09.2022 / 20:14, *.virginm.net

Okrutny wpier...l
Wszołek brak słów na cb

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2022 / 20:38, *.chello.pl

@bum: Oj tam wpier...ol. Po prostu przegrupowanie... ;)

odpowiedz
Autor - 11.09.2022 / 21:11, *.vectranet.pl

@Wolfik: i takie podejście do sprawy to ja sznuję ;-))))

odpowiedz
Pajda - 11.09.2022 / 20:13, *.t-mobile.pl

Rozśmieszył mnie nagłówek artykułu. "Nie sprostali'

odpowiedz
MOKOTÓW - 11.09.2022 / 20:11, *.autocom.pl

Gratulacje, Panie trenerze Papszun, pięknie Pan Legię rozkminilł, brawo.

odpowiedz
KIBIC - 11.09.2022 / 20:10, *.vectranet.pl

Ja od początku to mówiłem i będę nadal powtarzał bo wszystko na to wskazuje. Z tym trenerem będziemy jedynie w czołówce tabeli nie zdobędziemy z nim nic. Tak jak z pogonią nie był w stanie zdobyć tytułu tak nie zdobędzie z nami. To jest trener dobry na średnie drużyny typu jagiellonia wisła płock zagłębie. Z nim nic dobrego nas nie czeka

odpowiedz
Korek - 11.09.2022 / 20:17, *.wanadoo.fr

@KIBIC: a my jacy jesteśmy,silni? Tez przeciętni,lub słabi.Dziwie się jak prezes mógł zatrudnić trenera który w Pogoni sobie nie poradził.

odpowiedz
skrzat - 11.09.2022 / 20:07, *.centertel.pl

przynajmniej nic nie wskazuje że będą walczyć o utrzymanie...niezle dziadostwo prezentują....

odpowiedz
MarioL - 11.09.2022 / 20:11, *.wanadoo.fr

@skrzat: oj różnie to może być.

odpowiedz
@Do redakcji - 11.09.2022 / 20:07, *.plus.pl

Bardzo prosimy o wypisanie ile razy Legia przegrała wyżej w lidze w historii! Dwa, może trzy razy?! Kompletny blamaż!

odpowiedz
@Do redakcji - 11.09.2022 / 20:42, *.plus.pl

@@Do redakcji: ok znalazłem. W całej STULETNIEJ historii klubu przegraliśmy w lidze wyżej tylko 10 razy. Brawo Runjaić, juz zaczynasz pisać historię!!!

odpowiedz
MarioL - 11.09.2022 / 20:05, *.wanadoo.fr

No niestety ale taka jest rzeczywistość.podobne wyniki będą się powtarzać.Prawda jest taka że jesteśmy słabi,mamy marnych piłkarzy z kiepskim trenerem,a o prezesie nie ma co wspominać.Obiektywnie zasługujemy i pewnie na koniec zajmiemy miejsce w dolnej części tebeli.Z bólem serca,ale nadeszły dla nasz ciężkie lata.

odpowiedz
Wariat - 11.09.2022 / 20:04, *.vectranet.pl

Josue to coś na wzór pajaca...gość całkowicie bez formy, bez niczego, jedynie co umie to kółka robić i zaliczać straty. Czas na ławkę z nim, Wszołkiem, Sliszem, Mladenoviciem i jeszcze kilkoma gamoniami, niestety inaczej nazwać ich nie można. Do roboty k... a nie 3 dni przerwy po meczu z Radomiakiem. Josue weź się za wyrzuty z autu, bo nic innego nie umiesz robić na boisku. Na treningu tylko autu trenuj, to może chociaż to opanujesz w miarę dobrze

odpowiedz
Jak zwykle - 11.09.2022 / 20:02, *.88.152

KUPUJCIE dalej koszulki,pamiatki i karnety :)

odpowiedz
ZenekL3 - 11.09.2022 / 20:02, *.chello.pl

Zasłużona porażka adekwatna do gry. Wygrała drużyna z bogatszego klubu do tego lepiej zarządzanego nie od wczoraj tylko od kilku lat. Wystarczy spojrzeć na ławki rezerwowych kiedy mają być przeprowadzone zmiany Everest w rakowie i nasza Gubałówka.

odpowiedz
Legionista - 11.09.2022 / 20:01, *.play-internet.pl

Zieliński pojechał na zasłużony urlop, zadowolony ze składu, z transferow. Runajc daje 3 dni na zgubienie formy po Radomiaku. To odpoczęli. Legia, drużyna nie ma dna, ale z takiego materiału ludzkiego co można uszyć?

odpowiedz
melon - 11.09.2022 / 19:59, *.vectranet.pl

Zadecydowała 1 bramka. Bezmyślny faul w polu karnym i po zawodach. Wiadomo jaką drużynę ma Raków kiedy wygrywa 1:0

odpowiedz
Kibic79 - 11.09.2022 / 19:58, *.com.pl

Ostatnie wyniki były lepsze jak gra . Dzis raków pokazał ile są warci "te" grajki . Sprowadzeni na ziemie .

odpowiedz
Ktos - 11.09.2022 / 19:56, *.play-internet.pl

4-0 to znaczy czwarte miejsce na koniec za rakowem lechem i pogonią

odpowiedz
Real Dedi - 11.09.2022 / 19:55, *.plus.pl

Te nasze podania w drugiej połowie.... I Slisz miał wyłożoną piłkę na strzały z daleka, a on trzy razy schodzi do boku... Carlitos fatalnie. Wydaje mi się że w tym sezonie to walczymy najwyżej o tą ligę konferencji co i tak będzie sukcesem miejsce na podium, kiedyś noe było tak dobrych rywali jak Pogoń, Raków i było łatwiej o Mistrza.

odpowiedz
Legionista - 11.09.2022 / 19:54, *.play-internet.pl

Pompowanie balonika przez tydzień, wywiad złotoustego Zielińskiego , wypowiedzi przedmeczowe Runajca. Juz z pucharami się witali. Jak jest dobrze jaki zachwyt? A tu gong. Zawodnicy pod forma, 2 linii nie ma. A Jedza 100 kartek w 350 meczach Legii więc powinien płacić sporą karę za każde żółtko. Drużyny nie ma. Zespołu nie ma .

odpowiedz
Olomanolo - 11.09.2022 / 19:54, *.com.pl

Wymęczone 1-0 z Radomiakiem i trener euforia już ma super drużynę a tu niespodzianka a gdzie jeszcze Pogoń ? Łach z posrania tam też będzie ciężko .Co do Wszołka to mam wrażenie że już mu się Legia znudziła - ale to moje zdanie

odpowiedz
Michał - 11.09.2022 / 19:54, *.plus.pl

Was wir spielen Herr Runjaic? Wir spielen eine große Scheisse!!! Aco Vukovic zurück!!! Herr Runjaic geht weg. Du bist ein Trainer? Hihihihihi

odpowiedz
Darek - 11.09.2022 / 19:53, *.tpnet.pl

Ale obciach. Wstyd i hańba.

odpowiedz
Maverick - 11.09.2022 / 19:51, *.vectranet.pl

Noi dobra hehehe.Raków nas wyjaśnił.Niestety ale tak czułem.Mimo ze odpadli ze slavią,która jest przeciętna to póki co jest to drużyna która bije nas o kilka klas.Z przebiegu meczu to może powinno być 6-1.
I ani Carlitos ani Nawrocki,Jędrzejczyk pożal się Boże,ani Runjaic ani ktokolwiek inny nie jest w stanie wyciągnąć te drużynę do góry. Na dzisiejszy dzień absolutnie nie jest to drużyna na jakie kolwiek europejskie puchary. A szkoda bo jest to kwintesencja futbolu.
Trzeba się z tym pogodzić bo wydaje mi się ze absolutnie przez najbliższe lata legia nie będzie stanowić solidnej drużyny która ma reprezentować Polskę w europie.I żadne pojedyncze zwycięstwa po 1-0 tutaj niczego nie zmienia.Choć przyznam,że po tych drobnych zwycięstwach sie łudziłem.
Jak widać,NADZIEJA MATKĄ GŁUPICH!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Legionista - 11.09.2022 / 19:57, *.chello.pl

@Maverick: Legia zawsze z wielkiej. Co to jest w wielu tu piszących (najprawdopodobniej są to kibice Legii), że nazwę naszego klubu piszą z małej litery a pozostałe nazwy własne z dużej. Tylko nie tłumaczcie się tym że szybko piszecie.Przed kliknięciem słowa "dodaj" warto sprawdzić swój tekst,no chyba że ktoś/coś was goni...

odpowiedz
Pfff - 11.09.2022 / 19:59, *.chello.pl

@Maverick: w punkt

odpowiedz
Autor - 11.09.2022 / 21:21, *.vectranet.pl

@Legionista: Wielką literą, nie z wielkiej. Poza tym w punkt.

odpowiedz
Maverick - 11.09.2022 / 23:07, *.vectranet.pl

@Legionista:Jeśli Legia zacznie grać naprawdę solidnie,a przede wszystkim skutecznie to wtedy zacznę pisać z dużej litery. A na chwile obecna będę pisać z małej. A to oznacza że przez ich grę nie mam dla nich absolutnie żadnego szaconku.
Gdybym taka postawę prezentował w robocie, to po kilkunastu dniach pracy z roboty bym wyleciał. Tak samo tu,powywalac niektórych piłkarzy i zatrudnić nowych,lepszych z zaangażowaniem a tych co grają jak wszołek slisz rosolek rose oraz Jędrzejczak,to wywalić na zbita mordę.
Zresztą zdaje się że jeden z nich już wyleciał. Nazywa się abu hanna.Az dziw ze Lechia go wzięła hahahahahhahaha.

odpowiedz
Mok - 11.09.2022 / 19:50, *.chello.pl

Ale koorwa wstyd

odpowiedz
Hg - 11.09.2022 / 19:49, *.t-mobile.pl

Ten mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że wybór Kosty zamiast Papszuna to duży błąd

odpowiedz
Franio - 11.09.2022 / 19:53, *.tpnet.pl

@Hg: tu trener ma mniejsze znaczenie, ale porownaj Mioduskiego do Swierczewskiego... wnioski?

odpowiedz
singspiel - 11.09.2022 / 19:53, *.4.1

@Hg: jaki wybór? przecież Papszun sie do nas nie wybierał

odpowiedz
XX - 12.09.2022 / 06:04, *.mm.pl

@Hg: Podobnym błędem był wybór Wszołka zamiast Mbappe.

odpowiedz
Sebo(L) - 11.09.2022 / 19:49, *.vectranet.pl

Jeśli w poprzednich meczach gra Legii wygladała jako tako tak dzisiaj nie można napisać kompletnie nic pozytywnego!Zero.Totalne zero.W zasadzie ani jednej sytuacji bramkowej ,ba ani jednej sytuacji,która mogła by się naprawdę podobać ze strony Legii.Wszystkie akcje "Wojskowych" prowadzone w "slow motion".Gra bez piłki w zasadzie nie istnieje stąd tak mało szybkich zagrań z pierwszej piłki,które mogłyby napędzić jakiś kontratak.Atak pozycyjny konstruowany bez pomysłu,wolno i chaotycznie.Trudno cokolwiek nawet napisać po tak kompromitującym meczu.

odpowiedz
floyd - 11.09.2022 / 19:48, *.161.126

NO nie wierzę.. niektórzy nawet po takim laniu, gdzie ani przez sekundę nie byliśmy bliscy remisu nie mówiąc o zwycięstwie, dalej piszą że nie gramy źle...
Ludzie, 4:0! Czy Wy nie widzicie co wyprawia wszołek? Obrońcy? Bramkarz (niestety)? Skrzydłowi? Napastnicy? Przecież od początku sezonu my nic nie gramy.
Obejrzałem chwilę meczu Pogoń - Lech, no przy nas to oni wyglądali jak drużyny z premier league :)
mamy bardzo słabą drużynę, i od takiego Rakowa dzieli nas właśnie obecnie tyle, ile dostaliśmy w plecy.
Wake up

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2022 / 20:27, *.chello.pl

@floyd: W dzisiejszych czasach większość żyje w wymyślonych, własnych światach....zatem zakłamywanie rzeczywistości niespecjalnie mnie dziwi.

Realnie patrząc to przecież jako zespół nie wzmocniliśmy obrony (a odszedł Wieteska) a juz w poprzednim sezonie było widać, że ta właśnie formacja wymaga przebudowy. Stoperzy zmieniają się co chwilę, bo albo leczą kontuzję (jak Majk) albo są zwyczajnie słabi (jak Rose). Nasza linia pomocy uzalęzniona jest od JEDNEGO piłkarza, który jest aktualnie pod formą, zatem nie ma kto ciągnąć gry.

Mamy skład na środek tabeli i z drużynami pokroju Rakowa, Lecha czy Pogoni bedziemy przegrywać. Ale przecież o tym wiedzieliśmy od początku sezonu, wszak nie mamy "celu sportowego".

odpowiedz
Arek - 11.09.2022 / 19:47, *.t-mobile.pl

Super bramkarz, super obrońcy i super wynik

odpowiedz
Kibic - 11.09.2022 / 19:47, *.torun.pl

Trener taktycznie znowu upokorzony. Mowilem, ze dopiero przed nim sie pojawia ludzie majacy pojecie o pilce. Dobrze, ze Skorzy nie ma, bo zawsze jedna kompromitacja mniej. Najwazniejsze, ze balonik mozna nadmuchiwac na Milecach czy Legnicach ;) Bedzie dobrze. Wszolek kozak, Carlitos to samo. Mistrz i europa stoja przed nami otworem. Mamy graczy, ktorych nikt z posrod 30 wyzej notowanych lig nie chce. Trener dobrze wiedzial, ze bez pucharow bedzie latwiej i cos ugra, bo gdyby byl po eliminacjach to dol tabeli murowany. Z gornikiem gdyby nie sedzia to tez miernota trenerska by nic nie ugrala. Caly sztab szkoleniowy jest na sredniaka ligowego, a nie na wyzsze cele. Dziwne, ze ludzie sie tak jaraja wymeconymi wygrami z Miecem czy Radomem. Przeciez to pokazuje jak slabi jestesmy. Nawet przed druzynami grajcymi w eliminacjach do pucharow nie ucieklismy punktowo, a w klubie i na trybunach radosc jak po zdobyciu mistrzostwa. Wygrana w Niecieczy pokazywana jako zdobycie twierdzy! Tu juz lepiej nie bedzie ale gorzej tak. Sczegolnie ze nikt juz o taczkach nie mysli ;)

odpowiedz
Ator - 11.09.2022 / 19:46, *.vectranet.pl

Pan Sokołowski jeszcze w Piaście coś grał. Przyszedł do Legii i pół chłopa zostało. O Sliszowym to już nawet nie będę wspominać bo wiadomo o co chodzi. Dziwne, że tacy gracze grają w Legii

odpowiedz
Prion - 11.09.2022 / 19:45, *.interkam.pl

Gramy 9 kolejkę i nic w naszej grze się nie zmienia.dnooo...to za Vuko grali lepiej

odpowiedz
ic - 11.09.2022 / 19:44, *.orange.pl

Masakra . Promocja antyfutbolu . Mecz pokazywać młodzieży - jak nie grać w piłkę nożną .

odpowiedz
P. - 11.09.2022 / 19:43, *.tpnet.pl

Nie ma się co bulwersować. Słaba drużyna prowadzona przez słabego trenera przegrała z dobrą drużyną. Tylko wynik ciut za wysoki..

odpowiedz
Pfff - 11.09.2022 / 19:42, *.chello.pl

Wejście sokołowskiego i picha zdemolowało grę Legii.

odpowiedz
maik 83 - 11.09.2022 / 19:41, *.centertel.pl

Niestety z rakowem amica pogonią tak to będzie wyglądać. za mocni na słabych zasłabi na mocnych

odpowiedz
Vuko - 11.09.2022 / 19:40, *.play-internet.pl

Naprawdę nie było źle. Sędzia nas skrzywdził.
Drużyna gra dobrze.

odpowiedz
Wacha - 11.09.2022 / 19:40, *.jmdi.pl

No przegraliśmy, nawet wysoko, ale momentami było ok, brakowało wykończenia. Bardziej wkur...zirytował mnie mecz z Górnikiem do 80 min. Tu graliśmy, nie ma co mówić, z mocną, dobrze poukładaną drużyną na jej terenie, głodnej sukcesu pi ostatniej dotkliwej porażce. Gdzie mogliby się odkuć lepiej niż na meczu z nami? Pomimo porażki i to tak wysokiej, myślę że jeszcze w tym sezonie będzie dobrze...

odpowiedz
Hutnik Warszawa - 11.09.2022 / 20:54, *.t-mobile.pl

@Wacha: Na czym opierasz swój śmieszny dziecięcy optymizm? Bo jesteśmy najbardziej utytułowanym klubem? Bo słabsze drużyny przestraszą się nazwy Legia? Przejrzyj na oczy albo zmądrzej. Tu nie ma drużyny. Na farcie ostatnio zdobywaliśmy punkty. Środek tabeli to max.

odpowiedz
Pit - 11.09.2022 / 19:39, *.superonline.net

Nie sprostali? Dali ciała. Dziadostwo jak zwykle. Wstyd i hańba.!Kopacze amatorzy.

odpowiedz
robochłop - 11.09.2022 / 19:39, *.orange.pl

to był pojedynek gołej dupy z batem...

odpowiedz
gazza - 11.09.2022 / 19:39, *.inetia.pl

Po co on wstawił to drewno Slisz ???
Wszołek to piłkarz bez formy - powinien grać zadarno bo za takie coś nie powinien dostać ani złotówki !
Johanson - to co wyprawia to zgroza - od razu do zwolnienia.
Mecz zawaliła obrona - tu największe luki.

odpowiedz
Filemon - 11.09.2022 / 19:39, *.chello.pl

jak mawiał Nalberczak
Ja to panie przez całe życie na farcie lecę, wie pan? I nigdy jeszcze nie wpadłem
(do pana Runjaic)

odpowiedz
Papszun taktycznie zmiażdżył Runjaica, Raków zmiażdżył Legię - 11.09.2022 / 19:39, *.t-mobile.pl

Ten mecz pokazał, że Kosta 4-0 Runjaic to słaby trener. Papszun ośmieszył go taktycznie. To co dziś wyprawiał przy 3 golu widzewiak Augustyniak i przy 4 golu Nawrocki, to zachowanie grajków na poziomie B-klasy (z całym szacunkiem dla grających w B-klasie). Okazuje się, że pseudogwiazdorzy typu Jozue czy Carlitos przy dobrze poustawianej drużynie, konsekwentnie realizującej założenia taktyczne, nie bojącej się nazwy "Legia" nie istnieją. Ci z Rakowa robili z Jozue i Carlitosem co chcieli. Fakty są takie, że piłkarsko nasi nie mają startu do Rakowa.

odpowiedz
SzB - 11.09.2022 / 19:44, *.play-internet.pl

@Papszun taktycznie zmiażdżył Runjaica, Raków zmiażdżył Legię:
Dodałbym do tego Wszołka, który po podpisaniu z nami umowy nie gra komleptnie nic.

odpowiedz
Papszun taktycznie zmiażdżył Runjaica, Raków zmiażdżył Legię - 11.09.2022 / 19:48, *.t-mobile.pl

@SzB: Tak, masz rację. Wszołek plus "mistrzostwo" Sokołowskiego przy drugim golu. To przepuszczenie piłki przez niego, to piłkarski "majstersztyk".

odpowiedz
wkashi - 11.09.2022 / 19:38, *.com.pl

Solidny wynik

odpowiedz
Zdzicho - 11.09.2022 / 19:38, *.tpnet.pl

Mioduski? Co?...... ucz się od Świerczewskiego....

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2022 / 19:38, *.telnaptelecom.pl

Słabiutki trener, słabi piłkarze. Niby się człowiek łudził ale w sumie dlaczego? Wynik był zdecydowanie lepszy niż gra , punkty nie oddawały tego piachu. Czas na powrót do realiów. Ciekawe co Niemiec powie???

odpowiedz
Adi - 11.09.2022 / 19:38, *.play-internet.pl

Brawo chłopaki. Dno dna.

odpowiedz
SzB - 11.09.2022 / 19:37, *.play-internet.pl

Zweryfikował nas przeciętny Raków, który wcale wielkiej piłki nie prezentuje. Fart chyba się skończył.

odpowiedz
Pfff - 11.09.2022 / 19:55, *.chello.pl

@SzB: jak na poziom ekstraklasy to bardzo dobry Raków i niestety Legia z fatalnymi grajkami wchodzącymi z ławki. Moim zdaniem rezerwowi położyli mecz. Rosołek, Pich i Sokołowski = granie 8 vs 11

odpowiedz
SzB - 12.09.2022 / 08:02, *.netfala.pl

@Pfff:
Tak jak to było pisane już wiele razy, Raków to bardziej jest pompowany przez dziennikarzy niż naprawdę ma jakości. Ich z kolei weryfikują boleśnie rozgrywki europejskie, na naszym podwórku zresztą w gablocie póki co też chyba szału nie mają. Widziałeś na pewno, że wczoraj gość od nich do pustej bramki nie był w stanie trafić, a w ostatnich chwilach meczu ze Slavią popełnili piłkarski kryminał. Narazie też jakoś seryjnie w lidze nie wygrywają. Inna sprawa, że my obecnie nawet takim przeciętniakom nie jesteśmy w stanie zagrozić. Nasze ostatnie wyniki mogą trochę wprowadzać w błąd jeśli nie uwzględni się całokształtu gry i naprawdę sporej ilości farta który nam towarzyszy.

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 11.09.2022 / 19:37, *.play-internet.pl

Miodkowi to chyba wszystkie loki się rozprostowały po tej kompromitacji.

odpowiedz
Agostino - 11.09.2022 / 19:54, *.chello.pl

@Miasto dupiarza Rafałka:
na wszystkich częściach ciała

odpowiedz
Jano - 11.09.2022 / 19:37, *.orange.pl

tytuł powinien brzmieć "obsrani przed, w trakcie i po meczu"

odpowiedz
Sum - 11.09.2022 / 19:37, *.centertel.pl

Niczym nie zaskoczyli. Ale dno.

odpowiedz
W,urwiony - 11.09.2022 / 19:37, *.tpnet.pl

Tak to jest jak się ściąga zawodników którzy zamiast grać odcinają kupony .. banda nieudaczników .. 90procent kadry pierwszego zespołu to nie są zawodnicy na mistrzostwo polski a co dopiero europiejskie puchary zal co z tego Klubu zrobił nieudacznik

odpowiedz
Lachu - 11.09.2022 / 19:36, *.tpnet.pl

I jak tam Kosta? Legia najlepsza jest? Wstyd...

odpowiedz
Szymon - 11.09.2022 / 19:36, *.chello.pl

Nie sprostali? Zmieńcie tytuł na : Obsrali się

odpowiedz
Kami - 11.09.2022 / 19:35, *.play-internet.pl

No ale ze 4 w plecy??

odpowiedz
Januszek - 11.09.2022 / 19:35, *.chello.pl

Krecik ich gonil

odpowiedz
kiku - 11.09.2022 / 19:34, *.chello.pl

Kolejny mecz, w którym przez Slisza oczy krwawią. :(

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 11.09.2022 / 19:33, *.telefonica.de

Dopóki MIODUSKI będzie okupował LEGIE takich kompromitacji będzie jeszcze więcej

odpowiedz
Szpic - 11.09.2022 / 19:33, *.play-internet.pl

Krótko: kompromitacja.

odpowiedz
Jano - 11.09.2022 / 19:33, *.orange.pl

gdzie są ci "mądrale" którzy tak jechali po mnie jak pisałem że nie mamy szans z Rakowem pokrytykujcie mnie teraz mądrale!!!

odpowiedz
mietowy - 11.09.2022 / 19:32, *.autocom.pl

dzis bez zębów pszeszli tak obok zawodow powinni dygnac jeszcze do Swiatyni

odpowiedz
tonton - 11.09.2022 / 19:32, *.206.41

Zero zaskoczenia, zero emocji

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.09.2022 / 19:31, *.t-mobile.pl

Dupy będą boleć bardzo długo.....

odpowiedz
Czarny76 - 11.09.2022 / 19:31, *..

Mówiłem ze to nie jest trener na Legie…

odpowiedz
lucho_83 - 11.09.2022 / 19:31, *.chello.pl

Co to było? Za dużo wolnego chyba dostali po meczu z Radomiakiem... wstyd!!!!

odpowiedz
Heh - 11.09.2022 / 19:31, *.160.148

Absolutnie bez zaskoczenia , zweryfikowali zespół który łudził się że może walczyć o mistrza ,jesteśmy drużyną na środek tabeli amen

odpowiedz
Prion - 11.09.2022 / 19:30, *.interkam.pl

Sokołowski dnooooo

odpowiedz
Nie sprostali??? Się zesrali k...a - 11.09.2022 / 19:30, *.net.pl

Co za kompromitacja. Juniorzy tak nie przegrywają. Co za pi...dy. K... Ale jestem wkur...ny. Deklasacja

odpowiedz
Grzegorz - 11.09.2022 / 19:30, *.chello.pl

Patałachy

odpowiedz
Hitter - 11.09.2022 / 19:30, *.chello.pl

kiedy ostatnio taki wynik
pamiętam za Skorży Wisła Kraków - Legia 4-0

odpowiedz
Tomek - 11.09.2022 / 19:34, *.191.250

@Hitter: To nie sorzy tylko tego Freda Pinto

odpowiedz
(L) - 11.09.2022 / 19:34, *.net.pl

@Hitter: ostatnio Wisła nas też pojechała 4-0 za portugalczyka

odpowiedz
(L) - 11.09.2022 / 19:45, *.net.pl

@Tomek: dostaliśmy 4-0 i za czasów Pinto i w 2010 też 4-0 od krakowskich

odpowiedz