REKLAMA

Rugby kobiet

Występ legionistek na MŚ w RPA

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobieca reprezentacja Polski w rugby zajęła 10. miejsce na Mistrzostwach Świata rozgrywanych w RPA. W finałach w Kapsztadzie wystąpiły dwie zawodniczki Legii - Tamara Czumer-Iwin oraz Ilona Zaishliuk.

Pierwszy dzień turnieju i porażka 7-39 z USA sprawiła, że Polki zamiast walki o medale (wygrany awansował do 1/4 finału) trafiły do rozgrywek Challenge Trophy i pozostała im walka o miejsca 9-16. Na tym etapie rywalizacji Polki pokonały Chinki 20-14 (5-7), następnie zwyciężyły również z Hiszpankami 19-10 (14-15), a w meczu o miejsce 9. przegrały 12-17 (12-5) z Japonkami.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.