fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Miedzi przyjadą autokarami

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Miedzi Legnica w najbliższy piątek przyjadą do Warszawy transportem kołowym na spotkanie z Legią. Legniczanie prowadzą zapisy na wyjazd autokarowy, za który - wraz z biletem na mecz - zapłacą 185 złotych, a od środy - 200 zł. Osoby jadące samochodami, które zapiszą się na wyjazd do wtorku włącznie zapłacą 35 zł, zaś ci, którzy zapiszą się w ostatniej chwili - 50 zł.

Dla Miedzi będzie to pierwsza od lat wizyta na naszym stadionie. Ta z marca 2019 roku nie była dla nich udana. Wówczas w sektorze gości przy Łazienkowskiej zasiadło jedynie 8 fanów z Legnicy. Reszta grupy, licząca dokładnie 301 osób, w tym BKS Bielsko (67), Śląsk Wrocław (45) i Promień Żary (7) zaliczyli klasyczny niedojazd. Legniczanie mieli wówczas problemy na trasie z policją, która karała ich mandatami za byle wykroczenie i ostatecznie Miedź do stolicy dojechała mocno spóźniona, ale i tu natrafiła na problemy z policją i ochroną i ostatecznie na stadion nie weszła.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Mocno Legia - 14.09.2022 / 11:15, *.centertel.pl

Autokarem jak już. Wątpię żeby było ich więcej niż Lubina.

odpowiedz
mojo jojo - 14.09.2022 / 05:22, *.t-mobile.pl

po meczu zostaną szukac pracy w Warszawie!

odpowiedz
baron miejscowy - 14.09.2022 / 10:49, *.mm.pl

@mojo jojo: nie, bo wystawione wizy turystyczne im na to nie pozwalają!

odpowiedz
X - 13.09.2022 / 23:08, *.virginm.net

Trafi ktos w koncu tych oszolomow za nie tak stare grzechy?

odpowiedz
tomi - 15.09.2022 / 12:54, *.chello.pl

@X: Przeciez byli trafieni i uciekali w popłochu

odpowiedz
Franio - 13.09.2022 / 16:45, *.tpnet.pl

Autokary beda dwa z czego w jednym bks i slask

odpowiedz
ws - 13.09.2022 / 14:54, *.vectranet.pl

Może przyjadą ale czy wejdą na stadion?

odpowiedz
leon - 13.09.2022 / 14:48, *.play-internet.pl

Trochę szacunku dla kibiców Miedzi

odpowiedz
L - 13.09.2022 / 19:07, *.plus.pl

@leon: haha

odpowiedz
Pawełek - 13.09.2022 / 13:39, *.netfala.pl

Takie wieśki cześki nie boją się przyjeżdżać do stolicy???

odpowiedz
kalafior - 13.09.2022 / 12:32, *.mm.pl

No i popatrzcie. Wyjazdowicze z jakieś Legnicy muszą bulić 185-200 zł za bilet plus przejazd autokarem.

A u nas narzekają cepy, że drogo, że SKLW za dużo kasuje itp. A wcale tak nie jest. Stawki wszedzie podobne.

odpowiedz
heh - 13.09.2022 / 12:59, *.geckonet.pl

@kalafior: Oni w pakiecie mają zwiedzanie stolicy i wejście na Pałac Kultury.

odpowiedz
Żmija - 13.09.2022 / 13:16, *.vectranet.pl

@heh: a kibice Piasta wycieczkę szlakiem najładniejszych McDonald’ów…

odpowiedz
L - 13.09.2022 / 13:35, *.play-internet.pl

@kalafior: kto narzeka? I gdzie?

odpowiedz
Piotrek Ochota - 13.09.2022 / 14:22, *.72.254

@Żmija : "A jak będą chcieli iść do Muzeum Lotnictwa, to zabierzesz ich do Muzeum Lotnictwa, ku.wa jego mać!"

odpowiedz
Greg - 13.09.2022 / 12:10, *.t-mobile.pl

No właśnie czemu wtedy nie weszli ? Bo BKS czy jak ?

odpowiedz
grzesio - 13.09.2022 / 16:08, *.vectranet.pl

@Greg : no przecież jest zgoda z bks …

odpowiedz
L - 13.09.2022 / 16:50, *.170.228

@Greg : tak, nie weszlo bo BKS, zgoda Sosnowiczan przyjechala. Szerlok Greg :D

odpowiedz
L - 13.09.2022 / 11:43, *.autocom.pl

Jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi

odpowiedz
L - 13.09.2022 / 11:41, *.autocom.pl

*autokarem

odpowiedz