REKLAMA

13-15.09: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

We wtorek we Wrocławiu rozpoczną się Mistrzostwa Europy seniorów w strzelectwie sportowym z udziałem zawodników Legii - Tomasza Bartnika i Katarzyny Klepacz. Bartnik już po godzinie 9 rozpocznie rywalizację w konkurencji karabinu pneumatycznego 3 postawy. Dwaj pięcioboiści Legii - Łukasz Gutkowski i Daniel Ławrynowicz rozpoczynają rywalizację na Mistrzostwach Europy seniorów w pięcioboju nowoczesnym - zawody odbywają się w węgierskim Szekesfehervar.
Ostatni przedsezonowy sparing rozegrają koszykarze Legii, którzy w czwartek o 17:00 zagrają we Włocławku z Bnei Herzliya z Izraela.

Rozkład jazdy:
15.09 g. 17:00 Legia Warszawa - Bnei Herzliya [kosz, Włocławek]
15.09 g. 17:30 Legia U11 - AS Milan-Sport Pruszków '12 [ul. Łazienkowska 3]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.