REKLAMA

Zapasy

Porażka Rafała Krajewskiego w I rundzie MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś przed południem w Belgradzie rozpoczęła się rywalizacja kat. wagowej -130 kilogramów na Mistrzostwach Świata seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Zapaśnik Legii Warszawa i aktualny mistrz Polski, Rafał Krajewski niestety przegrał swoją pierwszą walkę o awans do 1/8 finału z Włochem, Danilą Sotnikovem.
Walka zakończyła się wygraną Włocha 5-0. Nasz zawodnik został sklasyfikowany na miejscach 17-25.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.