Mateusz Rutyna (z lewej)
REKLAMA

Kick-boxing

Mateusz Rutyna 5. na MP kick-light

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w kick-boxingu w formule kick-light. Jedyny reprezentant Legii na tych zawodach, Mateusz Rutyna zajął miejsce piąte w kategorii wagowej +94 kg.

Legionista miał niemałe szanse na strefę medalową, ale w decydującym pojedynku, mimo że wygrał dwie pierwsze rundy, zabrakło mu nieco "pary" w rundzie trzeciej i to ostateczenie przeciwnik wygrał na punkty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
X - 11.09.2022 / 13:27, *.virginm.net

Popadl w rutyne i stad slabe wyniki

odpowiedz
DO REDACJI - 11.09.2022 / 12:10, *.chello.pl

Droga redakcjo gdzie jest wpis o wygranej w finale Igi Świątek w Us Open??

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.