Fran Tudor i Filip Mladenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Oddaliśmy ten mecz za darmo

Mikołaj Ciura i Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Do pierwszej bramki nasza gra nie wyglądała źle. Daliśmy dwa trafienia za darmo i to nas kosztowało później taki wysoki wynik. Co mogę powiedzieć, w takich meczach jak dajesz prezenty przeciwnikom, to ciężko potem wrócić – mówi po spotkaniu z Rakowem obrońca Legii Filip Mladenović.

- Po drugim trafieniu byliśmy jeszcze otwarci, próbowaliśmy coś zrobić. Mieliśmy swoje sytuację, czy przy 0-1, czy 0-2, żeby wrócić do gry. Oni też mogli zamknąć ten mecz już w pierwszej połowie, oczywiście po naszych błędach. Plan, który mieliśmy na otwarcie gry czy pressing wyglądał całkiem dobrze. Naprawdę to nie wyglądało tak źle. . Trzeba pogratulować rywalom, ale jeszcze raz powiem: oddaliśmy im ten mecz za darmo. Daliśmy im po prostu zbyt dużo prezentów i uważam, że wynik to zbyt wysoki wymiar kary. Muszę jeszcze raz obejrzeć mecz, ale tak mi się wydaje.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
st.anger - 13.09.2022 / 09:30, *.tpnet.pl

a ile proponowali ?

odpowiedz
Badylu - 12.09.2022 / 21:52, *.centertel.pl

Niestety przyznaje rację wcześniej piszącym.Mam wrażenie ,że Ty jesteś już piłkarskim emerytem.Popatrz na siebi, przecież Ty ledwo biegasz.Do reprezentacji na ławkę też już od dawna Cię nie powołują.Jesteś mega sympatycznym facetem ale w tym momencie bardzo oslabiasz zespół, a nie oszukujemy się lepiej już nie będzie tylko gorzej o ile może być w ogóle gorzej choćby z racji wieku i wyeksploatowania organizmu.Legia potrzebuje więcej świeżej krwii

odpowiedz
(L) - 12.09.2022 / 21:44, *..

Mladenović, w sumie Ciebie też możemy oddać za darmo. I bez żalu.

odpowiedz
R1958 - 12.09.2022 / 17:34, *.t-mobile.pl

Pielenie nomen omen o Szopenie. Pilkarzyku pajacyki, tu niema co oglądać bo jesteście drewniaki i jeszcze oslepniecie jak zobaczyć ta żenada w waszym wykonaniu.

odpowiedz
bronek49 - 12.09.2022 / 17:28, *.chello.pl

Mladenovic ty pacanie twoja gra w Legii już dobiegła końca grasz beznadziejnie mam nadzieje że Legia nie przedłuży z tobą kontraktu

odpowiedz
R. - 12.09.2022 / 09:23, *.chello.pl

zabrakło "myślimy już o następnym meczu, wyciągniemy wnioski".

odpowiedz
Paco - 12.09.2022 / 09:15, *.190.43

Tutaj trener zawalił bo drużyna była bez ataku. Zawodnicy są bardzo słabi nie wiele potrafią natomiast można drużynę ustawić a tego brakowało . Bardzo słaby mecz

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.09.2022 / 08:58, *.play-internet.pl

Dobrze mówi Filip.Myślę,że piłkarze powinni oglądać swoje mecze,to może przestali by pyerdolič po każdej porażce,że "byliśmy lepsi,tylko zabrakło nam przysłowiowego farta".A tak to trener-żeby ich nie zdołować,bo panienki są słabe psychicznie,mówi im,że "nie było źle,tylko trzeba kilka elementów w grze poprawić",a oni potem to powtarzają nam-kibicom.....Mówię,po każdym meczu,czy to wygranym,czy przegranym,trener powinien zagonić piłkarzy pod prysznic,żeby nie śmierdzieli i powrót na salę,żeby obejrzeć powtórkę dopiero co zakończonego meczu i na gorąco przeanalizować kto,kiedy i ile razy popełnił błędy i na czym się skupić podczas kolejnych treningów.Ja wiem,że futbol jest grą zespołową,ale niestety,o takich porażkach,jak wczoraj decydują błędy indywidualne,więc i treningi powinny być "mocno indywidualne",a i sami zawodnicy powinni chcieć zostawać po treningu i doskonalić swoje umiejętności.......Ech-,rozmarzyłem się......

odpowiedz
L - 12.09.2022 / 08:03, *.centertel.pl

Jak za darmo. Przecież u buka się zarobiło.

odpowiedz
Tomek - 12.09.2022 / 07:19, *.113.189

Mladenovic zamiast oglądania meczu proponuje zacząć trenować, bo k... to co robisz na boisku to jest dramat

odpowiedz
Micha(L) - 12.09.2022 / 00:07, *.chello.pl

Mladenowicz = Katon;)

odpowiedz
L - 11.09.2022 / 23:10, *.171.0

"Do pierwszej bramki nasza gra nie wyglądała źle."

AHA

odpowiedz
Nsc - 11.09.2022 / 21:58, *.play-internet.pl

Dziś prawdziwy zespół z ekstraklasy zweryfikował "bandę nieudaczników 34 letnich" ????????????

odpowiedz
L - 11.09.2022 / 23:11, *.171.0

@Nsc: przeciez Legia ma mlodsza kadre niz Rakow i ma wiecej punktow. I niezle zweryfikowal. Niech sie najpierw sam zweryfikuje.

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2022 / 20:56, *.telnaptelecom.pl

To oddajcie kasę za ten mecz.

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2022 / 20:56, *.chello.pl

Przynajmniej nie ściemniał....

odpowiedz