fot. Bartosz Piątkowski
REKLAMA

Rugby kobiet

Rugbistki Legii rozpoczną sezon 2022/23 w Gdyni

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę, 24 września w Gdyni, rugbistki Legii Warszawa rozpoczną sezon 2022/23. Legionistki, które w ostatnich latach zdobywały srebrne medale mistrzostw Polski, będą starały się przełamać hegemonię Biało-Zielonych Ladies Gdańsk. Pierwsza ku temu okazja w najbliższy weekend. Organizatorem zawodów będzie Rugby Club Arka Gdynia, a zawody rozgrywane będą na Narodowym Stadionie Rugby przy ulicy Kazimierza Górskiego 10 w Gdyni. Początek o godzinie 9:00, zaś finał zaplanowany jest na godzinę 15:00. Wstęp wolny.
Dla RC Arka Gdynia to powrót do kobiecego wydania rugby po 15-letniej przerwie.

Za dwa tygodnie turniej mistrzowski zorganizują legionistki - w sobotę, 8 października na stadionie przy ul. Obrońców Tobruku 11 na Bemowie.

Rugbistki Legii w ostatnim tygodniu miały okazję gościć w stołecznym Ratuszu, gdzie spotkały się z wiceprezydent Warszawy, Renatą Kaznowską, której wręczyły srebrny medal MP za ostatni sezon.

Kolejne turnieje mistrzostw Polski w rugby 7 kobiet:
08.10 (SO) Warszawa, ul. Obrońców Tobruku 11
29.10 (SO) Łódź
05.11 (SO) Ruda Śląskaprzeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.