REKLAMA

Szermierka

Sekcja szermiercza ogłasza nabór

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja szermiercza Legii Warszawa ogłasza nabór dla dzieci i młodzieży od 9. roku życia. Zajęcia prowadzone są w Szkole Podstawowej nr351 przy ulicy Olbrachta 48/56 na warszawskiej Woli. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17:00. Przyjdź na następny trening i zostań z nami - apelują przedstawiciele legijnej sekcji.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Obi - 14.09.2022 / 16:50, *.waw.pl

Gdybym miał 9 lat, to bym się zapisal.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.