Igor Strzałek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Mławianka Mława 2-2 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 8. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała na wyjeździe z Mławianką Mława 2-2. Do przerwy legioniści wygrywali 2-1. W sobotę, 24 września rezerwy "Wojskowych" podejmą w Legia Training Center Błoniankę Błonie.

W 14. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą skutecznie wykonanego rzutu karnego. W 27. minucie wyrównującą bramkę strzałem z pola karnego zdobył Igor Strzałek. Wynik na 2-1 dla Legii podwyższył w 39. minucie Filip Laskowski.

III liga: Mławianka Mława 2-2 (1-2) Legia II Warszawa
1-0 - 14' (karny)
1-1 - 27' Igor Strzałek
1-2 - 39' Filip Laskowski
2-2 - 55'

Legia II (skład wyjściowy): Jakub Trojanowski – Kacper Wnorowski, Julien Tadrowski, Karol Noiszewski, Michał Gładysz – Jurgen Celhaka, Filip Laskowski, Igor Strzałek – Jakub Jędrasik, Rafał Maciejewski, Kacper Skibicki

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
ZenekL3 - 18.09.2022 / 21:00, *.chello.pl

Tym razem Akademia Piłkarska z Mławy prawie pobiła nasze słynne LTC

odpowiedz
bronek49 - 18.09.2022 / 17:27, *.chello.pl

niestety tak pierwsza drużyna jak i rezerwy grają bardzo słabo takie jest szkolenie w Legii

odpowiedz
Mławski Legionista - 18.09.2022 / 09:55, *.easynet.pl

Dodam jeszcze, ze Skibicki kozak jak na III lige, z calym szacunkiem i sympatia do Kacpra.

odpowiedz
Mławski Legionista - 18.09.2022 / 09:49, *.easynet.pl

Bylem na meczu. Pierwsza polowa wyrównana z wskazaniem na Legie. Druga połówka zdecydowanie dla Mławianki. Legia II miala farta, ze nie przegrali, powinni szanować ten punkt.

odpowiedz
Kruk - 18.09.2022 / 21:11, *.play-internet.pl

@Mławski Legionista: Sama Mławianka to fc Legii, fc Lechii, czy może działają na swoje konto?

odpowiedz
Mławski Legionista - 19.09.2022 / 06:47, *.centertel.pl

@Kruk: Działają na swoje konto

odpowiedz
Daro - 18.09.2022 / 00:28, *.virginm.net

To zobaczcie za ile "euro" Mosor wyfrunie z Piasta. A za 2-3lata Wlodarczyk z Gornika

odpowiedz
dejne3 - 18.09.2022 / 00:03, *.chello.pl

Igor Strzałek, znowu strzela w 1 niedługo się kontrakt ,kończy i jak pokazuje historia ,odejdzie jak wielu innych za czapkę gruszek

odpowiedz
L - 18.09.2022 / 00:05, *.aster.pl

@dejne3: i jak historia pokazuje, niewielu z tych co odeszli robia kariere. Bo chyba przeblyski Lakomego w Zaglebiu to niewiele. Serio ktos mysli, ze takie tu talenty i zaden trener sie na nich nie poznaje?

odpowiedz
Kamień - 18.09.2022 / 06:55, *.chello.pl

@L: mówi coś Ci takie nazwisko jak Walukiewicz chociażby? Ostatnio Praszelik ile pograł w Śląsku? Przemilczę Lewandowkiego, na nim najbardziej się poznali

odpowiedz
geds - 18.09.2022 / 13:42, *.centertel.pl

@Kamień:
no i ilu i to przez kilka lat było Walkiewiczów? To on jest typowy dla karier naszych wychowanków którzy kończą najczęściej w II i III lidze? Co gra Praszelik zagranicą? PlayStation? Ogarnij się!!!!

odpowiedz
tedd - 18.09.2022 / 13:46, *.centertel.pl

@Kamień:
No co za argument z tym Praszelikiem. Patrzę na transfermarket... 0 min. w tym sezonie w Serie A, spodziewany powrót do nędznego Śląska. Ależ robią kariery.

odpowiedz
Łowcy okazji i przecen - 18.09.2022 / 14:40, *.plus.pl

@ged : Kochalski - Mosór Grudziński Żyro Mateusz ,Karbownik- Furman Borysiuk Cielemecki - Żyro Michał, Paluchowski SZYMAŃSKI rezerwowi : Włodarczyk Wolski Praszelik Niski Ciepiela Skibicki Rosołek Kobylak Łukasik to tylko przykładowa 11 akurat a ilu zrobiło w miarę karierę i gdzie grają oprócz Szymańskiego? He?

odpowiedz
ws - 18.09.2022 / 15:17, *.vectranet.pl

@Kamień: Walukiewicz nie chciał podpisać. O Lewym lepiej nie wspominać a jeszcze w 2010 nie poznali się na Salahu. Przyszedł za to Manu.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.