Igor Strzałek - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Mławianka Mława 2-2 Legia II Warszawa

W meczu 8. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała na wyjeździe z Mławianką Mława 2-2. Do przerwy legioniści wygrywali 2-1. W sobotę, 24 września rezerwy "Wojskowych" podejmą w Legia Training Center Błoniankę Błonie.

W 14. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą skutecznie wykonanego rzutu karnego. W 27. minucie wyrównującą bramkę strzałem z pola karnego zdobył Igor Strzałek. Wynik na 2-1 dla Legii podwyższył w 39. minucie Filip Laskowski.

III liga: Mławianka Mława 2-2 (1-2) Legia II Warszawa
1-0 - 14' (karny)
1-1 - 27' Igor Strzałek
1-2 - 39' Filip Laskowski
2-2 - 55'

Legia II (skład wyjściowy): Jakub Trojanowski – Kacper Wnorowski, Julien Tadrowski, Karol Noiszewski, Michał Gładysz – Jurgen Celhaka, Filip Laskowski, Igor Strzałek – Jakub Jędrasik, Rafał Maciejewski, Kacper Skibicki