Josue w meczu z Rakowem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Miedzią

Mishka, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk wraca do składu po pauzie spowodowanej żółtymi kartkami. Lindsay Rose, Josue i Bartosz Kapustka mają na swoim koncie po 3 upomnienia i są zagrożeni pauzą w kolejnym spotkaniu. Mecz Legia - Miedź zostanie rozegrany w piątek o godzinie 20:30.

KURSY NA LEGIA - MIEDŹ
FORTUNA:

Żółte kartki legionistów:
4 - Artur Jędrzejczyk
3 - Josue, Bartosz Kapustka, Lindsay Rose
2 - Filip Mladenović
1 - Makana Baku, Carlitos, Ihor Charatin, Mattias Johansson, Bartosz Slisz


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
WETERAN - 15.09.2022 / 16:16, *.tpnet.pl

Przed b.ważnym meczem z Rakowem "wypadł" Jędrzejczyk,oby przed jeszcze ważniejszym,z Lechem,nie zrobił tego samego Josue!

odpowiedz
asa - 16.09.2022 / 21:14, *.com.pl

@WETERAN:

pięknie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.