REKLAMA

Rezerwy

Wyniki 8. kolejki III ligi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrana została 8. kolejka III ligi grupy 1. Legia II Warszawa zremisowała 2-2 w sobotnim wyjazdowym meczu z Mławianką Mława, po bramkach Igora Strzałka i Filipa Laskowskiego. Liderami dalej pozostają zespół z Mławy oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki z 19 punktami na koncie. Następna kolejka zostanie rozegrana 24 września.

Wyniki 8. kolejki:
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 (0-1) ŁKS II Łódź
Broń Radom 1-1 (0-1) Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 (1-0) Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie 1-5 (0-2) Jagiellonia II Białystok
Mławianka Mława 2-2 (1-2) Legia II Warszawa
Sokół Ostróda 2-1 (0-0) Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (0-0) Warta Sieradz
Ursus Warszawa 3-3 (1-0) Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz 1-2 (0-2) Unia Skierniewice

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.