fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zapisy na Poznań

NS: Wycieczka w ciekawe miejsce

źródło: FB/Nieznani Sprawcy

W najbliższy poniedziałek, 26 września w godzinach 19-20 w Źródełku, prowadzone będą otwarte zapisy na wyjazdowy mecz Legii z Lechem Poznań, który rozegrany zostanie w sobotę, 1 października. Nieznani Sprawcy zamieścili komunikat, w którym zachęcają do licznego wyjazdu, bo ostatnio nie ma okazji do wspierania Legii w większych liczbach.

Za przejazd w obie strony pociągiem specjalnym, wraz z biletem na mecz, kibice zapłacą 160 złotych, młodzież do 18. roku życia - 150. Nie ma możliwości zakupu samego biletu. Przy zapisach należy, oprócz opłaty, podać imię, nazwisko i PESEL.



Komunikat Nieznanych Sprawców:

"Drodzy Kibice!
Są takie miejsca w Polsce, gdzie słowo "Legia" wywołuje ślinotok, wybroczyny i niekontrolowaną defekację.
Są takie miejsca, gdzie słowo "Legia" jest odmieniane przez wszystkie przypadki, częściej niż nazwa lokalnego klubu.
Jednym z tych jakże licznych miejsc, jest Poznań. Poznań to taka zła Polska w pigułce.
Poznań, na czele z kibicami Lecha, jest jak ten mityczny otyły, zawistny, brudny od musztardy i zazdrosny sąsiad z wąsami.
Jego priorytetem nie jest jego szczęście. On nie chce pojechać na wakacje na Seszele - on chce, żebyście Wy nie dolecieli.
Żebyście zgubili paszport, albo złamali nogę dzień przed wyjazdem.
Można się śmiać i nie dowierzać, bo niby jest już 2022 rok. Miały być już latające samochody, a są stare baby idące z wnuczkiem za rękę, które jak widzą w Poznaniu jadących autobusami miejskimi kibiców z Warszawy, to machają środkowym palcem. Zoo. Ale warto zobaczyć.
Właśnie w takie miejsce chcemy zaproponować Wam wycieczkę.
Miejsce ciekawe.
Miejsce, w którym to kibice i piłkarze Legii są niekwestionowanymi gwiazdami meczowego wieczoru.
Kibice Lecha potrafią pokazywać genitalia, usiłują rzucać odchodami itp.
W takim miejscu Legia Warszawa szczególnie potrzebuje Waszego wsparcia.
Dlatego nie zastanawiajcie się ani chwili. Wypełniony do ostatniego miejsca sektor gości to zwyczajnie nasz obowiązek.
Nie mamy w ostatnim czasie okazji do wspierania Legii w większych liczbach.
To jest ten moment.
Mamy pojechać i pokazać nasza siłę.
Mamy w 2000 rozjechać walcem miejscowych.
Mamy pokazać siłę Legii Warszawa.
Legioniści, jazda z k...!"

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
Wyrwikufel - 28.09.2022 / 15:21, *.netfala.pl

Z jakiego przystanku będzie odjeżdżał specjal?

odpowiedz
oLaf - 29.09.2022 / 15:39, *.vectranet.pl

@Wyrwikufel: ... z przystanku Braniewo ; )

odpowiedz
pomieszanie z poplątaniem - 27.09.2022 / 22:25, *.autocom.pl

Teraz już nawet najkumatsze z najkumatszych grupy kibicowskie nazywają wyjazdy "wycieczkami"

odpowiedz
Velvr - 27.09.2022 / 20:55, *.icpnet.pl

Już samo oświadczenie wydane przed przecież „ zwyczajnym dla Legii” meczem pokazuje ze spinamy dupy bardziej niż oni

odpowiedz
Alfa romeo - 27.09.2022 / 12:31, *.com.pl

Oby poziom naszych piłkarzy był wyższy od tych wypocin NS , sami pokazuja kompleksy

odpowiedz
byznes - 27.09.2022 / 10:28, *.t-mobile.pl

Ciuchcia poznańska jako ekipa jest całkowicie skompromitowana trzymając sztame z ruskimi,jest to zgoda typowo biznesowa,bo wsparcia nie udzielają sobie żadnego na wyjazdach czy akcjach poza meczowych

odpowiedz
Cała Legia zawsze razem!!! - 27.09.2022 / 10:16, *.chello.pl

Przepraszam za prywatę, a jednocześnie proszę o pomoc w udostępnianiu zbiórki dla mojego przyjaciela Legionisty. Chłopak jest na prawie wszystkich meczach domowych od blisko 10 lat. Sektor 111 ????????

pomagam.pl/wozekdlatomka

Z góry dziękuję za pomoc!

odpowiedz
Model Mondeo MK3 GTI VR6 - 26.09.2022 / 23:00, *.52.135

Zapewne ludzie niekumaci czyli nie należący do grup kibicowskich będą w obie strony stać aż im nogi w dupę wejdą...

odpowiedz
Lewatywa - 26.09.2022 / 21:48, *.tpnet.pl

Genitalia i odchody - poziom apelu rynsztok

odpowiedz
L - 27.09.2022 / 00:07, *.aster.pl

@Lewatywa: przeciez to bylo stwierdzenie faktu. Kibic Lecha pokazywal swoje jaja i gołą dupe kibicom Legii. To do kogo masz pretencje? Do NS, ktotezy o tym pisza, a nie do kibica Lecha, ktory pokazywal?

odpowiedz
Alan - 27.09.2022 / 13:16, *.t-mobile.pl

@L:
Bo na Legii nikt nigdy dupy czy przyrodzenia nie pokazywał np. na meczu z Polonią co jest uwiecznione na jednym z seriali bodajże prawdziwe psy lub film klatka myślę że na jednym z tych jest to pokazane dlatego naprawdę przestan już dawać te ohy i achy nad wszystkim co jest związane z Legia bo rzeczywistość taka różowa co dobitnie pokazał poprzedni sezon niestety nie jest.

odpowiedz
t - 28.09.2022 / 14:02, *.edu.pl

@Lewatywa:
Niestety ale masz 100% racji....

odpowiedz
Hok - 26.09.2022 / 18:47, *.t-mobile.pl

Będę ze sprzedaży otwartej, a ostatni raz na wyjeździe byłem kupe lat temu. Mam więc pytanie : czy na wyjazdach ekipa sportowa dalej chodzi po wagonach i zbiera na ,, odżywki" czy już jest spokojniej?

odpowiedz
Your signature - 26.09.2022 / 18:04, *.icpnet.pl

Poznań podobno ma kompleksy, ale to Legia na każdym swoim meczu z kimkolwiek śpiewa o Lechu

odpowiedz
Matigol - 26.09.2022 / 19:40, *.orange.pl

@Your signature : Skąd masz takie informacje? Jestem na KAŻDYM meczu Legii na Ł3 i pierwsze słyszę żeby na każdym meczu łach był lżony. Więc pytanie czy na pewno jesteś kibicem Legii podając takie "sensacje" ?

odpowiedz
Pawel - 26.09.2022 / 17:42, *.vectranet.pl

Jade z dzieckiem 12 latkiem juz 2 raz do pyrlandi

odpowiedz
umiesz liczyć,licz na SIEBIE - 26.09.2022 / 16:04, *.t-mobile.pl

W komentarzach widać osoby sympatyzuje z poznańska ciuchcia,ale i poloniści jak zawsze pierwsi do mącenia

odpowiedz
L - 27.09.2022 / 00:12, *.aster.pl

@umiesz liczyć,licz na SIEBIE: nie no. jacy polonisci? Oni pod wpisami o wlasnych meczach na facebooku nie pisza zadnych komentarzy, to by komentowali komentarze na stronie Legii? :D

odpowiedz
(L) - 26.09.2022 / 13:55, *.plus.pl

A ja się zastanawiam czemu pyry za sprzedanie się Amice mają tak odpuszczone...

odpowiedz
oho:) wyczuwam ból d*pska w NS :D - 26.09.2022 / 12:57, *.61.162

u was na słowo "Lech przyjeżdża" matki córki myją, bo to jest TO święto :) a ludziska przy kasach zabijają się o bilety :)

odpowiedz
Matigol - 26.09.2022 / 15:58, *.orange.pl

@oho:) wyczuwam ból d*pska w NS :D: Jeśli porównujesz zabijanie się o bilety u Nas przed meczem z wami a u was przed meczem z Nami to jest to takie porównanie jak ilość MP łacha i Legii. Więc nie schlebiaj sobie. I lepiej popatrz na wasza frekwencję dajmy na to z meczu z Austrią Wiedeń a z tą jaką zrobicie z okazji przyjazdu Wielkiej Legii.

odpowiedz
Wycior - 26.09.2022 / 18:34, *.vectranet.pl

@oho:) wyczuwam ból d*pska w NS :D: nasze kobiety od waszych różni to, że nasze myją się regularnie i nie mają zarostu. A lech? Cóż - ten nieboszczyk od wielu lat już nie przyjeżdża. Jego barwy skroiła jakaś amica…

odpowiedz
L - 27.09.2022 / 00:06, *.aster.pl

@oho:) wyczuwam ból d*pska w NS :D: no, tak sie zabijaja o bilety, ze na meczach z Lechem nigdy nie ma full stadionu, za to jest na meczac w europejskich pucharach. A u was odwrotnie, na Austrii Wieden 20k, na Legii 40k. Chciales blysnac ale nie wyszlo. Swoja droga, az tak bardzo boli ze Poznan ma zawsze taka sama odpowiedz? Przeciez kazdy ma internet, mozna sprawdzic ile ludzi przychodzi na Legia - Lech a ile na Lech - Legia :D

odpowiedz
Kink Kong - 27.09.2022 / 20:38, *.inetia.pl

@oho:) wyczuwam ból d*pska w NS :D: Wyczuwasz ból d...ska bo wróciłeś z roboty . Zmień stringi .

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 28.09.2022 / 02:54, *.play-internet.pl

@oho:) wyczuwam ból d*pska w NS :D: A u was odwrotnie-córki myją matki.....

odpowiedz
wrażliwy - 26.09.2022 / 09:10, *.mm.pl

No bym z chęcią pojechał, dzień i godzina super. Ale te odchody mnie zniechęciły... bał bym się tych Poznaniaków z kupami w rękach.

odpowiedz
Zigi - 26.09.2022 / 11:24, *.125.97

@wrażliwy: Wolałeś latające kamienie w Łodzi?
A może zrobienie klimatyzacji w pociągu na powrocie z Wronek?Nie chcesz to nie jedż ale byłem w paru miejscach i adrenalina skakała i o to w tym wszystkim chodzi.
Pozdrawiam starych wyjazdowiczów!!!

odpowiedz
Bla - 26.09.2022 / 12:53, *.play-internet.pl

@Zigi: gościu napisał prześmiewczo, a Ty lekką spinę złapałeś, więcej luzu.

odpowiedz
Alan - 26.09.2022 / 07:06, *.t-mobile.pl

Komunikat jak zwykle poziom gimbazy....no i znając życie odpowiedź znowu pójdzie nam w pięty o ile będzie im się chciało bo zawsze mogą to potraktować jak latajaca obok muchę......

odpowiedz
(L) - 26.09.2022 / 08:19, *.centertel.pl

@Alan: musisz więcej spać - sen to zdrowie, a u Ciebie jest ewidentnie widoczny brak odpoczynku.

odpowiedz
Wycior - 26.09.2022 / 09:32, *.t-mobile.pl

@Alan: komunikat może i dosadny, ale gdybyś miał chociaż 1 wyjazd wiedziałbyś, że bardzo prawdziwy… A odpowiedź wronieckiej tłuszczy? To właśnie jest ta mucha…

odpowiedz
L - 26.09.2022 / 11:23, *.autocom.pl

@Alan: znowu pojdzie w piety? A kiedy wczesniej poszla w piety odpowiedz? Jak Podolski sie skompromitowal nieznajomoscia geografii i wlasnej, slaskiej kultury emigracji? Zartujesz sobie? Przeciez ten opis to jest 100% prawdy i nie ma tam zadnej obrazy. Gimbaziarskie to sa twoje komentarze na tym portalu. A wrecz dziecinne.

odpowiedz
Sralan - 26.09.2022 / 11:28, *.autocom.pl

@Alan: Ale co? Zrobia oprawe z napisaem "Legia i ku*wa" jak inne ekipy i to pojdzie w piety bo przeczytali o sobie prawde? Przeciez oni sie z tymi slowami zgadzaja. Na ich forach i mediach spolecznosciowych "kazdy moze zostac mistrzem byle nie Legia" jest bardzo popularne. Oni prawie co sezon w okolicach marca kibicuja juz tylko rywalom Legii i oczekuja od swoich pilkarzy porazki, jesli rywal mialby zagrozic Legii. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
zp - 26.09.2022 / 18:06, *.centertel.pl

@Alan: przecież Ty i tak nigdzie nie jeździsz i nikt Cię nie zna a do tego nikt Cię nie lubi.

odpowiedz
Alan - 26.09.2022 / 19:25, *.t-mobile.pl

@zp:
Wyjazdów mam 40-50 i to w ciekawszych czasach niż teraz a kto nam odpowiedział na te 'dziwne komunikaty ' np. Ruch czy Lechia.

odpowiedz
L - 27.09.2022 / 00:10, *.aster.pl

@Alan: Ruch i Lechia? W jaki sposob? Przeciez zapowiedz meczu z Lechią akurat byla z szacunkiem do miasta. A Ruch tak odpowiedzial, ze okradl pociag Legii a potem sie sadzil, ze Legia sie boi. Przeciez to Legia wtedy wyjasnila Ruch z wyslaniem tego prowiantu. Jak mozna uwazac, ze wyslanie papieru to wyjasnienie Ruchu, ktorzy okradl pociag? :D

odpowiedz
Lokomotywa - 26.09.2022 / 05:16, *..

Pozdrawiamy z Poznania. Do zobaczenia.

odpowiedz
Rytm - 26.09.2022 / 06:24, *.centertel.pl

@Lokomotywa:
Ciężka sprawa tam u was. Klub z Wronek gra w Poznaniu, a klub z Poznania gra w Grodzisku.
Mistrzowie kombinacji.

odpowiedz
L - 26.09.2022 / 11:29, *.autocom.pl

@Lokomotywa: ale nie pokazujesz gołego tyłka jak to piszesz? :D

odpowiedz
3210start - 26.09.2022 / 12:20, *.btcentralplus.com

@Rytm: Bardzo rzeczowy komentarz. W punkt- trafiony, zatopiony.

odpowiedz
tomi - 26.09.2022 / 03:19, *.poneytelecom.eu

Do Płocka nie ma wyjazdu,stadion kończą budować,a do Białegostoku za miesiąc będzie tyle biletów,że pojadą tylko grupy,wiec to przedostatni wyjazd tej rundy dla kibiców spoza grup.Koleny wyjazd dla kibiców spoza grup za 1,5 miesiąca.

odpowiedz
KibicL - 26.09.2022 / 09:18, *.t-mobile.pl

@tomi: dobrze Tomi, ja pojadę a Ty pewnie nie.

odpowiedz
Jak to? - 26.09.2022 / 11:39, *.228.249

@tomi: Dla kibiców spoza grup? A myślałem że cała Legia zawsze razem.

odpowiedz
breja - 26.09.2022 / 13:18, *.mm.pl

@Jak to?: do Białegostoku nigdy nie było zapisów otwartych. Zbyt gorący teren.

odpowiedz
P - 26.09.2022 / 00:58, *.play-internet.pl

Lepiej niz NS tego ująć się nie da.

odpowiedz
Arek - 26.09.2022 / 00:13, *.tpnet.pl

Hehe, nic dodać nic ująć. Sama prawda o tych łachudrach. A jeśli komuś przyjdzie do głowy mi odpisywać, to najpierw niech sobie wejdzie na ich strony i poczyta, jak oni piszą o nas. Ja i tak jestem delikatny w stosunku do nich.

odpowiedz
(L) - 25.09.2022 / 22:13, *.chello.pl

W punkt.

odpowiedz
Promocja - 25.09.2022 / 21:31, *.chello.pl

160 zł ….???? Za targacza i papier ???

odpowiedz
Asd - 26.09.2022 / 10:14, *.106.67

@Promocja :

klub z Poznania(zarząd) daje wysokie ceny biletów, np. dla kibiców z Kotła(gdzie doping prowadzą) bilety na ten mecz po 90zł...

odpowiedz