fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Miedzią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po meczu z Rakowem piłkarze nie mieli wolnego. We wtorek trenowali przed południem, a środowe zajęcia rozpoczęły się o godz. 17. Wzięli w nich udział wszyscy zawodnicy ze ścisłej kadry, czyli 22 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Trening poprzedziła odprawa trenera Kosty Runjaicia, który przekazał zawodnikom, że przed nimi bardzo kluczowy mecz i trzeba się skupić tylko na nim.

Fotoreportaż z treningu - 31 zdjęć Woytka

Po kwadransie rozgrzewki rozpoczęła się część typowo piłkarska. Trenerzy Małecki, Astiz i Rogić wyjaśnili zawodnikom kolejne ćwiczenie, które polegało na rozgrywaniu piłki ze środka boiska, wymiana podań i zakończenie akcji strzałem. Następnie były gry na utrzymanie trzech drużyn, w których nie uczestniczyli Artur Jędrzejczyk i Rafał Augustyniak. Obaj mają drobne dolegliwości. Pierwszy z nich udał się do budynku klubowego, a drugi ćwiczył indywidualnie na drugim boisku. Skład jednej z drużyn w gierce uzupełnił więc Inaki Astiz.

Po godzinie sztab zarządził ostatnią część zajęć, którą była rywalizacja dwóch drużyn na połowie boiska. Gierka składała się z trzech kilkuminutowych interwałów i była bardzo wyrównana.

Rożowi: Charatin, Skibicki Nawrocki, Celhaka, Kapustka, Muci, Carlitos, Pich, Mladenović
Żółci: Rose, Johansson Slisz, Ribeiro, Strzałek, Kramer, Baku, Sokołowski, Wszołek
Neutralni: Rosołek i Josue, którzy dołączali do ekipy atakującej.

O zwycięstwie decydowała dogrywka, która polegała na strzałach z ok. 20 metrów. Jako pierwsi trzy trafienia zanotowała ekipa różowych.

Fotoreportaż z treningu - 31 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
jarekk - 15.09.2022 / 14:44, *.metrointernet.pl

Z czego oni tacy zadowoleni?

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 15.09.2022 / 13:04, *.chello.pl

Wygrać i miedz punkty!

odpowiedz
Januszek - 15.09.2022 / 11:38, *.chello.pl

Wczoraj zyleta pelena ukaincow na meczu z celticiem ciekawe czy na meczu z miedza tez bedzie pelna ;)

odpowiedz
Afro - 15.09.2022 / 10:49, *.ncs2012.pl

Nie dziwią wyniki jeśli trening składa się z 15 minut rozgrzewki, 1h ćwiczeń i gierki... ale nie jestem ekspertem, może tak ma być?

odpowiedz
Brzeg opolski - 15.09.2022 / 01:32, *.a2mobile.pl

Bedzie 5:1

odpowiedz
rekLama - 15.09.2022 / 01:40, *.133.51

@Brzeg opolski: POZDRO!BRZEG!OpoLski!NIECH WYGRAJĄ 1-0, I BĘDZIE DOBRZE ALE 5-1 POPRAWIŁY BY SIE NASTROJE, I NADZIEJA NA MISTRZOSTWO POLSKI

odpowiedz
rekLama dzwignią handLu - 15.09.2022 / 01:32, *.133.51


Rożowi: Charatin, Skibicki Nawrocki, Celhaka, Kapustka, Muci, Carlitos, Pich, Mladenović
Żółci: Rose, Johansson Slisz, Ribeiro, Strzałek, Kramer, Baku, Sokołowski, Wszołek
Neutralni: Rosołek i Josue, którzy dołączali do ekipy atakującej.
OK, TO RÓŻOWI POWINI WYBIEC W PIERWSZEJ POŁOWIE .......?JAK BYĆ NIE haLo., to druga ekipa ze Strzałkiem DAJE OGNIA!ostanie 45 i mamy 3pkt! ale pewnie zgranych z treningu zmixa pomiesza i rozwaLi zgranych, znowu japy smutne

odpowiedz
rekLama - 15.09.2022 / 01:20, *.133.51

A TAM ZA DUŻO DETALI UCZĄ A KIEDY ONI NICH BIEGAJĄ Z PILKĄ NONSTOP NAWET DO WYRA Z PILKĄ TAKI TRZEBA KLIP ZROBIĆ, REKLAMA SUPER LEGII/NADCHODZI?

odpowiedz
Darek - 14.09.2022 / 22:59, *.chello.pl

Dzięki Bogu przegralismy z Rakowem tylko 4:0 a tu gęby roześmiane od ucha do ucha. Nikt wam nie każe płakać cały tydzień do następnego przegranego meczu ale chociaż minimum przyzwoitości wypadało by zachować.Jak każdy z nas da dupy w pracy nie chodzi radosny i szczęśliwy.

odpowiedz
Hiszpan - 14.09.2022 / 23:20, *.telnaptelecom.pl

@Darek : W środę trening o 17 , czyżby we wtorek był melanż nad Zegrzem???

odpowiedz
L - 15.09.2022 / 00:00, *.171.30

@Darek : jak ty gdy dales dupy w poniedzialek w pracy i przez caly tydzien sie nie usmiechasz to ci wspolczujemy...

odpowiedz
Biała siła - 14.09.2022 / 22:55, *.vectranet.pl

Co tu przygotowywać ,z pustego i Salomon nie naleje ,od prezesa po resztę ,

odpowiedz