Gabriel Kobylak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kobylak nie zatrzymał Rakowa

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

To nie był udany weekend dla bramkarzy wypożyczonych z Legii. Gabriel Kobylak puścił trzy bramki w potyczce z Rakowem Częstochowa. Natomiast Maciej Kikolski kapitulował czterokrotnie w meczu ze Zniczem Pruszków. W barwach Górnika Łęczna swój czas otrzymał Patryk Pierzak, który tradycyjnie wszedł w końcówce spotkania. Z kolei Ramil Mustafajew pojawił się na murawie w drugiej połowie rywalizacji z Sandecją.

Wypożyczeni
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Widzewem Łódź (kontuzja)
Joel Abu Hanna (Lechia Gdańsk) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Jagiellonią Białystok
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 3-4 meczu ze Zniczem Pruszków
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Rakowem Częstochowa
Jordan Majchrzak (AS Roma Primavera) - najbliższy mecz zaplanowano na 1 października. Rywalem będzie Empoli Primavera.
Ramil Mustafajew (Stal Rzeszów) - od 66. minuty w wygranym 1-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - od 80. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Termaliką Nieciecza