REKLAMA

Squash

W niedzielę dzień otwarty legijnej sekcji squasha

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja squasha Legii Warszawa, której zawodnicy w ostatnich miesiącach odnoszą świetne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, zaprasza na dzień otwarty oraz nabory do naszych drużyn (od 5. roku życia). Legijna sekcja zaprasza w najbliższą niedzielę, 18 września w godzinach 15:00 - 17:00 do Anoya Squash w Starych Babicach na pierwszy trening próbny."Szybkość, zwinność, nieszablonowe myślenie i rozwijanie umiejętności społecznych - to tylko niektóre z cech, na które pozytywnie wpływa regularna gra w squasha" - informuje legijna sekcja squasha.

Więcej informacji oraz zapisy możliwe również telefonicznie pod numerem 519-753-706 oraz mailowo: info@legiasquash.pl

Zajęcia prowadzone są w Ładach (Play Kwadrat), Starych Babicach (Anoya Squash), Markach (Olimpik Park) i na Bioałołęce (ul. Odlewnicza 7). Więcej informacji znaleźć można tutaj.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
M.... - 16.09.2022 / 20:20, *.orange.pl

Squash zajebisty sport polecam
Sąsiedzi z K6 kiedyś polubili rakiety do tenisa,to te też może polubią

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.