REKLAMA

Strzelectwo

Trzy medale niepełnosprawnych w Gorzowie Wlkp.

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy strzeleckiej Legii zdobyli trzy złote medale na ogólnopolskich zawodach osób niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim. Emilia Babska zwyciężyła w finale konkurencji R2 (karabin pneumatyczny 60 strzałów stojąc; 619,8 pkt. w eliminacjach i 241,5 pkt. w finale) oraz w R3 (karabin pneumatyczny leżąc; 622,0 pkt. w eliminacjach i 250,2 pkt. w finale). Legionistka strzelała z karabinku pneumatycznego Walther LG 400 i korzystała ze śrutu R10 firmy RWS.

Marek Dobrowolski zdobył złoty medal w finale R1 (karabinu pneumatycznego 60 strzałów stojąc).REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ADAM - 17.09.2022 / 14:45, *.centertel.pl

BRAWO SZACUNEK DZIEKUJEMY NIECH GWIAZDY PIŁKARSKIE BIORĄ PRZYKŁAD

odpowiedz
Pwś(L)e/Sk-ce - 17.09.2022 / 06:46, *.play-internet.pl

Brawo, Brawo, Brawo!!!
Wielki szacunek dla tych Państwa!
Dziękujemy za zaangażowanie, walkę i sławienie Legii!
Pokazujecie pseudo piłkarzom jak się walczy i wygrywa!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.