Filip Mladenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: W życiu nie widziałem tylu błędów

Bartosz Kuciński, źródło: Legionisci.com

- Pamiętam, że też mieliśmy podobne akcje w meczu przeciwko Warcie Poznań. Najbardziej jestem jednak zadowolony z tego, że wygraliśmy ten szalony mecz. Dobrze, że przy stanie 0-2 udało nam się wrócić i odrobić straty - powiedział po spotkaniu z Miedzią Legnica strzelec dwóch bramek dla Legii, Filip Mladenović.

- Ten mecz wyglądał dramatyczne. W życiu nie widziałem tylu błędów. To się zdarza, ale nam się zdarza już drugi raz w przeciągu tygodnia.



- Miedź ma w obronie dużo problemów, ale wiedzieliśmy, że z przodu mają dobrych zawodników, jak np. Dominguez. Wiedzieliśmy, że mogą atakować z kontry, ale byliśmy zbyt otwarci, a do tego popełnialiśmy błędy i sami wiecie, jak to się skończyło. Dobrze, że mieliśmy czas i wróciliśmy do meczu, to jest najważniejsze.

- Poczułem, że uderzyłem zawodnika Miedzi. Mówiłem sędziemu, że to nie było celowe, chciałem po prostu zastawić piłkę. No trudno, dostałem żółtą kartkę, może głupio trochę, ale tak bywa.

- Cieszę się, że Paweł Wszołek wykańcza moje dośrodkowania, tak samo było w tamtym sezonie. Graliśmy wtedy trójką z tyłu. To chłopak, który umie wykonać swoją pracę.

- Rano lecę do domu, na kadrę. Po wygranym meczu ta przerwa będzie lepsza. Musimy być na zadowoleni z tych punktów. Mundial to będzie korona mojej kariery, zawsze chciałem zagrać z reprezentacją na wielkim turnieju. Naprawdę o tym marzę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Anty Kosta - 19.09.2022 / 08:27, *.plus.pl

Ja tu widziałem 11 błędów + trener

odpowiedz
oLaf - 17.09.2022 / 19:39, *.vectranet.pl

no dobrze chociaż że Mladen widzi błędy - teraz czas je zacząć korygować bo zobaczymy 3-cie miejsce (o Mistrzu to chyba nikt trzeźwy nie marzy) jak świnia niebo...

odpowiedz
Perkoz - 17.09.2022 / 16:48, *.vectranet.pl

Fajnie że zagrasz w naszej kadrze! Jesteś lepszy niż Grzesiu futro Krychowiak.

odpowiedz
Michał - 17.09.2022 / 12:14, *.plus.pl

My też Mladen nie widzieliśmy...My też. Zacznijmy grać na miarę LEGII bo wszyscy jesteśmy LEGIA WARSZAWA!!! Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
Obi - 17.09.2022 / 10:58, *.waw.pl

Gole klasa.

odpowiedz
BigL - 17.09.2022 / 09:52, *.mm.pl

Mladen jak kiedyś Wojtek Szala ????

odpowiedz
Darek - 17.09.2022 / 08:19, *.chello.pl

Mladen zadziera łokieć na wysokość głowy kolesia z Miedzì i pali głupa,że nie chciał go uderzyć.I to w momencie gdy piłka leci już na aut i jest pod kontrolą Mladena.Idiota.

odpowiedz
Meter - 17.09.2022 / 09:33, *.t-mobile.pl

@Darek : Pełna zgoda.Przy Kosie przeszło
ale Musial,przybył czy mistrz frankowski od razu wyciagaja reda.,

odpowiedz
Mietek - 17.09.2022 / 02:48, *.vectranet.pl

Ty się nadajesz na mundial jak ja do konfesjonału.

odpowiedz
Ksiądz Stefan - 17.09.2022 / 16:11, *.plus.pl

@Mietek: nadajesz się do konfesjonału. Zapraszam jutro podczas mszy.

odpowiedz
Arek - 17.09.2022 / 00:50, *.tpnet.pl

Jak Miedź miała takie sytuacje, to nic dziwnego, że Raków wjeżdżał sobie, jak chciał. Ale dobry mecz dziś. I niech Ci się tam uda i pojedź sobie na ten mundial.

odpowiedz