REKLAMA

Strzelectwo

Dwa złote medale na MP w pistolecie IPSC

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Wiechlicach odbyły się Mistrzostwa Polski w pistolecie IPSC, podczas których złoty medal oraz tytuł mistrza kraju w klasie open (overall i klasyfikacja polska) wywalczył zawodnik sekcji strzeleckiej Legii Warszawa, Marcin Tausiewicz. Legionista uzyskał również 1. miejsce w klasyfikacji Pucharu Polski, otrzymując w tych zawodach kolejną statuetkę.

Jacek Brzeziński zwyciężył w klasie standard.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.