REKLAMA

Chłopcy z Łazienkowskiej - książka do kupienia z wysyłką

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Książka kibica Legii, Tadeusza Brzozowskiego pt. "Chłopcy z Łazienkowskiej" jest obecnie do nabycia nie tylko stacjonarnie w Warszawie w sklepie Żyleta, ale również w możliwością wysyłki. Tę nabywać można tutaj w cenie 50 złotych plus koszty wysyłki. Więcej o kibicowskiej książce pisaliśmy tutaj. Gorąco zachęcamy do lektury.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Micha(L) - 23.09.2022 / 00:29, *.chello.pl

Czytać Młodzież, czytać;) Warto. Żeby zrozumieć teraźniejszość, trzeba znać przeszłość - tylko tyle i aż tyle...czytajcie, a "znajdziecie":)

odpowiedz
Kamil - 21.09.2022 / 20:51, *.a1.net

Przeczytałem i dupy nie urywa, na pewno nie warta 50 złotych. 50 złotych to kosztują książki naukowca który musiał badać danu temat kilka lat. A tutaj pare średnio ciekawych krótkich rozdziałów i tyle. Ogólnie 5/10

odpowiedz
DZ - 01.12.2022 / 23:06, *.centertel.pl

@Kamil: Co napisalas

odpowiedz
grzesiek - 20.09.2022 / 18:07, *.centertel.pl

50 zł faktycznie droga, jak kogoś ciekawi kibicowskie życie może i kupi, ale ja tam nie kupuje. Polecam za to wojtka hadaja chociaz juz chyba nie ma w sprzedazy ja kupilem i nie zaluje.

odpowiedz
zibi - 20.09.2022 / 08:40, *.vectranet.pl

baśnie tysiąca i jednej nocy...

odpowiedz
Micha(L) - 20.09.2022 / 23:17, *.chello.pl

@zibi: no widzisz, niestety (dla Ciebie) nie...tak było i jest to historia Naszego Warszawskiego Kibicowania. Fajnie, że modsi kibice;) mają szansę poznać Naszą historię.
p.s. ja ją jeszcze pamiętam;)

odpowiedz
Micha(L) - 19.09.2022 / 22:20, *.chello.pl

Polecam;)

odpowiedz
gazza - 19.09.2022 / 18:30, *.centertel.pl

2.5 zl za strone...droga.
Chetnie bym to przeczytal ale przesadzili z cena.
Czy jest wersja elektroniczna ???
Powinna kosztowac gora 22 zl.

odpowiedz
Zięciu - 19.09.2022 / 19:48, *.autocom.pl

@gazza: na matematyce trzeba było uważać, to strona nie wyszła by tak droga...

odpowiedz
Marek - 19.09.2022 / 17:39, *.centertel.pl

Cena ceną, ale ciekawe kto wymyślił tytuł tego dzieła? Chłopcy to są raczej w przedszkolu lub klubach dla kochajacych inaczej..., no chyba ze ksiażka ma charakter satyryczny.

odpowiedz
donek - 19.09.2022 / 18:23, *.62.162

@Marek: chłopcy z ferajny mowia ci cos?

odpowiedz
Bulbulator - 19.09.2022 / 18:49, *.19.184

@Marek: Tytuł jak najbardziej adekwatny do zawartości, ich zachowanie dokładnie określa to słowo, niedojrzali chłopcy, nie mężczyźni. Przemoc jest oznaką słabości i niedojrzałości.

odpowiedz
Urs72 - 20.09.2022 / 09:39, *.chello.pl

@donek: co autor miał na myśli ? Porównując te tytuły ?

odpowiedz
Bulbulator - 20.09.2022 / 17:41, *.19.184

@donek:Tam mówią, nieudolne polskie tłumaczenie, w oryginale Goodfellas, co jak byś nie wiedział oznacza dosłownie dobrzy koledzy, więc raczej słaby argument.

odpowiedz
Plaskacz - 21.09.2022 / 13:25, *.net.pl

@Marek: Chłopcy z Placu Broni mówią ci coś? Czy gimby już tego nie znajo? Ty chyba masz jakiś żal do TB95. Pewnie o tobie był rozdział 8.

odpowiedz
Zgred - 19.09.2022 / 15:44, *.as9105.com

Dobra lektura obowiązkowa dla każdego (L) najlepiej czyta się akcje które słyszało się z opowieści :)

odpowiedz
KropeL - 19.09.2022 / 14:47, *.com.pl

Broszura za 50 zyla??? No bez jaj…

odpowiedz
lucho_83 - 19.09.2022 / 14:43, *.virtuaoperator.pl

Książka spoko, tylko mała objętość. Szybko się czyta.

odpowiedz
Sancho - 22.09.2022 / 08:18, *.autocom.pl

@lucho_83: 100 stron czcionka 20 czy jak?

odpowiedz
ziutek - 19.09.2022 / 13:58, *.vectranet.pl

Polecam, świetnie się czyta.

odpowiedz