REKLAMA

Boks

W sobotę walka Siexy na Underground Boxing Night

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę, 24 września w sali bokserskiej Legii, przy ulicy Waldorffa 25 na Forcie Bema odbędzie się gala bokserska Underground Boxing Night, gdzie w walce wieczoru wystąpi legionista, Jacek "Siexa" Gać, który rywalizować będzie w kategorii wagowej -85kg z Mateuszem Grochowskim. Zachęcamy do wspierania legionisty gorącym dopingiem! Arena na której odbywają się walki ma wymiar 3x3 metry i nie jest wyznaczona żadnymi linami, tylko snopkami słomy, za którymi staną kibice.

Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00. Bilety, w cenie 80 złotych, nabywać można tutaj. Transmisja z walk w systemie PPV (w cenie 19,99 zł) dostępna jest tutaj. Walki toczyć się będą się na dystansie 3 rund po 2 minuty.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
takie czasy - 19.09.2022 / 14:24, *.vectranet.pl

Niedługo Mietek z Mirkiem umówią się na solówę za Biedronką i będzie można wykupić PPV żeby obejrzeć w Necie ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.