Paweł Wszołek, Filip Mladenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści w jedenastce 10. kolejki Ekstraklasy

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W ubiegły piątek Legia Warszawa wygrała 3-2 z Miedzią Legnica w ramach 10. kolejki Ekstraklasy. Po tym spotkaniu dwóch zawodników stołecznej drużyny trafiło do najlepszej jedenastki kolejki. Wyróżnieni zostali Filip Mladenović oraz Paweł Wszołek.

Obaj wahadłowi Legii znacząco przyczynili się do jej zwycięstwa w meczu przeciwko Miedzi Legnica. Świetnie współpracowali ze sobą. Serb miał udział przy wszystkich strzelonych bramkach "wojskowych" - zdobył dwie piękne bramki z woleja i asystował przy golu Wszołka. Polak natomiast zamienił dośrodkowanie "Mladena" na gola na 1-2 oraz idealnie dośrodkował przy zwycięskim trafieniu. Dla obu zawodników jest to drugie takie wyróżnienie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
PrzeRuSco - 19.09.2022 / 16:53, *.vectranet.pl

Ponadto Mladen został piłkarzem kolejki

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.