REKLAMA

Żeglarstwo

Wyniki legionistów w międzynarodowych MP kl. Optimist

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Dziwnowie odbyły się żeglarskie, międzynarodowe mistrzostwa PSKO w klasie Optimist, w których startowali zawodnicy Legii. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką naszego klubu została Zofia Brdulak, która ukończyła zawody na miejscu 19. Zofia miała doskonały początek rywalizacji, zajmując w pierwszych sześciu wyścigach miejsca w ścisłej czołówce. Dopiero dwa ostatnie starty spowodowały spadek na 19. lokatę.

Stanisław Ługowski był 29., Ian Kurtysh - 30., Antoni Brzozowski - 44., Pola Wdowiak 58., Piotr Kowalewski 116., Emilia Brdulak 139., Helena Kisiel 202., Kamil Czajkowski 246. Startował 250 zawodników.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.