fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

W sobotę mecz siatkarzy z Olimpią Sulęcin

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę o 18:00 nasi siatkarze rozegrają drugie domowe spotkanie w sezonie 2022/23. Legioniści po wygranej na inaugurację 3-2 z Chrobrym Głogów, w ostatni weekend przegrali 0-3 w wyjazdowym meczu z Mickiewiczem Kluczbork. 1 października podopieczni trenera Wójcika zmierzą się z Olimpią Sulęcin, która przegrała w jedynym spotkaniu obecnego sezonu z Gwardią Wrocław 0-3 (16-25, 20-25, 20-25).

W minionym sezonie legioniści dwukrotnie pokonali Olimpię za trzy punkty - na własnym parkiecie wygrali 3-1, na wyjeździe 3-0.

Bilety na sobotnie spotkanie nabywać można bezpośrednio przed meczem, przy wejściu do hali przy ulicy Niegocińskiej 2a na Mokotowie. Wejściówki normalne kosztują 20 złotych, ulgowe - 10 złotych. Zapraszamy!

Termin meczu: sobota, 1 października 2022 roku, g. 18:00
Adres hali: ul. Niegocińska 2a (OSiR Mokotów)
Ceny biletów: 10 zł (ulgowe) i 20 zł (normalne)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.