Bartosz Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień: Staraliśmy się grać na jak najwyższym poziomie

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Bartosz Stępień (przyjmujący Legii): Wydaje mi się, że w starciu z Głogowem graliśmy całkiem niezłą siatkówkę, mimo że w przebiegu całego spotkania zdarzały nam się zarówno lepsze, jak i gorsze momenty – najpierw jeden set wygrali goście, potem my, następnie znowu Chrobry i ponownie nasza drużyna, aż finalnie doszło do tie-breaka, który udało nam się wygrać.
Myślę, że siatkarsko było co nieco do pooglądania. Pokazaliśmy kilka fajnych akcji i staraliśmy się grać na jak najwyższym poziomie. Wiadomo, że to dopiero pierwszy mecz, ale uważam, że z biegiem czasu będzie coraz lepiej.
Ekipa z poprzedniego sezonu cechowała się pełnym zgraniem. Wierzę, że naszemu nowemu, przebudowanemu zespołowi również uda się szybko właściwie zgrać. Mamy także nowego szkoleniowca. Myślę, że uda nam się wspólnie zbudować fajny kolektyw w bieżącym sezonie.
Wydaje mi się, że na ten moment gramy o utrzymanie w lidze, a co się zadzieje w trakcie rozgrywek, to się okaże. Wiadomo, że lubimy wszystkich zaskoczyć. [śmiech]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.