Olaf Szcześniak podczas walki na 10. gali Polsat Boxing Promotions
REKLAMA

Boks

Wygrane legionistów na 10. gali Polsat Boxing Promotions

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzech pięściarzy Legii Warszawa wzięło udział w 10. gali Polsat Boxing Promotions w Łodzi. Legioniści rywalizowali na zasadach boksu olimpijskiego. 17-letni Olaf Szcześniak pokonał jednogłośną decyzją sędziów, o rok starszego Nazara Romaniuka w kat. -75kg.19-letni Jakub Maścianica pokonał o trzy lata starszego Huberta Piątkowskiego (Legia Fight Club) jednogłośną decyzją sędziów w kat. -80kg.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
syrenka - 28.09.2022 / 18:51, *.orange.pl

Gratulacje...Copacabana Konin!

odpowiedz
Micha(L) - 27.09.2022 / 23:19, *.chello.pl

Brawo!!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.