Maja Kowalik
REKLAMA

Tenis

Maja Kowalik sześć razy na podium

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nową tenisistką Legii Warszawa została 14-letnia Maja Kowalik, która w naszych barwach wystąpiła w kilku ostatnich turniejach U-16. Maja zajęła 3. miejsce podczas turnieju OTK U-16 w Olsztynie (w singlu i deblu), zdobyła brąz w deblu na OTK U-16 w Kaliszu, w parze z Agatą Konarską z Legii.

Podczas turnieju OTK U-16 w Kozerkach zajęła miejsce trzecie (w deblu), podobnie jak w przypadku zawodów OTK w Pszczynie (w deblu, w parze z legionistką, Mają Małuszyńską). W Krakowie podczas kolejnego turnieju OTK U-16, Maja w parze z Agatą Konarską (L) zajęły miejsce drugie.

Po półrocznej przerwie do gry wróciła Zuzia Zembrzuska, która na początku września wygrała w deblu (w parze z Magdaleną Rybkowską) na Mistrzostwach Województwa do lat 14. Zuzię prowadzi trener Piotr Łomacki.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.