Katarzyna Kosiba druga na MP w Trapie
REKLAMA

Strzelectwo

Sześć medali legionistów na MP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy Legii wywalczyli sporo medali podczas mistrzostw Polski. W Poznaniu odbyły się MP w strzelaniu do rzutków, podczas których Katarzyna Kosiba zdobyła srebrny medal w konkurencji Trap 125 rzutków kobiet. Z kolei w Starachowicach na MP rywalizowali pistoleciarze i karabiniarze, którzy zdobyli 5 medali - dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy.

Złoto w konkurencji karabinu pneumatycznego wywalczył Maciej Wojtasiak, który dołożył srebrny medal w konkurencji karabinu dowolnego 3x20 (trzy postawy). Wojtasiak ponadto wywalczył kolejne złoto wraz z Joanną Bielską w karabinie dowolnym w drużynie. Wojtasiak mocno przyczynił się również do srebrnego medalu w karabinie dowolnym leżąc w drużynie, wraz z Piotrem Szuszczyńskim i Danielem Sadowskim. Sadowski ponadto wywalczył brąz w indywidualnej rywalizacji w Kdw3x20.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.