fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Legia Warszawa 6-12 Sparta Jarocin

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 3. kolejki 1. ligi Legia Warszawa przegrała na własnym boisku ze zwycięzcą ligi z poprzedniego sezonu, Spartą Jarocin 6-12. Do przerwy legioniści prowadzili 3-0 po skutecznie wykonanym rzucie karnym. Za tydzień stołeczni rugbiści zmierzą się na wyjeździe z zespołem Rugby Białystok. W trakcie meczu fani Legii odpalili świece dymne w barwach klubu oraz zaprezentowali wystrzałowy pokaz pirotechniczny.

Legia Warszawa 6-12 (3-0) Sparta Jarocin
punkty Legia: Daniel Żółkowski 3 (k), 3 (k)
punkty Sparta: Łukasz Sierański 5 (P), Sebastian Hoggan 5 (P), Kacper Włodarek 2 (pd)

żółte kartki: Piotr Bielec, Maciej Lenartowicz, Said Mamedov (wszyscy Legia), Sebastian Hoggan (Sparta)przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.