REKLAMA

Kibicowski turniej z okazji X-lecia Mareckich Fanatyków

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend Mareccy Fanatycy zorganizowali turniej kibicowski z okazji X-lecia swojej grupy. Na boisku najlepsi okazali się legioniści z Sochaczewa, którzy w finale pokonali gospodarzy. Miejsce trzecie zajął legijny Kwidzyn. Ponadto udział w turnieju wzięli: Ursus, Jelonki, Ząbki, Zielonka, Targówek, Fanaticoss'03 oraz SKLW.

"Po ceremonii rozdania pucharów i dyplomów oraz zrobieniu pamiątkowego zdjęcia, nadszedł czas na najbardziej wyczekiwaną część tego dnia. Wspólna integracja - bo o niej oczywiście mowa, w towarzystwie głośnych śpiewów oraz palonej pirotechniki trwała do późnych godzin nocnych. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim ekipom za to, że byliście tego dnia z nami!" - podsumowują organizatorzy, Mareccy Fanatycy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
L - 30.09.2022 / 20:32, *.plus.pl

Piona chłopaki!

odpowiedz
Korek - 01.10.2022 / 09:01, *.play-internet.pl

@L: chlopaki to sa w agencjach towarzyskich

odpowiedz
Ztkny - 01.10.2022 / 14:39, *.centertel.pl

@Korek: wyjmij kij zduppy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.