REKLAMA

Legioniści rozdali plany lekcji w szkołach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Fani Legii jak co roku zawitali do szkół podstawowych, gdzie przekazali dla dzieciaków mnóstwo planów lekcji w jedynych słusznych barwach. W samym Grójcu i okolicach rozdano ponad 2 tysiące planów lekcji.

W szkołach, w swoich dzielnicach, w akcji uczestniczyli również fani m.in. z Bielan, Ursusa, Śródmieścia Południowego i Konstancina.

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.