fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Lech 0-0 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Lech Poznań - Legia Warszawa przeprowadzą stacje TVP 2, TVP Sport i Canal+ Sport. Początek o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LECH - LEGIA
FORTUNA:



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Tytus - 01.10.2022 / 20:00, *.centertel.pl

Nie wiem czy można mieć uzasadnione pretensje do trenera za taką mało ambitną grę od początku meczu.Sam się nad tym zastanawiam.Być może realnie ocenił maktualne możliwosci Legii i stwierdził,że prowadzenie otwartej gry z Lechem,który jest na fali prawdopodobnie skończy się źle.Nie chciał podejmować takiego ryzyka.Dlatego wybrał antyfutbol.Chyba trudno się dziwić

odpowiedz
Urs72 - 02.10.2022 / 09:39, *.chello.pl

@Tytus: do kogo będziesz maiła pretensje jak Legia spadnie z Ekstraklapy ? Wiedział gdzie idzie , dostał więcej Euro i sprzedał się

odpowiedz
Adi - 01.10.2022 / 19:41, *.orange.pl

Ciekawe czy ukażą amice?

odpowiedz
LewLegia - 01.10.2022 / 19:36, *.net.pl

ZERO strzałów celnych !!!
Dzięki kudlaty, dzięki trenerze, dzięki za następne zj....ne lata dla Naszej Legii

odpowiedz
artic - 01.10.2022 / 19:35, *.t-mobile.pl

Pyraki specjalnie rzucali te butelki bo grali w 11 i mysleli ze Lasyk przedluzy ten mecz w nieskoczonosc! Powinni im przyje..konkretna kare.

odpowiedz
Literat - 01.10.2022 / 19:32, *.net.pl

Dzisiaj Legia nie przegrała
Bo amica dupy dała.

odpowiedz
Atmosferić - 01.10.2022 / 19:32, *.orange.pl

Zwolnić tego trenerzyne w drodze powrotnej. Antyfutbol totalny.

odpowiedz
axlrose - 01.10.2022 / 20:15, *.tpnet.pl

@Atmosferić: Ja tam się cieszę, ale ja kibicuję Legii. A ty, Kolego?

odpowiedz
Atmosferić - 01.10.2022 / 19:26, *.orange.pl

To ma być klasyk, hit ligi ? hahahahaha derby koziej wólki mają wyższy poziom. Coza badziew. Jeszcze 8 dolicza jakby po 90 minutach oczy nie krwawiły :-)

odpowiedz
wtf - 01.10.2022 / 19:26, *.chello.pl

To że Jędrzejczyk jest debilem,to wiadomo od dawna,ale na litość boską,jaką dyscyplinę sportu trenują ci "atleci"?Obejrzałem w życiu tysiące spotkań i jestem pewien,to na pewno nie jest piłka nożna!Co do trenera?,zero składnych akcji,zero celnych strzałów,napastnik bez podań i strzałów na bramkę!No wypisz wymaluj kandydat na kolejnego selekcjonera reprezentacji Polski!

odpowiedz
Sebol - 01.10.2022 / 19:25, *.t-mobile.pl

Gra słaba ale liczba kartek, doliczonych minut przesądzona. Arbiter postacią meczu. A zachowanie trybun pisania.... Żenada i zenula

odpowiedz
Atmosferić - 01.10.2022 / 19:18, *.orange.pl

Legia zmęczona po reprezentacjach :-P Ten trener jest tak beznadziejny że to szkoda słów - gra jest gówniana totalnie. Nawet takie dno jak wronkowiec nas ciśnie. WSTYD.

odpowiedz
Rataj - 01.10.2022 / 19:18, *.centertel.pl

Mecz słaby ale sędzia też nieprzypadkowy został na te mecz wybrany

odpowiedz
Grzegorz - 01.10.2022 / 19:17, *.chello.pl

Jedzą czerwona

odpowiedz
Urs72 - 01.10.2022 / 19:10, *.chello.pl

Jeszcze po meczu trener Miesiąca niech im da 5 dni wolnego bo są strasznie zje.......po zołtycha kartkach w obronie , a zwłaszcza Augustyniak potęga zmęczenia jemu 7 dni wolnego

odpowiedz
WdW - 01.10.2022 / 19:05, *.com.pl

co oni w ogóle trenują na treningach jak tu żadne podanie nie dochodzi do adresata,przecież to jest jakaś masakra,idę spać,pier.e

odpowiedz
Urs72 - 01.10.2022 / 19:02, *.chello.pl

Za jakie kur......pieniądze ta banda oszołomow biega po murawie , niech ten szkoleniowiec Miesiąca spojrzy w lustro przemyśli po co ja tu kur....przyszedłem ?

odpowiedz
Cudny Zenon - 01.10.2022 / 18:56, *.jmdi.pl

Geniusz Bałkanów za dużo gada i macha rękoma! Powinien raczej skupić się na operowaniu kończynami dolnymi.

odpowiedz
:) - 01.10.2022 / 18:46, *.plus.pl

Zwykła kopanina więcej się faulują i leżą na boisku niż grają

odpowiedz
Anty Kosta - 01.10.2022 / 18:44, *.plus.pl

Jaki kapitan taka gra dzisiaj.

odpowiedz
Atmosferović - 01.10.2022 / 18:43, *.plus.pl

Tobiasz jedyny w formie.

odpowiedz
Kolega po szalu - 01.10.2022 / 18:42, *.plus.pl

Taki hit że najwięcej emocji było w trakcie schodzenia na przerwę do tunelu.

odpowiedz
LewLegia - 01.10.2022 / 18:48, *.net.pl

@Kolega po szalu: jaka liga taki hit.
ps. Kolejny nowiutki stadion dzisiaj oddaja do ligi . I co z tego? Nic. stadiony super, drużyny, kluby żal patrzeć.
Czego wymagać ryba psuje się od głowy, trener kadry z szemraną przeszłością nie przeszkadza prezesowi itd. itp.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.10.2022 / 18:40, *.plus.pl

Baku niewidoczny, Carlitos nieobecny, Muci???

odpowiedz
LewLegia - 01.10.2022 / 18:35, *.net.pl

ZERO, tyle celnych strzałów do przerwy.
Można ? Można !
Wygrać mecz nie trafiając w bramkę, raczej trudno, ale mieć farta i czekać do końca meczu, że przeciwnik nic nie strzeli można ? Można !
Pytanie tylko czy to piłka nożna?
Czy padaka podwórkowa?






odpowiedz
Guny - 01.10.2022 / 18:32, *.supermedia.pl

Niezależnie od końcowego wyniku to mecz po obu stronach wygląda jak zjazd jakichś amatorów lub oldboyów:/ jaka liga taki hit...

odpowiedz
Ginka - 01.10.2022 / 18:26, *.chello.pl

Miodowy na boisko; łatać własne dziury kadrowe i głupoty właścicielskie!

odpowiedz
robal - 01.10.2022 / 18:25, *.vectranet.pl

Zero strzałów celnych na bramkę Lecha....

odpowiedz
Darek - 01.10.2022 / 18:24, *.tpnet.pl

4 minuta prosta strata Slisza.
7 minuta Nawrocki już odwalił babola. Tobiasz nas uratował. Amaral nie wykorzystał sam na sam.
16 minuta spóźniony Jędrzejczyk dostaje żółtą kartkę.
26 minuta żółta kartka dla Wszołka.
32 minuta strata Johanssona na 20 metrze. Dobrze, że Isak uderzył w Tobiasza.
36 minuta idiota Mladenovic uderza w twarz gościa z amiki i dostaje słusznie żółtą kartkę.
37 minuta Skóraś uderza z głowy, spóźniony Johansson.
42 minuta Muci z 10 metrów uderza i 10 metrów nad bramką.
44 minuta Jędrzejczyk zbyt lekko zagrywa do Tobiasza. Mogło to się źle skończyć.
Baku niewidoczny. Tobiasz utrzymał nas w grze.
2 rzuty rożny i zero celnych strzałów to tyle po pierwszej połowie. Lipa.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.10.2022 / 18:26, *.autocom.pl

@Darek: Mladen uderza w twarz? Zmień okulary, albo przestań chlać w czasie meczu!

odpowiedz
Rudzielec - 01.10.2022 / 18:43, *.net.pl

@Po(L)ubiony: odepchnał go debilnie i łapa poszła w okolicy ryja kuchenkorza .
Co się czepiasz ?

odpowiedz
Lisek - 01.10.2022 / 17:48, *.chello.pl

gdzie obejze mecz na necie

odpowiedz
Hiszpan - 01.10.2022 / 17:44, *.telnaptelecom.pl

Obsrana ta Legia. Klątwa trenera.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.10.2022 / 17:40, *.plus.pl

Znowu te stroje Śląska Wrocław eh ://

odpowiedz
Gocław - 01.10.2022 / 17:35, *.net.pl

Smutna rzeczywistość, że od lat nie było uczucia, że jak Legia jedzie na pyrlandie to wiadomo, że dostanie w dupe.
No cóż, jaki pan taki kram

odpowiedz
WdW - 01.10.2022 / 17:04, *.com.pl

heh pisałem dwa dni temu ze dzban zagra na dwóch defesywnych Slisza i Augustyniaka ,Slisz musi grać w każdym meczu bo miodek chce go opchnąć a Runjanic jest za cienki żeby sie preziowi przeciwstawić

odpowiedz
MonsteR (L) Miłkowice - 01.10.2022 / 17:00, *.tpnet.pl

Moja 11 na ten mecz.
Tobiasz
Rose ... Jędrzejczyk ... Nawrocki ... Mladenović
Augustyniak ... Slisz
Wszołek ... Carlitos ... Muci
Kramer

odpowiedz
POWTòrzcie!wyNik!Młodych! - 01.10.2022 / 16:33, *.co.uk

III liga: Legia II Warszawa 4-1 Warta Sieradz

odpowiedz
Syn trenera - 01.10.2022 / 16:10, *.netfala.pl

Skład ok, gdyby nie lebiega Slisz... Znów gramy w 10.. cięzko..

odpowiedz